Jump to content

Pokaż swoją twarz


52N21E

Recommended Posts

Tak sobie pomyślałem, że miło byłoby się poznać "wizualnie" (kidyś dzięki zdjęciu rozpoznałem w Łazienkach Łowcę - pozdrawiam!).

Niniejszym przedstawiam się: 52N21E, Adrian, Warszawa (a niekiedy Bieszczady). Jeśli zobaczycie kogoś podobnego do osobnika na zdjęciu, który kręci się w kółko, patrząc na GPS, to będę prawdopodobnie ja.

Kto następny?

 

45751951.png

Edited by 52N21E
Link to comment

Tak sobie pomyślałem, że miło byłoby się poznać "wizualnie" (kidyś dzięki zdjęciu rozpoznałem w Łazinkach Łowcę - pozdrawiam!).

Niniejszym przedstawiam się: 52N21E, Adrian, Warszawa (a niekiedy Bieszczady). Jeśli zobaczycie kgogoś podobnegego do osobnika na zdjęciu, który kręci się w kółko, patrząc na GPS, to będę prawdopodobnie ja.

Kto następny?

 

Pikna fotka ;)

Ja niesmiała jestem i wole krecic sie incognito :anicute:

Edited by Wiesia.K
Link to comment

Tak sobie pomyślałem, że miło byłoby się poznać "wizualnie" (kidyś dzięki zdjęciu rozpoznałem w Łazienkach Łowcę - pozdrawiam!).

 

 

Od "poznan wizualnych" to eventy sa. Nie bylo Cie na "Pogaduchach...", a szkoda - calkiem zacne grono sie pojawilo!

Rozumiem zdanie osob, ktore nie chca/nie czuja sie komfortowo pokazywac swoja "facjatke". Ruch tymu "ja pokazalem, teraz Ty" jest lekkim krokiem ku "zmuszaniu" innych do takiego zachowania (Od razu uprzedzam, ze nie twierdze, iz Ty wymuszasz cokolwiek, ale pamietaj, ze Twoj ruch mozna rowniez w taki sposob odebrac).

Do dzis pamietam swoj pierwszy event, gdzie mialem przyjemnosc poznac "Filary Polskiego Geocachingu" (Pozdro, Panowie!) :) Kazdy taki event powoduje, ze nasze wiezi sa jeszcze silniejsze bo caly czas mamy ten lekki posmak "tajemnicy" w naszej zabawie.

 

Jezeli chcesz, to mozesz wiele osob zobaczyc na fejsie - jest profil Geocaching Polska, jest grupa Geocaching Warszawa. Jak popatrzysz na zdjecia (jestem przeciwny oznaczaniu osob na zdjeciach, bo w koncu moga sobie nie zyczyc naruszania ich prywatnosci) to odnajdziesz kolejne osoby, z ktorymi mozesz spotkac sie na szlaku.

Link to comment
Jezeli chcesz, to mozesz wiele osob zobaczyc na fejsie - jest profil Geocaching Polska, jest grupa Geocaching Warszawa. Jak popatrzysz na zdjecia (jestem przeciwny oznaczaniu osob na zdjeciach, bo w koncu moga sobie nie zyczyc naruszania ich prywatnosci) to odnajdziesz kolejne osoby, z ktorymi mozesz spotkac sie na szlaku.

W ustawianiach możesz to zmienić (ustawienia prywatności -> Czy chcesz zatwierdzać posty, w których Cię oznaczono, zanim pojawią się na Twojej osi czasu?) - jeśli ktoś Cię oznaczy to dostajesz maila z powiadomieniem. żeby oznaczenie stało się publiczne to musisz je zaakceptować. możesz również odrzucić i wtedy oznaczenie co prawda nie zostanie usunięte ale będzie widoczne tylko dla Ciebie i osobę która Ciebie oznaczyła.

Link to comment

Przez dziesięc lat z górą uczestniczyłem (w sumie do dziś uczestniczę) w forum pewnego środowiska, dość specyficznego (mniejsza o szczegóły: knives.pl). Tam takie wątki są normą. Spotkania też są normą (stowarzyszenie, które założyłem spotyka się co miesiąc od pięciu lat). Ale wątek nie służy do poznawania "wizualnie" znajomych tylko nieznajomych, tych, których na spotkaniach sie nie spotka: z Wrocławia, Szczecina, Krakowa, tych którzy dopiero się pojawili na forum etc. etc.

Dzięki temu (oczywiście nie tylko dzięki temu) wśród paru setek osób o podobnych zainteresowaniach jakaś część jest w stanie się rozpoznać (także na np. ogólnopolskich zlotach) chociaż nie widziała się wcześniej na oczy. Robiło się także "spis powszechny", by można było stwierdzić (z ciekawości) ilu mianowicie forumowiczów jest np. w Poznaniu czy Gdańsku etc.

Próbowałem przenieść pewien wzorzec, który uważam za sensony - efekty są odmienne od oczekiwanych, trudno, zdarza się.

Z pewnością o zmuszaniu kogokolwiek do czegokolwiek nie może być tu mowy. Najwyżej wątek pozostanie martwy. Kwestia podejścia.

 

Edyta:

 

O! Facebook to już coś - dzięki, tego nie wiedziałem, jakoś mi musiało umknąć

Edited by 52N21E
Link to comment

nie potrzeba znać twarzy żeby rozpoznać keszerów, nosimy charakterystyczny sprzęt (turystyczny GPS w centrum miasta ;), geo-smycze, geo-plecaki ) zachowujemy się trochę inaczej - inaczej patrzymy, chodzimy :) wystarczy wyłapać odpowiednie szczegóły

Albo nie wiadomo dlaczego np. na CeBicie w Hanoverze zamiast oglądać wystawy w halach grupa facetów w garniturach zawzięcie przygląda się pewnym schodom na zewnątrz... :laughing:
Link to comment

nie potrzeba znać twarzy żeby rozpoznać keszerów, nosimy charakterystyczny sprzęt (turystyczny GPS w centrum miasta ;), geo-smycze, geo-plecaki ) zachowujemy się trochę inaczej - inaczej patrzymy, chodzimy :) wystarczy wyłapać odpowiednie szczegóły

To prawda, choc nie do konca, nie wszyscy otaczaja się gadżetami typu geo- pleacki, geo- szaliki, geo- smycze itp.

Najlepszym kamuflazem jest dziecko lub dzieci :rolleyes: , ew. tylko w

w mieście- wygląd typu " krawaciarz", " pańcia w kapelusiku" z teczuszką-

wtedy mało osób zwraca uwage, plecakowcy podejrzani są i mają czasami

spotkania z panami w mundurach, mnie jeszcze nie złapali ...

 

Choc ja "złapałam" wielu cacherów w akcji-nie tylko podczas duzych eventów...

Aha, i raz mnie złapał jeden w Łodzi- kol. cacher ...miłe tekie spotkania....

Link to comment

Ciekawe :)

Mnie się tylko raz zdarzyło ale właśnie dzięki zdjęciu - poznałem Łowcę w Łazienkach (to co miał w dłoni mogło byc z powodzeniem telefonem komórkowym).

A... wzmianka o CeBicie - widzę że kolega z tej samej branzy :).

Edited by 52N21E
Link to comment

Ciekawe :)

Mnie się tylko raz zdarzyło ale właśnie dzięki zdjęciu - poznałem Łowcę w Łazienkach (to co miał w dłoni mogło byc z powodzeniem telefonem komórkowym).

A... wzmianka o CeBicie - widzę że kolega z tej samej branzy :).

 

Tu wiecej takich ;-)

Spotaknie "pobratyncow przy pracy" zawsze konczy sie kupa radosci - nawet ostatnio na Twoim keszyku we Wlochach bylem podmiotem radosci poprzednika, ktory kesza trzymal w reku i patrzyl jak sie miotam :)

Nie wspomne juz o pierwszym spotkaniu z Box'em na jego home cache'u. Tak, kolejny raz utwierdzam sie, ze dzialamy jak "tajnos agentos" z epoki zimnej wojny, a nasze coming out'y to na eventach niech beda! :)

Link to comment

Co do eventowych coming out'ów - najbliższa okazja w Warszawie to ostatnia sobota zimy czyli 16 marca.

 

Miejsce albo to samo co w lutym, albo poszukam jakiegoś lokalu bliżej centrum

 

miejsce bylo ok, dojazd samochodem/autobusem/metrem wiec tez super.

Rubi, wal repete i wszyscy wrzucimy ja sobie w kalendarz.

Link to comment

Co do eventowych coming out'ów - najbliższa okazja w Warszawie to ostatnia sobota zimy czyli 16 marca.

 

Miejsce albo to samo co w lutym, albo poszukam jakiegoś lokalu bliżej centrum

 

miejsce bylo ok, dojazd samochodem/autobusem/metrem wiec tez super.

Rubi, wal repete i wszyscy wrzucimy ja sobie w kalendarz.

 

W takim razie jutro wracając z miasta zrobię rezerwację.

Link to comment

Mnie na FB nie ma, więc chętnie się podzielę swoim wizerunkiem.

 

Hej, gdzieś z Wiesi terenów, wraz z Olafkiem.

 

Inna sprawa, że moderator ma co powydzielać :P

Olafek to ten duzy, czy mały? :anicute:

Fotka ciut za duuuuza...

PS. Nad morzem w tym roku jeszcze nie byłam, mam niecały kilometr z pracy... :unsure:

Edited by Wiesia.K
Link to comment

czołem Adrian, ja już też niektórych ludzi po zdjęciach skojarzyłem. i to nawet po tych mikrusach avatarowych ;) ale czasem też mi się wydaje, że można coś wstawić ponad to, co w profilu czy własnej galerii (u niektórych te opcje są zamknięte). no więc tu mała fota, jaką strzeliłem sobie w zeszłym tygodniu na suwalszczyźnie, przy poprawianiu mojej linii przy jez Tobolinka, która niebawem zostanie opublikowana. fota w skrócie: han "solo" ;))

ca34fbb5-75c8-4149-bca5-72c381f547ac.jpg?rnd=0.3052469

Edited by hanbei
Link to comment

czołem Adrian, ja już też niektórych ludzi po zdjęciach skojarzyłem. i to nawet po tych mikrusach avatarowych ;) ale czasem też mi się wydaje, że można coś wstawić ponad to, co w profilu czy własnej galerii (u niektórych te opcje są zamknięte). no więc tu mała fota, jaką strzeliłem sobie w zeszłym tygodniu na suwalszczyźnie, przy poprawianiu mojej linii przy jez Tobolinka, która niebawem zostanie opublikowana. fota w skrócie: han "solo" ;))

ca34fbb5-75c8-4149-bca5-72c381f547ac.jpg?rnd=0.3052469

Kiedy publikacja bo juz grzeje silnik :)

Link to comment

Świetnie, tylko zabawnie brzmi gościu perrorujący o właściwym odziewku, trzesący się z zimna i bez czapki.... :laughing:

A poza tym- co stało sie z gnieźnieńskimi skrytkami, zdaje się,że po Waszej inspekcji właściciel je usunął z GC!?

Coś z nimi nie tak było?

 

Taaaaa, Mikołaj po prostu chciał pokazać jak idiotycznie wygląda się gdy ubierze się nieadekwatnie do pogody.

Co do usunięcia skrytek - suwerenna decyzja właściciela. Bez komentarza.

Link to comment

my z kuchomikiem twarze pokazaliśmy :)

Hmmm...do tej pory myślałem, że geotwins to córeczki Leo. Teraz mam mętlik w głowie :-).

Mogły zmienić orientację w międzyczasie,

bądź tolerancyjny i nowoczesny!!!

 

wiesz, po hormonach sie przybiera na wadze... nieco ... :unsure:

Link to comment

no masz... Kuchomik & Wantsky to są Bros przez duże B, ale genetycznie raczej nie jesteśmy ze sobą powiązani (chyba że tak ze 150 generacji wstecz). w każdym razie geotwinsy bardzo zadowolone ze swojej płci, tyle że obecnie akurat przeziębione ;)

Link to comment

no masz... Kuchomik & Wantsky to są Bros przez duże B, ale genetycznie raczej nie jesteśmy ze sobą powiązani (chyba że tak ze 150 generacji wstecz). w każdym razie geotwinsy bardzo zadowolone ze swojej płci, tyle że obecnie akurat przeziębione ;)

 

Oczywiście , kobitki zyja dłużej :anicute: !

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...