Jump to content

EVENTY, EVENTY


Wiesia.K

Recommended Posts

Eee, a co takiego tam robliliście prócz zdjęcia?

 

Były pathtagi, był drobny poczęstunek była fotka i były widoki. A także bogato keszowa okolica.

Gdański event na zdjęciach widziałem, nie, przebieranki to zdecydowanie nie moja bajka.

Link to comment

To, że u nas w Krakowie nie było przebieranek nie oznacza wcale, że było nudno :)

Swoją drogą to dość.. ehem dziwne, że ktoś ocenia event na którym go nawet nie było.. jak widać można i tak hihi :)

 

Eeee, ja niczego nie oceniam. (Chyba, że to nie do mnie ;-) )

Link to comment

To, że u nas w Krakowie nie było przebieranek nie oznacza wcale, że było nudno :)

Swoją drogą to dość.. ehem dziwne, że ktoś ocenia event na którym go nawet nie było.. jak widać można i tak hihi :)

 

Eeee, ja niczego nie oceniam. (Chyba, że to nie do mnie ;-) )

 

Nie, nie do Ciebie :):):):)

Link to comment

Zapraszam na inne spotkanie. Postaramy się, by nie było nudne :grin:

Ale pamiętajcie, że to też w pewnej mierze zależy od samych uczestników :anicute:

Zapraszam wszystkich, którzy chcą spotkać w realu innych keszerów chcących coś zrobić dobrego dla środowiska. I chcących się dobrze zabawić nad jeziorem. Postaramy się zapewnić atrakcji na cały dzień. Pomóżcie nam licznie przybywając i dobrze się bawiąc.

 

http://coord.info/GC565EV

 

Zapraszam raz jeszcze w imieniu grupy organicyjnej, LM

Link to comment

Na krakowskim flash mobie wszyscy byli przebrani za mugoli. Zebraliśmy się w jednym miejscu bez GPSów i udawaliśmy przed przypadkowymi ludźmi, że nic nie wiemy o geocachingu. A potem nagle się rozeszliśmy.

Wow, juz widzę te miny przypadkowych przechodniów, szczeny do ziemi,

" eh, wygladaja na cacherów, a jednak nie! "

Link to comment

Zapraszamy Łódź i okolice na spotkanie GC56RW4

Gratulacje, czas na Łódź. Miasto z duzym potencjałem, w sumie bardzo Łódź lubię i od czasu do czasu bywam.

Tylko... czemu Ojciec Założyciel tego eventu nazywa was półświatkiem????hmmm :unsure:

 

To tak żartobliwie. A w ogóle to będzie drugi event w Łodzi i to drugi w tym miesiącu! :)

Link to comment

Tak patrzę na listę wakacyjnych eventów, a tu, poza kilkoma propozycjami na początek lipca i wodnym spotkaniem Lady Murazor pod koniec miesiąca, pusto... Nie wierzę, że nic nie planujecie na wakacje, ale jezeli palnujecie, to zdradźcie, proszę, choć orientacyjnie kiedy i gdzie, bo trzeba jakoś rozsądnie wybrać termin urlopu...

Link to comment

 

Z chęcią bym się pojawił i chwilkę pogadał, ale niestety nie ma mnie w tym terminie w mieście.

 

Jak wrócę na stałe (niektórzy już w to 'jak' nie wierzą :D) to na pewno zrobię eventa.

 

Jak będą dni krótsze to ogarnę foty i wybiorę zdjęcia najlepszych keszy i zrobię jakąś galerię pokazującą pomysłowość kolegów zza granicy (którzy mają nieco inny budżet na ten cel).

Link to comment

Lipiec rzecz jasna, inaczej bym się nie pytał czy trzeba zakładać z wyprzedzeniem większym niż miesiąc :D

 

Ciekawe czy dostanę jakieś fakty, jak wyjeżdżałem to dostałem paczuszkę ze 30 krecików...

Szkoda że Niemcy są bardziej uprzedzeni jeśli chodzi o wysyłanie TB do Polski, jak jeden powiedział że chciał jechać na GeoEvent to drugi powiedział że on odważny jeśli samochodem chce do Polski jechać :D

Link to comment

 

Szkoda że Niemcy są bardziej uprzedzeni jeśli chodzi o wysyłanie TB do Polski, jak jeden powiedział że chciał jechać na GeoEvent to drugi powiedział że on odważny jeśli samochodem chce do Polski jechać :D

A Polacy nie sa uprzedzeni do Rumunii na przykład...?

no niestety, częsciowo zasłuzylismy na taka opinię...

kradzieze w przygranicznych sklepach, słynna " juma", kradzieże samochodów,

zebractwo- wiele razy do moich znajomych , którzy zwiedzali Polskę podchodzili całkiem normalnie

wyglądający Polacy i prosili w pare marek albo czekolade, byłam z nimi, wstyyyyd.

No i jak opinia ma byc dobra.?

Ci Niemcy, którzy byli w Zabrzu czy Górznie na pewno opowiedza pozytywne rzeczy o Polce... :rolleyes:

Edited by Wiesia.K
Link to comment

Koleżanki i Koledzy, tym razem zapraszam na 3miejski, 3event "Smoki w Gdańsku".

2 razy (w dniach 1.08 i 3.08 o godz.18.00) spotkamy się aby popływać na smoczych łodziach po Motławie w Gdańsku

i jednocześnie przygotować się do zawodów smoczych łodzie w trakcie Jarmarku Św.Dominika w Gdańsku 9.08.2014.

 

Zapraszam Wszystkich chętnych do spalenia kilku kalorii oraz ew. godnego reprezentowania Gocachingowej osady w tych zawodach

oraz kibicowania śmiałkom :)

 

Smoki w Gdańsku - ... My link

 

Zapraszam

abdul65

Link to comment

Geocacherzy z Polski wybierający się na Mega do Bratysławy i chętni do udziału w sub-evencie "Night Adventure" http://coord.info/GC56PJ8 , mogą wpisywać się do teamu numer XII. Miejmy nadzieję, że zbierze się w miarę liczna drużyna!

 

Strasznie późno, nieprzespana noc przed samym Mega gdzie będzie się zbierać kesze na potęgę :D

 

Zastanowię się... ale wolałbym chyba coś zbierać w dzień niż w nocy :D

 

A może by tak zrobić Event na zamku Devin np dzień czy 2 przed Mega, i tam zacząć zbieranie? Oczywiście opcja dla tych, którzy przyjadą na więcej niż 3 dni.

Link to comment

Geocacherzy z Polski wybierający się na Mega do Bratysławy i chętni do udziału w sub-evencie "Night Adventure" http://coord.info/GC56PJ8 , mogą wpisywać się do teamu numer XII. Miejmy nadzieję, że zbierze się w miarę liczna drużyna!

 

Z chęcią bym wziął udział, ale w Bratysławie jestem dopiero w sobotę o świcie (przyjazd Polskiego Busa o 4.40 ) i na dzień dzisiejszy, mam bilet powrotny na niedzielę rano - choć zastanawiam się, czy nie przełożyć na poniedziałek.

Link to comment

Geocacherzy z Polski wybierający się na Mega do Bratysławy i chętni do udziału w sub-evencie "Night Adventure" http://coord.info/GC56PJ8 , mogą wpisywać się do teamu numer XII. Miejmy nadzieję, że zbierze się w miarę liczna drużyna!

 

Z chęcią bym wziął udział, ale w Bratysławie jestem dopiero w sobotę o świcie (przyjazd Polskiego Busa o 4.40 ) i na dzień dzisiejszy, mam bilet powrotny na niedzielę rano - choć zastanawiam się, czy nie przełożyć na poniedziałek.

Ja się może zgłoszę choć muszę się zastanowić czy dam radę. A w ogóle to dużo ludu się wybiera?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...