Jump to content

Event Cache


StachoB

Recommended Posts

Ostatnio się dowiedziałem, że na evencie nie jest wymagany logbook. Na stronie GC nie znalazłem tam takich informacji, w ogóle tam nie ma informacji o logbooku. Czy w takim razie mam na spotkania przygotować logbook czy nie? Bo jeśli nie będę miał logbooka to nie będę wiedział kto był a kto nie.

Druga sprawa czy można dać jakiś warunek do takiego spotkania np.: przyjść w czerwonej koszulce czy też przejść wspólnie określoną trasę.

Czy event jest ważny jeśli na takim evencie będzie tylko założyciel?

Link to comment

Nie, wymogu logbooka na spotkaniu nie ma. Jest to tylko Twoja decyzja. Ja założyłem taki dziennik, który zabieram na swoje eventy, bo to bardzo fajna, fizyczna pamiątka. Wpisy są zupełnie inne niż w logu internetowym, plus spontaniczne rysunki, pieczątki. Fajna sprawa, polecam.

Warunki: wydaje mi się, że jako organizator możesz takie określić. Pomyśl tylko o tym, by nie odstraszyły potencjalnych uczestników od udziału w spotkaniu.

Jednoosobowy event, spotkanie z samym sobą, powinno być ważne ale zabawa jakby mniejsza :lol: .

Link to comment

Ja też robię logbook, bo to fajna pamiątka. Ale nie jest to wymagane.

 

Co do dodatkowych warunków, to wiem, że kiedyś się pojawiły jakieś instrukcje Groundspeaka w tej sprawie, ale nie pamiętam dokładnie. Raczej nie możesz wymagać od uczestników określonego ubioru, ale możesz wyznaczyć jakieś miejsce, do którego w określonym czasie trzeba dotrzeć, aby zaliczyć event. Najlkepiej jednak zapytaj bezpośrednio reviewera, najlepiej tego, który publikuje Twój event.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...