Jump to content

Κρήτη και Geocaher


minoas69

Recommended Posts

Παλληκάρια σας χαιρετώ από το Ηράκλειο Κρήτης.

 

Θέλω να ασχοληθώ μες το παιγνίδι και μιας και είμαι πεζοπόρος θα μπορούσα να δώσω ενδιαφέρουσες διαδρομές.

 

Αλλά με τόση πληροφορία σε αυτό αλλά και στο αγγλικό site έχω ψιλοχαθεί. Υπάρχει κάποιος από Ηράκλειο ή έστω από Κρήτη να με βοηθήσει να καταλάβω και να ενσωματωθώ στο παιγνίδι????

 

Περιμένω μηνύματα για καφέ ή ..... ρακές !!!!!

 

Ευχαριστώ.

Link to comment

Ε, βέβαια υπάχει κάποιος στο Ηράκλειο! Άκου λέει! Η Kρήτη είναι παρούσα!

Καλώς ήρθες, Μίνωα, στην παρέα μας. Στο Ηράκλειο είμαστε κάμποσοι, αλλά οι παλιοί και ...πωρωμένοι είμαστε 2: OMILOS και wind&water.

Θα συνενοηθούμε με τα παιδιά του OMILOS και θα σου στείλουμε μήνυμα (e-mail) να βρεθούμε.

Στο μεταξύ ρίξε και μια ματιά στην Ελληνική ιστοσελίδα: www.geocaching-gr.com

Link to comment

Ε, βέβαια υπάχει κάποιος στο Ηράκλειο! Άκου λέει! Η Kρήτη είναι παρούσα!

Καλώς ήρθες, Μίνωα, στην παρέα μας. Στο Ηράκλειο είμαστε κάμποσοι, αλλά οι παλιοί και ...πωρωμένοι είμαστε 2: OMILOS και wind&water.

Θα συνενοηθούμε με τα παιδιά του OMILOS και θα σου στείλουμε μήνυμα (e-mail) να βρεθούμε.

Στο μεταξύ ρίξε και μια ματιά στην Ελληνική ιστοσελίδα: www.geocaching-gr.com

 

Χεχεχε..... καλά το κατάλαβα !!!! Δεν υπήρχε περίπτωση να λείπει η Κρήτη από εδώ !!!

Καλώς σας εβρήκα παιδιά.... λέω να αρχίζω κι εγώ να παίζω το παιγνίδι.... αλλά πρέπει να πάρω ένα GPS πρώτα... τώρα έχω μόνο στο κινητό :( :(

 

Επειδή πάντως σχεδόν κάθε Κυριακή κάνω πεζοπορία - ορειβασία.... έχω να κρύψωωωωωω !!!!!! χεχεχε

 

Ευχαριστώ.....

Link to comment

Αμ, στα βουνά τσι Κρήτης είναι ευκολο να κρύβεις ! Ολόκληρο τανκ είχε κρύψει ενας α θυμούμαι καλα...

Πρώτα να βρεις καμποσα ,και υστερο να αρχισεις το φύτεμα... Α ! και πούσαι συντεκνε : Να χεις στο μυαλό σου οτι παιζουνε τσε γέροι στο παιχνίδι μη ντα κανεις πολυ δυσκολα, γιαντα θα παει τζαμπα το χαρτι του log, τσε θα ξεραθούνε τα στυλό.

Και βαζε τσε κανένα σε βολικό μέρος. Εν κάνουνε όλοι οι τουρίστες πορπατάδα. Εχει τσε όξω απο την Ελλάδα οκνούς που θέλουν να κάνουν Geocaching χωρίς ταλαιπώρια.

Καλώς ηρθες το λοιπό τσε σιδεροκέφαλος !

Edited by Mimhs.gr
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...