Jump to content

Badge Gen II + Geoget = problem


X2_Team

Recommended Posts

Chodzi o to że dziwnym trafem BadgeGen nie uznaje skrzynki typu CiTo jako unikalny typ skrzynki danego dnia. Wyszło mi to po Mega Evencie gdzie zostało nam zliczonych unikalnych skrzynek 7 a brakuje właśnie tej CiTo. Samą CiTo zlicza poprawnie bo ilość ogólna skrzynek oraz odznaka za CiTo się zgadzają brakuje mi tylko tej jednej skrzynki unikalnej żeby mieć wyższą odznakę :) Ktoś się z tym spotkał?

Link to comment

Przypuszczam, że BadgeGen eventy nie liczy po dacie logowania tylko po dacie eventu, co w sumie jest zrozumiałe, bo ludzie często mniej lub bardziej omyłkowo wpisują niepoprawną datę uczestnictwa (tzn. różną niż data eventu). W twoim przypadku ME został zalogowany z datą 26.05 a odbył się 25.06 i pewnie to ma znaczenie.

Edited by Spider
Link to comment

Sprawdzałem i to. W Geogecie zmieniałem daty znalezień. I wtedy pokazywał mi 6 znalezień za każdym razem gdy zmieniłem datę przy jakieś skrzynce, łącznie z ME. Natomiast przy CiTo w ogóle nie zareagował i pozostało 7. Stąd wniosek że nie bierze pod uwagę CiTo.

Link to comment

Chodzi o to że dziwnym trafem BadgeGen nie uznaje skrzynki typu CiTo jako unikalny typ skrzynki danego dnia. Wyszło mi to po Mega Evencie gdzie zostało nam zliczonych unikalnych skrzynek 7 a brakuje właśnie tej CiTo. Samą CiTo zlicza poprawnie bo ilość ogólna skrzynek oraz odznaka za CiTo się zgadzają brakuje mi tylko tej jednej skrzynki unikalnej żeby mieć wyższą odznakę :) Ktoś się z tym spotkał?

 

CiTo oraz Mega Event liczy jako jeden typ tj. jako Event Type. Piszą o tym w opisie tej odznaki.

Link to comment

StachoB dzięki za info, w taki razie Project-GC źle zlicza tego typu wydarzenia bo tam wyświetla 8 typów skrzynek :(

 

Patrzyłem na Project-GC no i jakoś nie mogę tej odznaki tam znaleźć, nawet na stronie BadgeGen nie mogę jej odnaleźć. Czy to oznacza, że jest ona nieoficjalna czy może już się nie stosuje?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...