Jump to content

2000-ti u RH


heroj_ulice

Recommended Posts

Mislim da već sada možemo znati tko je pobjednik. :rolleyes: Još samo 3 kutije trebaju biti objavljenje do 2000, a upravo danas je Davors preuzeo vodstvo (od Heroja_ulice) za najbliži datum. :) Slijedeći najbliži sam ja, ali preuzeo bih vodstvo tek 2.6. :(

Samo masovno arhiviranje bi moglo doći u moju korist, ali tome se ne nadam. :P

Dakle, zna se tko časti na slijedećem eventu. B)

Link to comment

2K GC Croatia published :rolleyes: Čestitke...

s00va, mislim da fali još samo jedan cache da bude 2000-ti. (trenutno ih ima 1999)

 

Btw, Davors, gdje je fešta večeras?

Ček malo, ne može većeras, trebali bi se svi skupiti koji smo dali okladu (ja trenutno ne mogu jer idem na put).

Link to comment

urbi et orbi: Davor(s) je sretan, vesel, dobrodušan, vedre naravi, slobodan po zadnjim informacijama kojima raspolažem pa žene navalite.... a da još k tome je i dobio okladu pa će imati i pive i majica i piva i vina i coina i... jesam pivo spomenuo :D

2000ti nam se dogodio jučer, dana gospodnjeg svibnja 8. godinje gospodnje 2014. u popodnevnim satima objavom cachea A1 Jasenice jug od strene jedne ptičice (vele mudre, ali mislim da su ti samo priče ;))...

diverzantskom akcijom istočnog predstavnika pokušan je atentat na ovaj svevjekovni uspjeh drage nam i lijepe naše, ali akcija ja ne vrijeme zamijećena te nije utjecala na ishod...

pa stoga čestitke pobjedniku, želimo mu puno piva i ženskog društva :)

Link to comment

Hvala svima na čestitkama :D

 

Bilo je gusto, večer prije još je okladu dobivao heroj_ulice, ali brojčanik se u ponoć zaustavio na 1996.

8.5.2014 u 19:22 CET HR_s00va je objavio 2000 cache A1 Jasenice jug te čestitke i njemu.

Kasnije je jedan cache arhiviran ali već danas (9.5) je brojčanik na 2001.

Do unazad par dana uopće nisam očekivao da bi mogao pobijediti, no svaka pobijeda je slatka , a pogotovo "milimetarska" .

 

Na sveopće veselje svih, a pogotovo heroja, pivo, vino, kolače i ostalo ćemo skupa podijeliti na eventu

radnog naziva Croatia 2000.

E sada molim prvenstveno učesnike oklade da se izjasne koji im termin odgovara, za sad igra vikend 31.5 ili 14.6 ?

Ako ne možemo i u 9 mjesecu s obzirom da smo u 7 i 8 mjesecu svi razbježani :)

 

No kako bilo da li je sad vrijeme za novu okladu? Kad će 3000 ? :unsure::)

Link to comment

Dakle, i to je prošlo. 2000-to cache objavljen prije nekoliko mjeseci. Proslava obavljena u subotu 20.09. uz puno sudionika, što starih, što novih geocachera.

Priča o 2000-tom cachu je završena.

Čeka se 3000-ti cache, datum, oklade, proslava i sve što ide uz to.

Drago mi je da se širi geocaching u Hrvatskoj. Kako u Zagrebu, tako i u Slavoniji i ostatku Hrvatske.

Ne zaboravite kupiti Nedjeljni Jutarnji 28.09. jer će biti članak o geocachingu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...