Jump to content

Pimp my Pump serija


ArizonaSmith

Recommended Posts

http://www.vecernji.hr/zagreb/od-pumpe-vodu-prvog-spomenika-dini-dvorniku-clanak-567067

 

Evo link na dogadjaj od nedjelje, cak se i ja vidim na slikama. Upoznao sam (konacno) jednog tipa (ima ih 5) od ekipe koja to radi (naime sve sam cacheve do sad postavio s informacijama koje sam nasao na netu), a koji je obecao da ce stavit nesto o geocachingu na svoje stranice, pa da jedni druge reklamiramo. Vidjet cemo sto ce biti od toga, poslao sam mu mail jos u petak, nista od odgovora do danas.

Rekao mi je da planiraju jednu pumpu u cast Drazenu Petrovicu, da vidimo i to.

Uglavnom steta sto se ova pumpa preklapa s cacheom Britanac (koji je na niti 50m od pumpe), slicno je i sa jednom super pumpom na Zrinjevcu.

Nadam se da ce biti novih oslikanih pumpi, sve upucuje da su se malo probudili iz zimskog sna.

Link to comment

Nama je ideja o oslikavanju pumpi totalna fora. Na vrlo jednostavan način učiniti sivilo grada puno privlačnijim za prolaznike. A onda geocaching i postavljeni cachevi na tim lokacijama dolaze kao šećer na kraju :) Svakako treba promovirati jedni druge jer, kao što je jedna profesorica na faksu pričala, bitna je sinergija (zajedništvo ili povezanost u ovom slučaju). Zbog te povezanosti i jedno i drugo (djelovanje Pimp My Pump ekipe te geocaching ekipe) postaje brže prepoznatljivo javnosti, a smatramo da je to u konačnici krajnji cilj.

Link to comment

Zagy, ne znam da li si primjetio, ali u svakom listingu od Pimp my Pump pumpi ima spisak (s linkovima) na sve dosad postavljene cacheve kraj pumpi, a lista je za sada sljedeća:

Andy Warhol, Balthazar, Bero Rakun, Camel, Chess, Cibona Tower, Dark Side of the Moon, Darth Vader, Dudu, Earth Day, Forest Pump, Gonzo, Gospon Fulir, Lotrščak, Lou Reed, Love!, Malnar, Mile & Lale, Mondrian, Pac-Man, Picasso, Tennis, The Warriors, Tram 12.

 

U planu su (u raznim stadijima): Dino Dvornik, Salvador Dali, Totem, Tetris. Planovi su moji, te ofarbane pumpe već postoje,

Link to comment

Zagy, ne znam da li si primjetio, ali u svakom listingu od Pimp my Pump pumpi ima spisak (s linkovima) na sve dosad postavljene cacheve kraj pumpi, a lista je za sada sljedeća:

Andy Warhol, Balthazar, Bero Rakun, Camel, Chess, Cibona Tower, Dark Side of the Moon, Darth Vader, Dudu, Earth Day, Forest Pump, Gonzo, Gospon Fulir, Lotrščak, Lou Reed, Love!, Malnar, Mile & Lale, Mondrian, Pac-Man, Picasso, Tennis, The Warriors, Tram 12.

 

U planu su (u raznim stadijima): Dino Dvornik, Salvador Dali, Totem, Tetris. Planovi su moji, te ofarbane pumpe već postoje,

Ok!

Sad vidim da na svakom cache od pumpi imaš popis svih pumpi sa cachevima. Mislio sam da, kad jednom postaviš listing sa pumpom, više ne mjenjaš listing (i time bi bio popis samo dotadašnjih pumpi) , ali vidim da i na starijim pumpama imaš popis svih cacheva čak i novijih.

Tako da, u redu.

Hvala na obavijesti!

Link to comment

Upravo sam sam arhivirao jednu pumpu (Tennis). Sve su tamo srušili, i nešto žešće betoniraju, pa nema šanse da cache bude onakav kakav je bio prije (tko je našao, zna).

S druge strane bio u scoutingu i našao dobre lokacije za dvije nove pumpe! Ha-haaa!

 

I ako smo već kod outsource-inga, ima jedna nova pumpa koja me uopće ne inspirira. Sve neke obiteljske kuće okolo, a odmah kraj pumpe dvorište od neke babe - socijalnog slučaja, koja me tako izbola pogledom dok sam nevino izviđao teren. Ima ogromni izlog koji gleda odma na pumpu, tako da mislim da je nemoguće (u smislu ako ne želimo privuć pažnju i babe i ostatka susjeda) nešto stavit tamo, fizički bi se još i moglo jer je ograda dobra.

Multi, misterija, ako netko hoće, navalite.

 

Pumpa je Tetris, a nalazi se na N 45° 47.528 E 015° 58.657.

Last, but not least, danas/sutra će se objaviti Street Art: Močvara cache u blizini, i ostaviti rupu od samo 7-8 metara za ovog ovdje na mjestu gdje je pumpa, ako ne, treba raditi multi/mystery pa ga odvuć negdje dalje.

Jest tricky, ali tražili ste, gledajte! :lol:

Link to comment

Malo kasno, ali koga zanima - danas popodnevni PmP party kod Camel pumpe, koja se prefarbava u Bob Marley-a.

Malo su uranili s farbanjem, pa sam već snimio kako pumpa izgleda. Još jedno remek djelo, sad treba promijeniti Camel u Bob Marley-a. Neću stavljati novi cache (tj. arhivirati stari).

Ne vidim kako se ovdje mogu slike ubacivati, pa detalje pogledajte ovdje:

 

https://www.facebook.com/events/692109674181842/

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...