Jump to content

Organiziranje u Hrvata :)


heroj_ulice

Recommended Posts

Mogu ja predložiti još nešto ekipe, ali to su povremeni izletnici u geocaching. Ovo mi nije jasno, znači kada imaš grupu direktno predlažeš ljude koje admin odobrava ili ne odobrava, a da se onog kojeg predlažeš "ništa ne pita". Znam za onu foru da neku stranicu možeš predložiti nekome pa ju on prihvati ili ne prihvati. Šta s grupama to funkcionira drugačije. Ne znam jesam li bio jasan :)

Link to comment

I to bi (15 članova) bojim se bilo to, barem za prvo vrijeme... :(

 

..sad kad heroj napravi acc, bit će 16 :D

 

Mogu ja predložiti još nešto ekipe, ali to su povremeni izletnici u geocaching. Ovo mi nije jasno, znači kada imaš grupu direktno predlažeš ljude koje admin odobrava ili ne odobrava, a da se onog kojeg predlažeš "ništa ne pita". Znam za onu foru da neku stranicu možeš predložiti nekome pa ju on prihvati ili ne prihvati. Šta s grupama to funkcionira drugačije. Ne znam jesam li bio jasan :)

 

ako sam te dobro shvatio, nisam siguran ali kad te netko doda u grupu ti i dalje moraš se složit s time tek onda admin dobiva zahtjev. A svrha grupe je promocija geocachinga, da malo taj hobi proguramo u ljepoj našoj. Sigurno postoje još ljudi kojima bi se ovo jako svidjelo, a neznaju da tako nešto opće postoji. Stoga svi su u grupu dobro došli, što više to bolje! :)

Link to comment

vjerovali ili ne, imamo udrugu :D

a što sad :D?

imamo još nešto papirologije za riješiti (žiro račun, oib, matični broj, žig i dr.), a vrli elP će i izarabnu ekipu okupiti na sastanku da se dogovorimo za dalje... razmislite malo što bi htjeli rasporaviti i dogovoriti pa kad dodje poziv da to nadopunimo ili bacite ideje ovdje pa da sto bolje krenemo :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...