Jump to content

Lijepom našom


Dr Zagy

Recommended Posts

Vidim da je Heroj_ulice postavio mistery cache za čije logiranje je potrebno obići sve županije u Hrvatskoj gdje postoji aktivan geocache B) . Zadatak naoko jednostavan, ali potrebno je puno volje, vremena i novaca da se sve obiđe da bi se ispunio uvjet :P . Ja sam još daleko od uvjeta za ovo ostvariti, ali već vidim kandidata koji bi mogao logirati (ali bi to bilo malo u sukobu interesa) :lol: .

Čestitam Heroju na ideji i baš me zanima tko će biti prvi. B)

 

http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?guid=60e3f3a0-8f4e-4355-850b-3b6795e44336

Link to comment

hahah, dobar... mada mislim da ce to ipak biti kombi - 5er, lagosi, bucari :)

pa jednostavan je u smislu da ne zahtijeva razmisljanje, da nije kompliciran za rijesit, da ga moze odraditi bilo tko... a da treba vremena i volje... e pa :)

brzi pogled na statistike kaze da s dvoznamenkastim brojem zupanija (ako izumemo maju i mene) su jos i zagy, sova i arizona (12) te oblak i misica(11)...

btw, stize jos jedan challenge, samo trebam naci prikladnu lokaciju... malo laksi :D

Link to comment

Taakooo! :rolleyes:

Postavljeno je nekoliko geocacheva u Brodsko-posavskoj županiji. :)

Nema više švercanja :P sa jednom županijom manje.

 

Ne znam ja tko se šverca, u svim hrvatskim županijama koje imaju cache (a to je trenutno svih 21 županija koliko ih Hrvatska i ima, zahvaljujući Zagyju) ja imam pronađeni cache.

21 županija ima cache, i ja imam cache u 21 županiji :D Što ćeš, volim obilaziti i upoznavati Hrvatsku :)

Link to comment

Renee mi je otvorio oci i pokazao da je kroz gc-project.com (kad otvorite profil i odete na mape) ipak moguce i dalje pratiti stanje po zupanijama pa kratka rekapitulacija :D

 

1. Arizona = 16 (koprivnicko krizevacka, bjelovarsko bilovarska, sisacko moslavacka, brodsko posavska, vukovarsko srijemska)

2. Dr Zagy = 14 (brodsko posavska, istarska, licko senjska, zadarska, sibenska, splitsko dalmatinska, dubrovacko neretvanska)

3. hr_s00va = 14 (osjecko baranjska, pozesko slavonska, brodsko posavska, vukovarsko srijemska,viroviticko podravska, koprivnicko krizevacka, bjelovarsko bilovarska)

4. Nway = 12 (osjecko baranjska, pozesko slavonska, brodsko posavska, sisacko moslavacka, vukovarsko srijemska, medimurska, varazdinska, istarska, dubrovacko neretvanska)

5. oblak = 11 (sibenska, splitsko dalmatinska, dubrovacko neretvanska, pozesko slavonska, brodsko posavska, vukovarsko srijemska,viroviticko podravska, koprivnicko krizevacka, bjelovarsko bilovarska, medimurska)

6. Sik D. Team = 11 (osjecko baranjska, pozesko slavonska, brodsko posavska, sisacko moslavacka, vukovarsko srijemska, medimurska, varazdinska, karlovacka, koprivnicko krizevacka, bjelovarsko bilovarska)

7. Nicky25 = 11 (istarska, licko senjska, koprivnicko krizevacka, bjelovarsko bilogorska, brodsko posavska, vukovarska, zadarska, sibensko kninska, splitsko dalmatinska, dubrovacko neretvanska)

 

Ostatak ekipe ima manje od 10 pa ih nisam posebno navodio

 

pa da vidimo tko ce prvi (ovaj drugi do cilja :))

Edited by heroj_ulice
Link to comment

i trenutno stanje je:

 

1. arizonasmith - 19/21

2. HR_s00va - 17/21

3. dr zagy - 16/21; davors - 16/21

5. nway - 15/21

6. bgnjip - 14/21; GCEdo - 14/21

8. nicky25 - 12/21; Sik D. Team - 12/21

10. thereworlf - 11/21

11. matko&maja - 10/21

 

PS. u pripremi je još jedan challenge, za koji sam prilično siguran da nitko osim (možda) Arizone neće moći pokupiti ;) ali bi mogao potaknuti malo više cachiranja na putu :D

Link to comment

PS. u pripremi je još jedan challenge, za koji sam prilično siguran da nitko osim (možda) Arizone neće moći pokupiti ;) ali bi mogao potaknuti malo više cachiranja na putu :D

 

E, pa sad. Nemoj da bude preteško. Nije fora ako nitko nema uvjet za logirati challenge.

I ja bih napravio jedan challenge, ali nikako da to stavim na web. Ali, vjerujem da će biti u doglednoj budućnosti.

Link to comment

Kad smo već kod challenge-a, ja redovno gledam što ima u gradovima gdje znam više-manje često otići, pa sam u Londonu uočio gomilu novih challenge-a, vrlo brutalnih. Pogledajte ovo (premium only cachevi):

 

http://www.geocaching.com/seek/nearest.aspx?tx=40861821-1835-4e11-b666-8d41064d03fe&u=RubyShoos

 

Ja sa svojih 24 zemlje i 2900 cacheva, jedva ispunjavam 8 uvjeta od ovih prvih 20, a neki su jednostavno nemogući (recimo Letterbox challenge), ali sam si dao goal da u dogledno vrijeme što više ovoga popunim. I hvala Manituu što vodim Excel tablice za geocaching, jer ne znam baš kako bi provjerio sve ovo...

Link to comment

Draga geocacherska nacijo, lijepom našom je stf-an ;) i to od strane ceha :D LuzickyPermonik su si dali truda i našli cache i ako čitaju ovo kapa dolje, svaka vam čast i naravno plaćam pivo :D

a povodom toga složio sam i bookmark listu s odabranim cachevima.... http://www.geocaching.com/bookmarks/view.aspx?guid=d6ac1d06-95a3-43df-8b6b-ffa1b81ed43c

veselim se novom dodavanju, arizona je trenutno najbliži s 2o kom :D

Edited by heroj_ulice
Link to comment

e pa dragi moji, s tugom i veseljem dijelim s vama vijest da je cache i ttf-an :D od strane fracuza :D:D:D

 

reneeu fali samo 10 županija pa bi četvrti mogli biti nizozemci kako je krenulo :D

doduše mario s 20/21 (vukovarska) mu je za petama ;)

a ima i drugih kandidata

19/21 edo, therewolf, sinmcsin

17/21 sova, Zagy, nway

15/21 nicky25

14/21 bgnjip

13/21 sik d. team

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...