+delaantjes Posted May 19, 2013 Share Posted May 19, 2013 Kan iemand mij eens uitleggen hoe het komt dat er vreemde tekens in de beschrijving van een gedownloade cache van geocache.com naar mijn gps62s verschijnen? Dit gebeurt alleen als ik de functie "stuur naar mijn gps" gebruik maar niet als ik het bestand in mijn gps zet via "GPX bestand". Heeft dit soms te maken met het feit dat deze sinds enige tijd gekoppeld zijn aan GSAK? Voor die tijd had ik hier nl geen last van. Ook lukt het mij nog steeds niet om coördinaten te wijzigen via het potloodje op de cachesite. Quote Link to comment
+StefandD Posted May 22, 2013 Share Posted May 22, 2013 Waarschijnlijk bedoel je de html-code van de cachepagina die door je gps wordt weergegeven. GSAK filtert de code er uit voordat de cache naar de gps wordt gestuurd. De website doet dat niet. Coördinaten wijzigen: het is aan te raden om dit in GSAK te doen en niet op de website. Klik rechts op de cache en kies "gecorrigeerde coördinaten" (corrected coordinates). Deze coördinaten worden nooit overschreven bij een eventuele cache-update en blijven in je database zolang je de cache niet wist. Quote Link to comment
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.