Jump to content

Geokeszerka "Geocaching Polska"


HighlanderPL

Recommended Posts

Jak ostatnio zauważył "ochkarol" geocacherka "Geocaching Polska" opiekuje się obecnie 429 keszami rozsianymi po całej Polsce.

 

I mam w tym momencie dwa pytania:

 

1) czy każda jej skrytka ma w jakiś sposób przypisaną osobę kontaktową w razie problemów z danym keszem? W jaki sposób dotrzeć do takiej osoby - czy nie powinien być jednak podany konkretny namiar, czy wysyłać maila do geocacherki, zakładając że któś kontroluje jej konto i forwarduje maile do właściwych osób?

 

2) czy jeśli ktoś porzucił zabawę, i jego kesze są przenoszone na te konto, to czy wciąż musi być ktoś kto po przykryciem tego konta deklaruje opiekę nad keszem? Czy też założenie jest takie że każdy kto chce i może powinien go serwisować?

 

Chodzi mi o taką sytuację że chcę naprawić kesza który został zarchiwizowany, i znajduje się poza moim rejonem "bytowania", a nie znalazłem nikogo kto by się podjął deklaratywnie opieki - czy wtedy po takiej reaktywacji można tego kesza przekazać na konto geokoleżanki, czy też w takiej sytuacji reaktywacja nie ma sensu?

Link to comment

Czy takie zbiorcze multikonto nie należace do żadnej fizycznej osoby jest legalne w świetle reguł GS?

Konto "Geocaching Polska" nie jest zbiorczym multikontem nienależącym do żadnej ficzycznej osoby

 

Czyli jest fizyczna osoba, w wieku powyżej 13 lat, zaangażowana osobiście w ukrywanie tych skrytek? I nie ma tu żadnej zakazanej 'impersonation' itepe?

Link to comment

Odpowiedź już uzyskales powyżej. Poza tym to raczej nie jest Twoje zmartwienie...

Nie nazwałbym tego odpowiedzia, ale cóż tam.

A zmartwienie - moje też, bo nie chciałbym, żeby - tak jak to niedawno z niektórymi skrzynkami ukrytymi na krawędzi 'komercyjności' w zaprzyjaźnionych obiektach - jakiś donos zawistnika z zewnatrz spowodował blokadę konta i stowarzyszonych z nim skrzynek.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...