Jump to content

Zdjęcia skrytek


Spider

Recommended Posts

Poszukuję zdjęć skrytek:

- Zdjęcia skrytek (najlepiej bogatej zawartości) - coś w tym stylu: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/d7/Classic_Geocache.jpg

- Zdjęcia geocacherów przy skrytce, zarówno dorosłych jak i dzieci

- Zdjęcia ciekawych skrytek (Cool Cache Containers)

 

Warunki jakie muszą spełniać zdjęcia:

- dobrej jakości zdjęcie (odpadają zdjęcia z komórek, nieostre, przy słabym świetle itp)

- zdjęcie o orientacji poziomej, szerokość minimum 1600px

- autorem zdjęcia musi być ktoś z Was, ewentualnie autor musi wyrazić zgodę na bezpłatne, niekomercyjne wykorzystanie zdjęcia

- nie interesują mnie zdjęcia na których widnieje logo Opencaching (na logbooku, pojemniku, itp)

 

Jeśli ktoś z Was posiada takie zdjęcia i chciałby się podzielić to proszę o kontakt na priv (poprzez profil GC) - podam wtedy szczegóły związane z wykorzystaniem zdjęć.

Link to comment
Jeśli nie do jakiejś "zaangażowanej propagandy"

Jak najbardziej jakiejś "zaangażowanej propagandy" więc twoje zdjęcia się nie przydadzą.

To faktycznie, moich proszę nie używać. Szkoda, że jaśniej nie piszesz czemu to ma służyć. Mam nadzieję, że ta deklaracja nie zniweczy Twojego przedsięwzięcia.

Link to comment

- Zdjęcia ciekawych skrytek (Cool Cache Containers)

 

Może jednak napisz (tutaj) jak bardzo publiczne i szerokie ma być wykorzystanie tych fotek (np czy będą wisiec gdzieś w necie, czy tylko w druku), bo ujawnianie wyglądu ciekawych pojemników zwykle nie lezy w intencji autorów takowych.

 

Link to comment

gdzieś jest taka lista fanatyków? jakieś getto byśmy sobie stworzyli ;-)

 

wiem, wiem - fotki z OC wykorzystywane są bez pytania, prawda wantsky ? nawet hostować nie trzeba;-)

 

Mój błąd, przyznaję, nie napisałem źródła.

Widzę, że ktoś za mnie już poprawił.

W temacie chciałbym dodać, że bardzo proszę o spokój. Nie rozumiem dlaczego niektórzy z Was - ci sami, którzy lubią nas jako wyimaginowaną "korporację" opluwać - dziwią się, że Spider nie chce Waszych zdjęć. Obudźcie się, odwilż przyszła.

Edited by wantsky
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...