inyare Posted June 14, 2013 Share Posted June 14, 2013 hey beste mensen, ik heb een geweldige plaats om een geo te leggen maar als ik mijn coordinaten ingeef dan kom ik uit in één of andere zee helemaal aan de andere kant van de wereld,terwijl ik wel de juiste coordinaten doorgeef en in antwerpen moet begeven! hoe kijg ik trouwens heel mijn cach online? kan iemand mij zo snel migelijk helpen aub? grtz ine Quote Link to comment
+Getzie family Posted June 14, 2013 Share Posted June 14, 2013 Staat Noord en East wel goed Cache online is een kwestie van cache form. goed invullen toestemming van grond eigenaar regelen dan afwachten wanneer de Rev. tijd heeft voor jou cache ( gaat op volgorden van GC nummer oudste eerst.) Geduld is een schone zaak. Quote Link to comment
+Ellino Posted June 15, 2013 Share Posted June 15, 2013 Hallo Ine, Ik wil niet al te zuur overkomen. Daarvoor moet ik op een ander forum zijn. Toch zou ik je willen adviseren om eerst eens wat meer caches te gaan vinden dan de drie die je tot nu toe gevonden hebt. Misschien ben je met wat meer inzicht in de coördinatenstelsels ook in staat om het probleem zelf op te lossen. De ervaring leert dat startende cachers over het algemeen geen briljante (kloppende) caches wegleggen. Mocht jij tot de uitzonderingen behoren dan mag je het bovenstaande als onzin beschouwen. Quote Link to comment
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.