Jump to content

Earn More Than 30 Souvenirs in August :)


GeoDarco

Recommended Posts

Masakra. Jeśli to mają być te "better mistakes" Groundspeaka to ja dziękuję. Piękny sposób na dewaluację suwenirów. Z tego co rozumiem ten tekst zapowiadający całą akcję to trzeba mieć po jednym znalezieniu w każdy dzień, żeby dostać te obrazki. Wszystkie albo żaden.

Link to comment

Łowca, Murazor nikt Wam nie każe brać udziału. Odpuśćcie jeden dzień i z głowy problem.

[skasowane przez moderatora]

 

Ja uważam, że to świetny pomysł, genialny chwyt na takich, którzy mają problem z tym, żeby zmobilizować się do wyjścia z domu. Do tego okraszone fajnym tekstem o sposobach na utrzymanie ciągłości znalezień.

Ja już sobie rozpisałem poszukiwania per day i odliczam do początku akcji.

Edited by nemrodek
personal attack
Link to comment

Obawiam się, że dewaluacja suwenirów nastąpi niezależnie od tego, czy sobie dzień odpuszczę (czy to ja czy Łowca) czy też nie. A do krytykowania publicznego mam prawo i nikt mi tego nie zabroni, póki robię to merytorycznie a nie ad personam no i kulturalnie...

 

Tak więc proszę o nietrollowanie w tym wątku.

Link to comment

A do krytykowania publicznego mam prawo i nikt mi tego nie zabroni

 

Tak samo jak publicznego bekania, siorbania i dłubania w nosie. Każdy ma do tego pełne prawo. A to, jak będzie odbierany przez innych, to już jest inna kwestia...

 

Zgadzam się z kuchomikiem. Chcesz - zbierasz, nie chcesz - nie zbierasz. Może dla kogoś będzie to pretekst do wyjścia z domu i poszukania skrytek, zwłaszcza, jeśli przeżywa chwilowy geo-kryzys. Nie wiem, czy wezmę udział w tej zabawie, bo to wymaga dość dużej dyscypliny i odrobinę wolnego czasu, ale na pewno się ucieszę, jeśli komuś uda się uzbierać komplet.

Link to comment

Zrobiłem sobie mikrosymulację: zakładając, że codziennie będę jeździł po najbliższego nieznalezionego kesza, w pierwsze 10 dni mam do zrobienia ponad 900km (po drogach pewnie z 1200). Nawet jeśli ktoś w międzyczasie kilka keszy założy bliżej, to i tak taki "szpass" będzie mnie 1500zł kosztował (same koszty paliwa). Koszty można obciąć jeżdżąc w nocy i "łapiąc" jednego przed północą a drugiego krótko po, ale odpuszczam i zazdroszczę wszystkim, którzy mają kilkadziesiąt keszy w mniejszym promieniu ;-)

Link to comment

A ja sobie myślę, że goście będą sprzedawać GS i chcą sobie nabić ilość wyświetleń - ew. zbadać ile jest zawziętych poszukiwaczy aby oczacować wielkość rynku.

 

A tak przy okazji dzisiejszy souvernir już zdobyty?

Edited by GeoDarco
Link to comment

Ja tam zbieram. Jestem w miare poczatkujacym keszerem i traktuje to jako wyzwanie :) W Lodzi tez byloby dosc trudno, ale na szczescie jestem w rozjazdach wiec jest na luzie - keszy pod dostatkiem. Poniewaz moge to pociagne serie pewnie dalej poki sa kesze i czas :) Keszuje poki moge. Ale moze fajne zamiast 31 suvenirow bylo 1 dla osob ktore zalogowaly co dzien min. 1 kesza :)

Link to comment

A mi wpadły dwa souveniry z dni kiedy nie keszowałem... tylko logowałem skrzynki z poprzednich dni. Nie wstawiłem poprawnej daty od razu (więc wskoczyła "dzisiejsza"), poprawiłem ją w logach dopiero gdy spostrzegłem swój błąd, ale souveniry zostały.

 

To co? 2014 Rokiem Geocachingu? ;-P

Link to comment

(oczywiście kogoś mogło nie zliczyć bo nie zawsze wszystkie logi się synchronizują)

 

Nie zliczyło też kogoś, kto przynajmniej jednego dnia znalazł skrytkę za granicą, a nie w Polsce.

Merci, piknie, rudzielca nie ma, a dzielnie zbierała, ale chyba się nie zsynchronizowała jeszcze...!

Link to comment

Nie zliczyło też kogoś, kto przynajmniej jednego dnia znalazł skrytkę za granicą, a nie w Polsce.

Merci, piknie, rudzielca nie ma, a dzielnie zbierała, ale chyba się nie zsynchronizowała jeszcze...!

bo Rudzielec była kilka dni na Słowacji, ale zobacz tu:

http://project-gc.com/TopFinders/topstreak/?profile_name=&profile_country=Poland&submit=Filter&submitbutton=Filter

jest na początku drugiej strony...33 dni

Link to comment

 

bo Rudzielec była kilka dni na Słowacji, ale zobacz tu:

http://project-gc.com/TopFinders/topstreak/?profile_name=&profile_country=Poland&submit=Filter&submitbutton=Filter

jest na początku drugiej strony...33 dni

Imponujace, zaiste, ale ja przyznam ,że z ulga przywitałam nielubiany poprzednio 1. wrzesnia...

Dzis dopiero złapałam pierwsza wrzesniowa skrytke, takie odreagowanie... :laughing:

Link to comment

Swoją drogą na naszych twarzach zagościł szeroki uśmiech gdy zobaczyliśmy Twój wpis w "cashe'u" w Taize :D Ale to już prywata :D

Świat jest mały...

swietna jest ta ściezka rowerowa od Chalon do Macon, z " buclami" po drodze, Ludzie sadzą tam małe power traile, takie po 6- 8 skrytek

z bonusem. W jednej miałam nawet FTFa :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...