Jump to content

EVENTY, EVENTY


Wiesia.K

Recommended Posts

Proponuję w tym watku omawiac rózne sprawy związane z eventami, małymi i duzymi.

A zatem: mój geo znajomy z Finlandii poprosił mnie o rozpropagowanie tego eventu:

http://coord.info/GC447FW

wiele outdorowych atrakcji a przede wszystkim mozliwośc podziwiania

niezachodzacego słońca- miejscowi znaja miejsca, z których widac jak słońce zachodzi na chwilke po to, by wyskoczyc znowu...

 

a tu stronka w j. polskim...

http://www.msgo.eu/polish.php

 

Przy okazji - jest mega w sierpniu w Berlinie- i tam tez pokusili sie o polski opis:

http://coord.info/GC44D2J

 

"Bracia" Czesi oczekują raczej chyba Hiszpanów i Portigalczyków, nie nas. Nie jadę <_< .

http://coord.info/GC3JJJJ

Link to comment

Soolash też już ma bilety i spanie. Ciekawe czy na siebie trafimy w tym tłumie :). A hoj!

 

Ja bym się wybrał do braci czechów. Samemu jakoś tak dziwnie - może zagadam z Sadkiem z Górzna, by było raźniej :-)

Jedź, jedź, piknie jest, łatwo się dogadac i dobre piwo,

co do skrytek to sie nie wypowiadam, bo byłam tam w epoce przed geo :rolleyes:

No i nocleg we dwójke taniej wychodzi, lepiej zarezerwoac wczesniej, bo Praga popularna turystycznie jest, jeszcze bardziej od Krakowa!

Link to comment

 

A ja się wybieram. W zeszłym roku na Mega Moravii byłem, chyba była jeszcze jedna osoba z Polski. Trudno się dziwić, że wobec tak małej frekwencji Polaków na poprzednim mega Czesi teraz poskiej wersji strony nie robią.

No to zróbcie im porządny najazd, " południki" do dzieła! B)

Link to comment

Jeśli ktoś chciał podczas Mega a pogoda skutecznie go zniechęciła jest szansa żeby spróbować jeszcze raz:

Keszowanie z kajaka

http://coord.info/GC4EJAT

 

Pod koniec lipca w Górznie planujemy być i my oraz Tathanka z rodziną, Tathanka już kombinuje jakieś miejsce spotkania w okolicy 25 lipca :)

 

Dodatkowo nasz Team w tym roku robi wakacyjną objazdówkę po Polsce więc gdyby miał ktoś ochotę się z nami spotkać i wspólnie pokeszować to będzie nam bardzo miło:

 

19-21 lipca - Lublin

21-23 lipca - Warszawa

23-26 lipca - Górzno

26-28 lipca - Dąbrówno (nie do końca jeszcze pewne, ewentualnie powrót do Warszawy na te dni, ale ten termin ciągle jeszcze w planach)

Link to comment

 

Dodatkowo nasz Team w tym roku robi wakacyjną objazdówkę po Polsce więc gdyby miał ktoś ochotę się z nami spotkać i wspólnie pokeszować to będzie nam bardzo miło:

 

21-23 lipca - Warszawa

 

Zapraszam na Ursynów :-) A i piwka się chętnie napiję w któryś dzień :-D

Link to comment

Pod koniec lipca w Górznie planujemy być i my oraz Tathanka z rodziną, Tathanka już kombinuje jakieś miejsce spotkania w okolicy 25 lipca :)

 

Dodatkowo nasz Team w tym roku robi wakacyjną objazdówkę po Polsce więc gdyby miał ktoś ochotę się z nami spotkać i wspólnie pokeszować to będzie nam bardzo miło:

 

19-21 lipca - Lublin

21-23 lipca - Warszawa

23-26 lipca - Górzno

26-28 lipca - Dąbrówno (nie do końca jeszcze pewne, ewentualnie powrót do Warszawy na te dni, ale ten termin ciągle jeszcze w planach)

 

Kombinujcie, kombinujcie... termin kajaków wybitnie koliduje z moim harmonogramem :( , za to pod koniec lipca... kto wie.

Link to comment

Witam Wszystkich i zapraszamy wraz z kolegą "piona" na GeoKajakowyEvent:

"Kajakiem po Gdańsku" http://coord.info/GC4F10P , który odbędzie się 13.07.2013

o godz. 10.30 w Gdańsku oczywiście ;)

Dokładne informacje na stronie Eventu.

Zapraszam i pozdrawiam

abdul65

chopie nie mogłeś poczekać chwilę????

u nas padł pomysł by to pyknąć większą grupą ale ten termin nijak nam nie pasuje

no cóż, ale szkoda mi z Wami spotkania

Link to comment

http://coord.info/GC3JG9V

 

Na event trzeba się rejestrować, rejestracja nie jest za darmo.

Niech mi to ktoś wytłumaczy, co to się dzieje ...

Na duzych eventach tak bywa... pojeździsz- zobaczysz

Nie zawsze mozna wynając salę/ teren za darmo,

eletrycznosc, nagłosnienie, toalety,gadżety swoje kosztują, nie każdy

event ma sposorów. Mysle,że nikt na tym nie zarabia, a kwoty uczestnictwa, w sumei niewielkie idą na pokrycie kosztów.

Link to comment

http://coord.info/GC3JG9V

 

Na event trzeba się rejestrować, rejestracja nie jest za darmo.

Jeżeli opłata za uczestnictwo w pełni wykorzystywana jest na realizację eventu to jak najbardziej jest to zgodne z regulaminem.

Przykład z naszego podwórka: http://coord.info/GC4GPKP

 

Niech mi to ktoś wytłumaczy, co to się dzieje ...

Nic szczególnego - po prostu jak zwykle szukasz dziury w całym... Trafnie to skomentował ochkarol:

 

A Ty sie tam wybierasz, czy z tym postem jak zwykle?

Link to comment

Za Mega w Rydze zabuliłem jakies 20 Euro. "W zamaian dostałem jabłko, dwie butelki wody, smycz i magnetyczną naklejkę." tak skomentowałbym event, gdybym chcial mu przykopać. Ale za tą opłatę dostałem zorganizowane 7 eventów, przygotowane flash-moby, wyścig rowerowy (taaa, nawet wziąłem udział :D ), darmowy mobilny dostęp do netu i co tam jeszcze nie było. Generalnie trzeba przyjąć, że za fajniejszą imprezę trzeba bulnąć kasę. I luz.

Link to comment

Miło, jak jest za darmo, ale nie zawsze się tak da. W Pradze na Mega też będzie wpisowe.

 

Generalnie trzeba przyjąć, że za fajniejszą imprezę trzeba bulnąć kasę. I luz.

 

Kajaki w Gdańsku czy kajaki w Górznie też były płatne i nikt nie narzekał.

 

Argumentacja przyjęta, dziękuję za merytoryczne wyjaśnienie.

Link to comment

Skoro z Polski na praski megaevent wybiera się silna ekipa z różnych zakątków kraju, to może by zorganizować na miejscu jakiś szybki evenciki/flashmob coby się spotkać i poznać :-D

Np. zrobić mob'a na Václavské náměstí z flagami, koszulkami z orzełkiem, itp. - byle polskie symbole naordowe były :-D

 

Dziś jeszcze można spróbować puścić - a jak nie przejdzie oficjalnie, to może nieoficjalnie :-D

Edited by ru.beus
Link to comment

Witam wszystkich geo , jesteśmy z synem na początku tej drogi poszukiwawczej , jak na razie dwa poszukiwania nieudane .

Mamy pytanie kiedy organizowany jest jakiś event w pobliżu Łodzi , to by nam bardzo ułatwiło start , przynajmniej tak myślimy że coś się nam rozjaśni i rozwieje wątpliwości.

Link to comment

Witam wszystkich geo , jesteśmy z synem na początku tej drogi poszukiwawczej , jak na razie dwa poszukiwania nieudane .

Mamy pytanie kiedy organizowany jest jakiś event w pobliżu Łodzi , to by nam bardzo ułatwiło start , przynajmniej tak myślimy że coś się nam rozjaśni i rozwieje wątpliwości.

Na razie sie nie zapowiada, w sumie Warszawa jest stosunkowo niedaleko, mnóstowo skrytek, fajni ludzie, warto podjechac.

Co do Łodzi- może napisac do osób zakąłdających lub buszujących po terenie i umówic się na jakis geo spacer...

Znam kilka dobrych osób z łodzi, napisz na priva, dam namiary.

Powodzenia i nie zrażajcie sie poczatkowymi niepowodzeniami!

Link to comment

Witam wszystkich geo , jesteśmy z synem na początku tej drogi poszukiwawczej , jak na razie dwa poszukiwania nieudane .

Mamy pytanie kiedy organizowany jest jakiś event w pobliżu Łodzi , to by nam bardzo ułatwiło start , przynajmniej tak myślimy że coś się nam rozjaśni i rozwieje wątpliwości.

Na razie sie nie zapowiada, w sumie Warszawa jest stosunkowo niedaleko, mnóstowo skrytek, fajni ludzie, warto podjechac.

Co do Łodzi- może napisac do osób zakąłdających lub buszujących po terenie i umówic się na jakis geo spacer...

Znam kilka dobrych osób z łodzi, napisz na priva, dam namiary.

Powodzenia i nie zrażajcie sie poczatkowymi niepowodzeniami!

 

Zapraszamy w okolice Wawy - w najblizszym czasie dwa eventy:

Piaseczno, 08.09 - http://coord.info/GC4JQB8

Skubianka, 14.09 - http://coord.info/GC4K96Y

 

Do zobaczenia!

Link to comment

Witam wszystkich geo , jesteśmy z synem na początku tej drogi poszukiwawczej , jak na razie dwa poszukiwania nieudane .

Mamy pytanie kiedy organizowany jest jakiś event w pobliżu Łodzi , to by nam bardzo ułatwiło start , przynajmniej tak myślimy że coś się nam rozjaśni i rozwieje wątpliwości.

 

Fajnie by sie bylo spotkac ;)

Link to comment

 

Fajnie by sie bylo spotkac ;)

 

Masz obecnie zalozone 13 nadchodzacych spotkan:

 


  1.  
  2. III Karkonoski Event by ochkarol, Plomba | GC4GM73 | Dolnośląskie, Poland
  3. Na zachód od Warszawy by ru.beus | GC4KZQ4 | Mazowieckie, Poland
  4. SKUBIANKA welcome to by SMS Skubianka & y_a_h_oo & wantsky | GC4K96Y | Mazowieckie, Poland
  5. Smoki w Gdańsku by abdul65 | GC4GPKP | Pomorskie, Poland
  6. Meet & Greet Bustour Rund-MV 2013 - Świnoujście by Nordbaer & Südwind74 | GC4FTKR | Zachodniopomorskie, Poland
  7. Pstruh o páté po čtvrté by M@x | GC4FRCC | Dolnośląskie, Poland
  8. Z wieżą się zmierz II - Pechowo wyjątkowo by soolash | GC4KD1X | Pomorskie, Poland
  9. Let's Talk About... Geocaching :-) by ru.beus | GC4M35B | Mazowieckie, Poland
  10. Zagadki i Tajemnice w Piasecznie ukryte by y_a_h_oo | GC4JQB8 | Mazowieckie, Poland
  11. Meet and greet at the Manzel Fountain by amhansen | GC4J0QH | Zachodniopomorskie, Poland
  12. Szczecińskie Poszukiwania Skarbów #4 by GeoFreak PL | GC4K3DQ | Zachodniopomorskie, Poland
  13. OGNISKO W SBN RADOCYNA by lukaszpla | GC4J8XY | Małopolskie, Poland
  14. Geo-Ploty w Krakowie II/Geo-Chat in Krakow II by Pelpolek/tcarapinha | GC4HZ5R | Małopolskie, Poland

 

mozesz rowniez zawsze rzucic okiem na geocaching.pl gdzie na stronie glownej masz liste (ograniczona do 10 najblizszych) eventow.

 

A jezeli jest Ci za daleko na ktorekolwiek z wymienionych, to przeciez mozesz zalozyc nastepne na swoim terenie!

Link to comment

 

Fajnie by sie bylo spotkac ;)

 

Masz obecnie zalozone 13 nadchodzacych spotkan:

 


  1.  
  2. III Karkonoski Event by ochkarol, Plomba | GC4GM73 | Dolnośląskie, Poland
  3. Na zachód od Warszawy by ru.beus | GC4KZQ4 | Mazowieckie, Poland
  4. SKUBIANKA welcome to by SMS Skubianka & y_a_h_oo & wantsky | GC4K96Y | Mazowieckie, Poland
  5. Smoki w Gdańsku by abdul65 | GC4GPKP | Pomorskie, Poland
  6. Meet & Greet Bustour Rund-MV 2013 - Świnoujście by Nordbaer & Südwind74 | GC4FTKR | Zachodniopomorskie, Poland
  7. Pstruh o páté po čtvrté by M@x | GC4FRCC | Dolnośląskie, Poland
  8. Z wieżą się zmierz II - Pechowo wyjątkowo by soolash | GC4KD1X | Pomorskie, Poland
  9. Let's Talk About... Geocaching :-) by ru.beus | GC4M35B | Mazowieckie, Poland
  10. Zagadki i Tajemnice w Piasecznie ukryte by y_a_h_oo | GC4JQB8 | Mazowieckie, Poland
  11. Meet and greet at the Manzel Fountain by amhansen | GC4J0QH | Zachodniopomorskie, Poland
  12. Szczecińskie Poszukiwania Skarbów #4 by GeoFreak PL | GC4K3DQ | Zachodniopomorskie, Poland
  13. OGNISKO W SBN RADOCYNA by lukaszpla | GC4J8XY | Małopolskie, Poland
  14. Geo-Ploty w Krakowie II/Geo-Chat in Krakow II by Pelpolek/tcarapinha | GC4HZ5R | Małopolskie, Poland

 

mozesz rowniez zawsze rzucic okiem na geocaching.pl gdzie na stronie glownej masz liste (ograniczona do 10 najblizszych) eventow.

 

A jezeli jest Ci za daleko na ktorekolwiek z wymienionych, to przeciez mozesz zalozyc nastepne na swoim terenie!

 

No wlasnie mi wszedzie za daleko :) Poniewaz jestem bardzo mobilna ostatnio - co oznacza ze poluje w dalekich krajach - to w Polsce jestem juz malo mobilna, bo mnie tam zawzyczaj nie ma :) Wiec jak juz jestem to wolne na swoim niz gdzies jezdzic :)

Link to comment

Możesz sama założyć event.

Tak, ale lepiej najpier jakis zaliczyc- u nas lub na obczyźnie...

wtedy łatwiej... a potem juz tylko zakładać, zakładać!

W Łodzi króluja pojemniki po filmie poutykane wszędzie...czas na urozmaicenie... :rolleyes:

Edited by Wiesia.K
Link to comment

Możesz sama założyć event.

Tak, ale lepiej najpier jakis zaliczyc- u nas lub na obczyźnie...

wtedy łatwiej... a potem juz tylko zakładać, zakładać!

W Łodzi króluja pojemniki po filmie poutykane wszędzie...czas na urozmaicenie... :rolleyes:

 

Wolalbym najpierw wlasnie zobaczyc z czym to sie je.

A ksrzynki beda, nawet dostalam w prezencie zestaw do zalozenia, ale dopiero po 13 wrzesnia (czyli jak wroce).

Link to comment

 

Wolalbym najpierw wlasnie zobaczyc z czym to sie je.

A ksrzynki beda, nawet dostalam w prezencie zestaw do zalozenia, ale dopiero po 13 wrzesnia (czyli jak wroce).

Prawidłowe podejście- najpierw zobaczyc/znaleść , potem organizowac/zakładać.

Czasami ludzie robia na odwrót :mad: ...

Jesli często podróżujesz- sprawdź,czy tam gdzie jestes nie ma jakis eventów- ja zaliczyłam całkiem przypadkowo,

na delegacji event w Londynie i w Rzymie, a raz z abdulem65 załozylismy event w Paryzu, na który przyszło ponad 20 osób!

Link to comment

Prawidłowe podejście- najpierw zobaczyc/znaleść , potem organizowac/zakładać.

Czasami ludzie robia na odwrót :mad: ...

Jesli często podróżujesz- sprawdź,czy tam gdzie jestes nie ma jakis eventów- ja zaliczyłam całkiem przypadkowo,

na delegacji event w Londynie i w Rzymie, a raz z abdulem65 załozylismy event w Paryzu, na który przyszło ponad 20 osób!

 

2 listopada jest mega-event w Sztokholmie, z obecnych planow - ktore moga ulec zmianie - wynika ze powinnam wtedy tam byc :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...