Jump to content

Mega Event Poland 2013


Spider

Recommended Posts

Zebrać pozostałe ok. 250 "Will Attend'ów" w tydzień, żeby mieć status MEGA przed eventem albo dokonać 500 wpisów w logbooku eventowym, żeby mieć status MEGA po evencie.

"Will Attend" mógłbym kliknąć, bo faktycznie bym chciał, ale wiem, że w tym czasie nie dam rady... A ze zdobyciem 500 wpisów chyba nie powinno być problemu, bo z tego co gdzieś czytałem to nie muszą być koniecznie zarejestrowani keszerzy... a w Górznie chyba trochę mieszkańców jest :lol:
Link to comment

Chciałem coś napisać w kontekście tej "wiarygodności", jednak odpuszczę ;)

MegaEvent to impreza nobilitująca, ale ... dajmy spokój. I tak widać, że bez tego przedrostka będzie wydarzeniem. Byle tylko zebrane doświadczenia dobrze wykorzystać w przyszłości.

Link to comment

Tak jak piszesz...czy z przedrostkiem czy bez jest to już geowydarzenie, jakiego w naszym kraju jeszcze nie było. Wkład pracy ludzi, którzy są zaangażowani w organizację jest ogromny. Ja się bardzo cieszę, że potencjalnych uczestników zgłosiło się więcej niż w Budapeszcie (Górzno też stolica, ale jednak trochę mniejsza) a program jest tak atrakcyjny, że osobiście dałbym 2XMega :-).

Link to comment

Trochę mi szkoda, że wielki power trail jednak nie będzie dla zmotoryzowanych, na co po cichu liczyłem.

Tak czy siak, pojawię się na pewno, choć być może tylko na jeden dzień (sobotę), bo coś mi się ostatnio kiełbasi z dostępnym czasem.

Link to comment

Z przyjemnością mogę poinformować, że podczas ME w Górznie dostępne będą dwa darmowe hot spoty WiFi. Jeden na Rynku, jeden przy hali sportowej. Oba będą dawały dostęp do internetu na pół godziny. Potem godzina karencji, znowu pół godziny internetu itd.

Link to comment

Trochę mi szkoda, że wielki power trail jednak nie będzie dla zmotoryzowanych, na co po cichu liczyłem.

 

dla Z M O To RyZ O w anyCh ??

Chyna żartujesz???

To by byl koniec geocachingu jako idei spędzania czasu na świeżym

powietrzu...

taki power trail drive in, bez wysiadania z samochodu, ew ze spacerem

nie dłuszym niż 4 m jest dobry dla otłuszczonych Amerykanców !!!!

GPS w dłon , buty na nogi, dla przeciętnego człowieka 20-25 km marszu dziennie nie powinno stanowic żadnego problemu!

Edited by Wiesia.K
Link to comment

Wielu rzeczy warto spróbować, Wiesiu... Tak więc nie żartuję, power trail dla zmotoryzowanych, to coś, na co chciałbym się kiedyś wybrać, pewnie raz w życiu ale jednak. Pewnie będzie trzeba skoczyć na to za granicę.

Taaa, 200 znalezień w 1 dzień, mikro na słupach wysokiego napięcia, ale radośc!!!! :sad:

a jakie to kształcące!, bleee :smile:

Link to comment

Wielu rzeczy warto spróbować, Wiesiu... Tak więc nie żartuję, power trail dla zmotoryzowanych, to coś, na co chciałbym się kiedyś wybrać, pewnie raz w życiu ale jednak. Pewnie będzie trzeba skoczyć na to za granicę.

 

Jak będziesz o okolicach Monachium daj znać. Ewentualnie jest drugi na Słowacji (100) też blisko mnie jak jestem w Polsce...

Link to comment

Kto podejmie się interpretacji tego, co ten trail wyrysował na mapie? B)

 

Jednoznacznie widać siedzącego Kubusia Puchatka, z głową odwróconą do tyłu w wokół niego rój pszczółek...

Dobra inspiracja! Ale jak tym tropem, to bardziej prosiaczek (maleństwo)!

 

BTW: dla swojej poprzedniej wizji, prezentuję ostatnie zdjęcie krecika (przed strzałem zająca).

 

27677b_krecik.jpg

Link to comment

MegaEventowy geocoin:

 

megaevent_geocoin_1.jpg

 

Coiny wykonane są ręcznie z masy ceramicznej, wypalone i szkliwione w temperaturze ponad 1000 st. C.

 

Dla wszystkich chętnych będzie mozliwość wykonania własnego coina z odciskiem pieczatki, nickiem itp.

 

 

megaevent_geocoin_custom_1.jpg

 

megaevent_geocoin_custom_2.jpg

Edited by miklobit
Link to comment

Jedziemy we trójkę: Ja, Reave# i mój syn (zarejestrował się jako... nie pamiętam...). Dwa smartfony plus GPS (ten ostatni będzie miał sens tylko jeśli szarpnę się na premium i ściągnę co trzeba). Aktywność: sobota, może kawałek niedzieli... trudno orzec.

Mam nadzieję, że e Górznie nas komary nie zagryzą... bo tu pod Warszawą...

Edited by 52N21E
Link to comment

Jedziemy we trójkę: Ja, Reave# i mój syn (zarejestrował się jako... nie pamiętam...). Dwa smartfony plus GPS (ten ostatni będzie miał sens tylko jeśli szarpnę się na premium i ściągnę co trzeba). Aktywność: sobota, może kawałek niedzieli... trudno orzec.

Mam nadzieję, że e Górznie nas komary nie zagryzą... bo tu pod Warszawą...

 

Super. Czekamy.

GPSa weź i dużo baterii ;)

Pozdrowienia z Górzna!

Link to comment

Do wyjazdu został praktycznie już tylko dzień. Gdzie mogę sprawdzić, czy moje zgłoszenie na kajaki zostało zaakceptowane ? Zwrotnie nie dostałem jakiegokolwiek potwierdzenia, "list startowych" też nigdzie nie widzę. A informacja o tyle cenna, że trzeba jakoś rozplanować atrakcje, własną aktywność, no i jakoś odpowiednio się spakować.

Link to comment

Do wyjazdu został praktycznie już tylko dzień. Gdzie mogę sprawdzić, czy moje zgłoszenie na kajaki zostało zaakceptowane ? Zwrotnie nie dostałem jakiegokolwiek potwierdzenia, "list startowych" też nigdzie nie widzę. A informacja o tyle cenna, że trzeba jakoś rozplanować atrakcje, własną aktywność, no i jakoś odpowiednio się spakować.

 

Z kajakami nie ma problemu, zgłoszenie zostało zaakceptowane. Planuj śmiało.

Link to comment

Kiedy będzie opublikowane następne (ostatnie?) 100 skrytek z Górzna?

 

Nie bój, nie bój, i tak już w okolicach jest liczba keszy nie do zgarnięcia w weekend :)

 

Ale nie ma Wherigo, a wiem że ma być ;)

Twórca dostał instrukcje, jak ma zrobić by było na czas :-)

Link to comment
... - ankiety się wypełnia od kilku dni, ja tego nie robię, bo nie znam kosztów i pewnie się okaże, że miejsc już nie ma :mad: i sam sobie jestem winien, bo się nie zapisałem :(

Weź rower, bujniemy się na kesze.

Rower już zapakowany (do Smarta :D - nie było łatwo...), tak więc trzymam za słowo :)

Link to comment

Z kajakami nie ma problemu, zgłoszenie zostało zaakceptowane. Planuj śmiało.

 

Dzięki za info. Za Żywcem - jak jest szansa na regulację wiosła, to ja też - bardzo chętnie.

 

Rower już zapakowany (do Smarta :D - nie było łatwo...), tak więc trzymam za słowo :)

 

W napięciu czekam na wiadomość z serwisu, czy oddadzą mi dzisiaj auto. Jak nie, to będę upychał rower w zastępczym - dużym, ale raczej nie przystosowanym do tego typu zabaw ;) Wyprawa więc aktualna.

Link to comment

Te kajaki, to są liczone 45/osoba czy przez kajak?

Chętnie dołączę do kogoś lub kogoś zabiorę. I czy jest możliwość dostania "skrętnego" wiosła, bo jako były wyczynowiec "prostym" nie potrafię :D

 

Przepraszam, napisałem nieprawdę. Cena to 45 PLN za osobę. Przepraszam za wprowadzenie w błąd.

W cenie jest na końcu wycieczki dobre ognicho.

Wiosła wszystkie są skrętne.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...