Jump to content

Wspólne geocachowanie


Zaworov

Recommended Posts

Witam,

 

Zastanawiam się, czy jest jakieś wyjście dla osób, które chcą wspólnie odnajdywać skrzynki. Wyjściem z sytuacji wydają się być odrębne konta i osobne logi, ale co w tej sytuacji począć gdy będziemy chcieli założyć nową skrzynkę? Tylko jedna osoba może być uznana za założyciela, czy się mylę?

 

Widziałem, że pary mają wspólne konta. Minus tego rozwiązania jest taki, że pozwala to tylko jednej osobie, tej która podała swoje dane personalne, zdobyć odznakę PTTK. A i te chcielibyśmy zdobyć w przyszłości :)

 

P.S Strasznie się, za przeproszeniem, zajarałem całą ideą!

Link to comment

Witam,

 

Zastanawiam się, czy jest jakieś wyjście dla osób, które chcą wspólnie odnajdywać skrzynki. Wyjściem z sytuacji wydają się być odrębne konta i osobne logi, ale co w tej sytuacji począć gdy będziemy chcieli założyć nową skrzynkę? Tylko jedna osoba może być uznana za założyciela, czy się mylę?

 

Widziałem, że pary mają wspólne konta. Minus tego rozwiązania jest taki, że pozwala to tylko jednej osobie, tej która podała swoje dane personalne, zdobyć odznakę PTTK. A i te chcielibyśmy zdobyć w przyszłości :)

 

P.S Strasznie się, za przeproszeniem, zajarałem całą ideą!

 

Czołem,

Prawie wyczerpałeś temat. W przypadku założenia skrytki jedna osoba jest uznawana oficjalnie za założyciela, ale można samemu wpisać nazwę założyciela/i, która będzie wyświetlać się na stronie skrytki. Przykład - http://coord.info/GC410DK. Oficjalnie założycielem jest seba020 (i do jego profilu przekieruje kliknięcie w link założycielski), a wyświetla się razem z y_a_h_oo.

Odznaki PTTK to dobry argument, żeby oddzielić loginy, ale jak komu wygodniej. Dwa loginy = dwa razy logowanie znalezienia.

Zapraszamy na http://facebook.com/geocaching.polska

Powodzenia!

Edited by wantsky
Link to comment

Najwygodniej gdy autorem listingu jest osoba która serwisuje pojemnik w terenie, chociażby z powodu logów "owner maintenance", z drugiej strony dobry obyczaj zobowiązuje do uhonorowania osoby która miała istotny wkład w realizację kesza i bez niej by on nie powstał. Osobne konta mają też plus w postaci większej indywidualności - jednej osobie spodoba się architektura czy otoczenie, innej pojemnik, logbook, czy fanty w środku - to wszystko można zawrzeć w logach ;)

Edited by seba020
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...