Jump to content

com magyarítása


taska

Recommended Posts

Sziasztok,

 

mind páran már értesülhettetek róla, a geocaching.com oldal tud már magyarul, sőt a tegnapi frissítéssel még több magyar tartalom került az oldalra.

 

Megkérnénk ezért titeket, hogy segítsetek minket és a többi kessert abban, hogy tesztelitek a jelenlegi oldalt. Állítsátok át magyarra a nyelvet, és használjátok úgy. Ha valami hibát találtok, legyen ez alaki, stilisztikai, nyelvtani, vagy bármilyen, kérlek jelezzétek a geoforditas@gmail.com címen,

Köszönöm a fordító csapat nevében!

Link to comment

 

Megkérnénk ezért titeket,

Hatalmas munkát végeztetek, nem tudom értékelik-e a kesserek igazán, de nagy köszönet jár érte mindegyikötöknek.

Múltkor valahogy én is magyarra tévedtem, akkor látja az ember mekkora feladat.

Remélem ezzel elmulik a félelme sok magyar kessernek a .com-mal szemben és mer magyarul is feltenni egy rejtést.

Valahol a szabályoknál találtam oldalakat amik ujra angolul jelentek meg, de gondolom nem ez az amire gondoltál, mindennek a leforditása szerintem rengeteg idöt felemészthet.

Üdv

Link to comment

...

Valahol a szabályoknál találtam oldalakat amik ujra angolul jelentek meg, de gondolom nem ez az amire gondoltál, mindennek a leforditása szerintem rengeteg idöt felemészthet.

Üdv

Nem rajtunk múlik. :( Jóval több szöveg van lefordítva, mint amit megjelentettek. Sajnos a Groundspeak kerekei lassan őrölnek.

Link to comment

A souvenir alkotója magyarul "előadó"

 

köszi az észrevételt, javítjuk hamarosan, de nem tudom, mikor lesz nyilvános...

upgrade: Guszty közben már ki is javította a megfelelő helyen, de ettől még nem lett nyilvános...

Edited by taska
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...