Jump to content

Odlazak u geocaching


Matko&Maja

Recommended Posts

Svi naši tekstovi sa izleta su na ovom linku za one koje ih žele pročitati. Zadnja dva izleta su u izradi i bit će u skorije vrijeme objavljena. Izlete s Matejom nećemo pak objaviti jer bi uglavnom pisali koliko smo mu puta promijenili ukakanu pelenu na putu od jednog do drugog geocachea :) No možemo se pohvaliti da je s nama prešao više kilometara po Slavoniji nego što smo mi bez njega obišli svo ovo vrijeme otkako se bavimo geocachingom.

Link to comment

Zapravo jučer nismo išli u geocaching. Išli smo se svo troje (Maja, Matej i ja) provozati biciklima do Belišća gjde su jedina dva pokemon stopa i jedna dvorana - woow zar ne? Poanta je da smo provjerili naš cache kod upravne zgrade i da bi nabacili smješak ogroman ko kuća kad vidite da je nedirnut od strane vremenskih uvjeta tj. postavljen i očuvan kao prvog dana. A Mateju je to bio jedan od ljepših dana u životu jer kod jednog pokemon stopa je i slastičarna gdje je zasad pojeo naviše sladoleda u svom dosadašnjem životu. Je li cilj i smisao ostvaren? Kutija je provjerena i na svom je mjestu, a mi smo se nadružili, nauživali i omastili brk i nosić. Cilj je ostvaren! :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...