Jump to content
Sign in to follow this  
Followers 0
bGnjip

"Decoded year 2013"

Recommended Posts

Nekidan dok sam s Herojom ćatao preko neta, kuri on mene da organiziram "nešto", a već nekoliko dana kapaju meni u Inbox poruke "kad će nešto?"

I tako smislih prvo datum, a upravo nađoh i mjesto za event :D

Znači dekodirasmo godinu i ispade 20.1.u 3h(pm) (nismo mazohisti pa da bude u 03h;), pivnica/restoran "Zlatni medo" na Savskoj ( http://www.pivnica.hr/kontakt/kontaktirajte-nas )

Cijene su OK, parking free za goste iza pivnice (ulaz s Vukovarske), ima puno mjesta, a možda i rezerviram 1-2 velika stola ;)

Potrebno ponijeti osmijeh i dobru volju, a ostala oprema po izboru ;)

Vidimo se,

Boris

(bgnjip)

Dani Adventa su, pa se čuda događaju :laughing:

Podpora bgnjip-u, još ak' ga malo poguramo da počne postavljat' nešto cacheva, to bu' za otvorit' novi thread B)

Ehh, doktore, ako dolaziš - javi se ranije, postaviti ćemo nešto tebi u čast, pa možda bude FTFova...

...taman je vrijeme kad se izrađuje ono najbolje od slavonskih specijaliteta, naime, ako nisi primjetio - izuzetno smo podmitljivi

:rolleyes::lol::D:P:ph34r::anitongue: .

Nedjelja poslijepodne- konačno neko normalno vrijeme za održavanje eventa. :)

Moj dolazak može spriječiti samo loše vrijeme ili dolazak alijena :P

Da, da, ali i Hrvatska, kada je željela biti priznata, morala je dati i pokazati najbolje od sebe. Nije to sam' tak', samo od sebe... LOL

...pa ti sad vidi jel bude eventa bez barem čvaraka. :anicute:

planiram postaviti jedan u blizini, al postoji mogućnost da je nekome pala ista lokacija na pamet. :)

al imam još 2-3 u planu pa će biti "vrući krumpira" :)

Vidimo se uskoro - sitnoooo

Edited by bgnjip

DANAS :D

ovdje je link s G-mapom: www.pivnica.hr/?page_id=13

moj mob za svaki slučaj 0915088901 (bit ću dostupan tek iza 12-1)

stol rezerviran!

Vidimo se :)

Zagac5 i ja smo potegnuli kroz pola Hrvatske tj 300 km u jednom smjeru da bi došli na osnivačku udrugu Geocaching Hrvatska :) . Event je održan u finom restoranu Zlatni Medo. Cijene u restoranu su prihvatljive (s obzirom da je to Zagreb) :rolleyes: .

Bilo nas je oko 15 geocachera plus još nekoliko djece koji su, naravno, budući geocacheri :rolleyes: . Upoznali smo neke nove ljude, pozdravili sa već poznatim facama. Druženje je bilo formalno, bez suhoparnih sjedničkih fraza :P . Na osnivačkoj skupštini su izabrani predsjednik ArizonaSmith (El Presidente) :P , za dopredsjednicu smo izabrali Maki433, Heroj_ulice je izabran za tajnika, a moja malenkost je izabrana za predstavnika ogranka Slavonije :D . Ako sam nešto izostavio, molim ostale da se uključe u forum. Osnovan je statut udruge (linkovi su već negdje na forumu). Posebno mi je drago da su bili nazočni jedan Slovenac i jedna Njemica te time ovaj event učinili internacionalnim B) . Bilo je, naravno, puno razmjenjivanja iskustva o geocachingu (čitaj: ribičke priče :lol: ), razmijenili su se travel bugovi i geocoini i, naravno, obavezno slikanje u svim mogućim i nemogućim pozama :D .

Nakon eventa smo išli u grupni FTF i pronašli dva nova geocache koje je postavio HR Soova. B)

Tko želi da mu pošaljem kodove od TB i GC, neka se javi na e-mail. Naravno, to vrijedi samo za one koji su prisustvovali eventu. :)