Jump to content
Sign in to follow this  
Followers 1
Spider

Projekt: Szlak Architektury Drewnianej w Małopolsce

Recommended Posts

Doskonały pomysł, masa obiektów wartych okeszowania.

W sam raz przymierzam się do założenia skrytki na Juście.

Dodałem. Oprócz tego dodałem również pozostałe skrytki które należą do projektu

Tak, tutaj stworzenie bazy waypointów jest w miarę bezproblemowe, a temat bardzo wdzięczny i raczej nie budzący żadnych kontrowersji. Na pewno warto zrobić to również w innych województwach.

Mam wobec powyższego pytanie - prośbę:

Jako że na Juście chciałbym założyć letterboxa, co wiąże się z zamówieniem i wykonaniem odpowiedniej pieczątki, czy mogę prosić Kolegów i Koleżanki o niezakładanie tam skrytki? Moja powinna się tam pokazać przed zimą (do końca listopada), o ile nie spadną śniegi, bo jeśli tak się stanie, to pewnie trzeba będzie poczekać dłużej.

Dorzucilismy dzis nasza cegielke do projektu. Czekamy na publikacje.

Niezła dzwonnica! :anibad:

Wchodzę w to. Od jakiegoś czasu myślałem o drewnianych kościołach. Zresztą widzę, że "mój" Jurków jest już na liście.

Moje okolice to Czchów.

Do czego potrzebne są uprawnienia ?

Czy bez tego mogę dopisywać nowe cache ?

Wchodzę w to. Od jakiegoś czasu myślałem o drewnianych kościołach. Zresztą widzę, że "mój" Jurków jest już na liście.

Moje okolice to Czchów.

Uprawnienia są potrzebne do edycji waypointów w projekcie na stronie Geocaching Polska. Zakładanie geocache jest normalne. Jeśli moderator projektu zauważy, że pojawił się obiekt pasujący do projektu, to sam go doda, ale ponieważ coraz więcej powstaje keszy i projektów, to dobrze jest napisać poprzez priv albo na tym forum, że powstał kesz pasujący do projektu.

Moje okolice to Czchów.

Uprawnienia są potrzebne do edycji waypointów w projekcie na stronie Geocaching Polska. Zakładanie geocache jest normalne. Jeśli moderator projektu zauważy, że pojawił się obiekt pasujący do projektu, to sam go doda, ale ponieważ coraz więcej powstaje keszy i projektów, to dobrze jest napisać poprzez priv albo na tym forum, że powstał kesz pasujący do projektu.

Dzięki. W takim razie uprawniwnia nie są mi potrzebne.

Pozdrawiam.

Edited by semaprint

Proszę o dodanie do projektu GC424RE - Modlnica.

Pozdrawiam

Jarek

Edited by semaprint

Czołem! Mam plan założyć kesza przy dworku "Zacisze" w Miechowie. Czy są wymagane jakieś dodatkowe informacje, które powinienem zawrzeć w opisie skrytki?

Czołem! Mam plan założyć kesza przy dworku "Zacisze" w Miechowie. Czy są wymagane jakieś dodatkowe informacje, które powinienem zawrzeć w opisie skrytki?

Nie ma obowiązku umieszczania opisu miejsca, jednak jest to powszechnie przyjętą praktyką - dobrze jest, żeby odwiedzający dowiedzieli się coś o miejscu, a nie tylko znaleźli pojemnik. Wystarczy kilka zdań co to za miejsce, warto też zamieścić użyteczne informacje dotyczące poszukiwania skrytki. Poczytaj opisy innych skrytek i wzoruj się na tym.

Pozwodzenia.

Troche chcialbym odswiezyc/podbic temat - moze ktos jeszcze by sie zainteresowal keszami w tym projekcie? A konkretnie ich zakladaniem ;) Projekt ma 251 naprawde ciekawych miejsc do zobaczenia na stosunkowo niewielkiej powierzchni (Malopolska nie jest az taka duza) - a keszy z nim zwiazanych niecale 100, troche szkoda, nie uwazacie?