Jump to content

Jesmo li i mi počeli


heroj_ulice

Recommended Posts

A kakav je cache, dummy ili vremenski, ili trigger activated, mislim da li se aktivira kad ubaciš ili izvadiš razglednicu, kaj dela, stisne ti štambilj na ruku onda ili na razglednicu, mislim reci nam kako si to osmislio, kad već ne možemo tamo. :blink:

Jel treba tražit' ključić tamo ili u Policiji, kaj delat'?

Kak doć' do adresa za razglednicu, jel to MUP sada ima ili kaj...

...mislim ak' hoću vlasniku cachea poslat, jel' ide na adresu u Remetinec, ili gdje?!?

Link to comment

A kakav je cache, dummy ili vremenski, ili trigger activated, mislim da li se aktivira kad ubaciš ili izvadiš razglednicu, kaj dela, stisne ti štambilj na ruku onda ili na razglednicu, mislim reci nam kako si to osmislio, kad već ne možemo tamo. :blink:

Jel treba tražit' ključić tamo ili u Policiji, kaj delat'?

Kak doć' do adresa za razglednicu, jel to MUP sada ima ili kaj...

...mislim ak' hoću vlasniku cachea poslat, jel' ide na adresu u Remetinec, ili gdje?!?

Soova, koliko sam ja skužio taj cache, ideja je da tamo staviš razglednicu koja glasi na tvoju adresu, zajedno sa markicom. Slijedeći cacher koji dođe, uzet će tvoju razglednicu i poslati tebi (jer je adresirana na tebe), a tamo staviti svoju razglednicu sa svojom adresom. I tako dalje svaki cacher šalje razglednicu prethodnom cacheru. Ideja je lijepa, jedino nije baš praktično da bilo tko može vidjeti tvoju adresu na razglednici.

(u slučaju da si se šalio, zanemari ovaj post <_< )

Inače, kako se nisu policajci sjetili uzeti gps u ruke, odmah bi našli paket. :D

Link to comment

eh sad...

 

ne znam kako vi, ali ja i dalje umirem od smijeha. sto je nezgodno dok cijeloj prvoj policijskoj postaji pokusavas objasniti sto je to geocaching i zasto si neku crnu kutiju postavio tamo bas kada bombas dize vlakove u zrak :D

mogao sam bas i vas spomenuti redom, pa da poneki zapisnik napraave, da vidite sto je statistika ;)

na kraju sam ja zvao njih da dam izjavu jer nitko nije htio biti ftf na vrijeme nego cekate da zrak bude cist... pih... i ostane moja adresa u cacheu :S... kad sam skuzio da je pirotehnicar u tuskancu zakljucio sam da je bolej otici tamo... nego cekati da dodju... btw moguce da cu ga dobiti natrag :D

 

sto se triggera tice, bio je na snagu... ako uspijes cache s tog cicka skinuti, odma se aktivira... i pali alarm. i zove policiju. inace to radi teta cistacica... i jos mi nije jasno kako ga je nasla (da ga vidis moras se zavuci iza te zute resetke)... mogli bi ju uvesti u tajne geocaching, ima dobro oko :D

 

arizona da nisi ni pisnuo novinarima, vec vidim naslove... geocaching odjeknuo u hrvatskoj... eksplozivna hitech zabava za svaki uzrast...

 

izgleda sam krivo rateao teren... ocito treba biti 5., deckima je trebala specijalna oprema... a vidim i da cu mjesto morati mijenjati, spoiler je predobar :(

 

no jedna stvar me zivo zanima... tko je treba biti TTF (FTF milica, STF MUP). bgnjip ili oblak? u koje vrijeme ste bili tamo?

 

sve ostale detalje plaćate pivom... ne znam jel bilo kad ovako zabavno na GC sceni u RH :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...