Jump to content

Mega Event Poland 2013


Spider

Recommended Posts

Balon wylądował na drzewie w okolicach Wąbrzeźna, bodajże na terenach wsi Katarzynki - jakieś . O ile się nie mylę wiał więc wiatr wschodni /południowo-wschodni ?

Cytat z wpisu na facebooku z wczoraj "Balon wylądował w okolicy Wąbrzeźna, 51km w linii prostej od startowiska. Lot trwał ok. 2 godzin, a balon został znaleziony 4,5 godziny po starcie przez 3 ekipy w jednym czasie. Ekipa, która znalazła balon znalazła też jeden z samolocików. Jak na razie jedyny"

Link to comment

O ile się nie mylę wiał więc wiatr wschodni /południowo-wschodni ?

 

Wiatr przy ziemi miał tylko niewielki wkład w ostateczny kierunek ze względu na krzyżujące się prądy na różnych wysokościach. Wkleimy niedługo wizualizację 3D lotu, będzie widać jak to jest skomplikowane :)

Link to comment

Taki pomysł przyszedł mi właśnie na myśl: skoro udało sie zdobyć status Mega dal eventu, to może udało by się uzyskać zgodę Groundspeaka na suwenira? Wiele Mega takowe ma, więc może się to udać. Obrazek z balonem byłby fajną pamiątką!

Link to comment

Taki pomysł przyszedł mi właśnie na myśl: skoro udało sie zdobyć status Mega dal eventu, to może udało by się uzyskać zgodę Groundspeaka na suwenira?

Suvenir dla stu osób? Myślisz, że to jest siła wystarczająca siła przebicia?

Siem zdecydujcie, bo przekaz niespójny w świat idzie ;)

Albo sto osób, albo mega :D

Link to comment

Taki pomysł przyszedł mi właśnie na myśl: skoro udało sie zdobyć status Mega dal eventu, to może udało by się uzyskać zgodę Groundspeaka na suwenira?

Suvenir dla stu osób? Myślisz, że to jest siła wystarczająca siła przebicia?

 

Zapytać można, stracić - nic się nie straci, nawet jak nie dadzą.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...