Jump to content

GPS Maze Europe - Czech Republic


Spider

Recommended Posts

Doszły mnie słuchy zza południowej granicy (oficjalnie nic w sieci nie znalazłem), że we wrześniu 2014, bodajże w pierwszy weekend czyli 5-7, odbędzie się GPS Maze Europe - Slovakia w Bratysławie i przy tej okazji jakiś Mega Event. Chyba nie tylko ja mam bliżej do stolic innych krajów czyli Pragi, Bratysławy i Wiednia niż do Warszawy, także pewnie ktoś z południowej części kraju będzie się wybierał na spotkanie i keszowanie w "wielkim mieście".

Link to comment

Wygląda, że się potwierdziło: na stronach CzAGeo stoi jak byk, że 5-7 września 2014 będzie Maze w Bratysławie.

Miodzio, troche daleko, ale cóż, miłość wymaga poświęceń... :grin::anicute:

 

Pytanie do tych co już próbowali tego rodzaju skrytki.

Czy jest to fajna zabawa, czy raczej tylko dodatek do statystyk?

Link to comment

Wygląda, że się potwierdziło: na stronach CzAGeo stoi jak byk, że 5-7 września 2014 będzie Maze w Bratysławie.

Miodzio, troche daleko, ale cóż, miłość wymaga poświęceń... :grin::anicute:

 

Pytanie do tych co już próbowali tego rodzaju skrytki.

Czy jest to fajna zabawa, czy raczej tylko dodatek do statystyk?

 

Maze to wystawa - całkiem ciekawa, ale aby sobie pooglądać na spokojnie, nie może być tłumów. W Pradze, dobrze zrobiłem, że poszedłem sobie ją zobaczyć dzień przed Mega Eventem i to względnie wcześnie, bo dzień później był człowiek na człowieku i gigantyczna kolejka.

Warto kupić sobie przewodnik - o ile będzie dostępny, by w domu móc się skupić na tym co nas szczególne zaciekawi.

Link to comment

Na Słowacji w 3 dni osiągnęli liczbę > 500 "will attend" masakra!

 

Obiecali nagrody dla pierwszej pięćsetki "Will Attendów". :laughing:

Czechy i Austria o rzut beretem, to nie dziwota, że 500 zebrali, jak jeszcze ogłosili, że będzie Maze i Lab-y.

 

Ja mam dostać :) Byłem numer 437 :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...