Jump to content

Kapelice


Oblak

Recommended Posts

Oblak team je objavio prvu zbirku cacheva "Kapelice". Vrso još nije pabliširao dva, i to najbolja, moram nešto sitno popraviti. Dakle bit će još četiri kapelice za potražiti. Kapelica svetog Trojstva u Pokupskom Gladovcu, jedna od najočuvanijih. I svakako spominjem Kapelicu svete Barbare u Velikoj Mlaki, koja je najljepša i najveća.

Preporučujem da pronalazak cacheva organizirate kao izlet u prirodu. Svakako uživajte i putem, jer priroda je prekrasna.

U pojedine kapelice možete ući. Ključeve obično imaju susjedi. Pojedini interijeri ostavljaju bez daha. Otkrijte sami koji.

Link to comment

nismo ih jos sve stigli pocistiti, ali su stvarno prekrasne. nismo ulazili unutra jos, ali mislim da cemo se vratiti usput pa ih i detaljnije istrazit :-)

definitivno najljepsa serija koju morate obici... thumbs up i pivo na nas racun za oblak crew :-)

Link to comment

Vrso je konačno objavio i zadnju kapelicu iz serije. Da bi pronašli ovu, bonus kapelicu, trebate pokupiti kodove iz 6 ostalih.

Kapelica je jedna od najuščuvanijih i na lijepom položaju u šumi. Ma uživajte u prirodi obilazeći svaku od kapelica. Nemojte žuriti. Heroj je tako i tako pokupio FTF-ove. :lol: Ja sam uživao postavljajući ih.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...