Jump to content

PM tagdíj


karcsi9641

Recommended Posts

Észrevette más is hogy az éves tagdij az EU polgároknak sumák módon évi 30 Eurora változott?

Igen, nekem eddig 30$ volt már jó pár éve és annak idején úgy szólt, hogy ha folyamatosan fizetem akkor igy is marad. (szerzett jog alapon)

A Geocaching nagy üzlet lett és a kapcsolódó dolgokkal együtt szép pénzt lehet keresni vele de a másik oldalon most már szép pénzbe kerül a játékosoknak is. A kereslet-kinálat nem mindig szabályozza egyértelmüen a piacot illetve csak kisebb-nagyobb késésekkel. Nyilván megfizetném azt amit Geocaching-töl kapok de ezt most nem tartom korrektnek, ráadásul most éppen nem is állok olyan jól. És nem is tudok annyit játszani. Kár.

Link to comment

Észrevette más is hogy az éves tagdij az EU polgároknak sumák módon évi 30 Eurora változott?

Igen, nekem eddig 30$ volt már jó pár éve és annak idején úgy szólt, hogy ha folyamatosan fizetem akkor igy is marad. (szerzett jog alapon)

A Geocaching nagy üzlet lett és a kapcsolódó dolgokkal együtt szép pénzt lehet keresni vele de a másik oldalon most már szép pénzbe kerül a játékosoknak is. A kereslet-kinálat nem mindig szabályozza egyértelmüen a piacot illetve csak kisebb-nagyobb késésekkel. Nyilván megfizetném azt amit Geocaching-töl kapok de ezt most nem tartom korrektnek, ráadásul most éppen nem is állok olyan jól. És nem is tudok annyit játszani. Kár.

 

Bár valószínű részetekről már nem aktuális, másoknak talán hasznos info lehet:

 

Én szintén 30 dollárért regisztráltam anno.. Most járt le a tagságom, de automatikus megújításon volt. Előzőleg én is rákerestem mennyi most a díja, 30 euro-t írtak az info oldalon. Ettől függetlenül nekem a korábbi 30 dolláros árat számították fel. Gondolom az általad is említett "szerzett jog alapon".

Edited by babu&ze'o
Link to comment

Észrevette más is hogy az éves tagdij az EU polgároknak sumák módon évi 30 Eurora változott?

Igen, nekem eddig 30$ volt már jó pár éve és annak idején úgy szólt, hogy ha folyamatosan fizetem akkor igy is marad. (szerzett jog alapon)

A Geocaching nagy üzlet lett és a kapcsolódó dolgokkal együtt szép pénzt lehet keresni vele de a másik oldalon most már szép pénzbe kerül a játékosoknak is. A kereslet-kinálat nem mindig szabályozza egyértelmüen a piacot illetve csak kisebb-nagyobb késésekkel. Nyilván megfizetném azt amit Geocaching-töl kapok de ezt most nem tartom korrektnek, ráadásul most éppen nem is állok olyan jól. És nem is tudok annyit játszani. Kár.

 

Bár valószínű részetekről már nem aktuális, másoknak talán hasznos info lehet:

 

Én szintén 30 dollárért regisztráltam anno.. Most járt le a tagságom, de automatikus megújításon volt. Előzőleg én is rákerestem mennyi most a díja, 30 euro-t írtak az info oldalon. Ettől függetlenül nekem a korábbi 30 dolláros árat számították fel. Gondolom az általad is említett "szerzett jog alapon".

 

Erre igazából nem gondoltam, hogy a bejelentkezett kérdésemre 30 eurot irtak, aztán 30$-t kértek volna, most már mindegy.

Sok hasznos dolog hiányzik nekem most a premium "szolgáltatásból", bár az okostelefonok korában, főleg ha navigáció is van rajta, meg egy-két hasznos ingyen programot rátölt az ember akkor már nem is olyan fájdalmas.

Egyébként a beállításokkal kapcsolatban csak annyit tudok mondani, hogy a Groundspeak engem még mindig a premium members kategoriában tart nyilván. Lehet ha megújitanám, a beállitásaim is a régiek maradnának?

Link to comment

Sziasztok. Nem találom, hol lehet lemondani a megújuló előfizetést? Tudna valaki segíteni?

Hello.

http://support.Groundspeak.com/index.php?pg=kb.page&id=181

:) @varhelyi: Na, ezt én is "bebuktam" tavaly augusztusban: nem akartam PM-et hosszabbítani, mondván az építkezés mellett úgysem lesz sok lehetőségem a játékra - aztán egyszercsak jött az email, melyben gratuláltak a prémium tagságomhoz... de aztán csak megtaláltam végül ezt az opciót - aztán lehet, hogy idén augusztusban már megint lenne időm... :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...