Jump to content

Spory, żale i inne niczego nie wnoszące dyskusje...


toczygroszek

Recommended Posts

u nas ciągle masa śniegu więc poniatówki w większości wciąż niedostępne :D

 

ooo???? buuuu, a myslalem, ze jutro/pojutrze kilka padnie moim lupem! Az tyle u Was sniegu??

raz topnieje raz przybywa - różnie.

Wczoraj sam się zdziwiłem ile go jest jak wybrałem się do klonowa po kesza.

Ale nic się nie martw :D coś tam znajdziesz na pewno

Link to comment

 

Ale nic się nie martw :D coś tam znajdziesz na pewno

 

To ja bede mial do Ciebie i Box'a maly romans - damy rade sie spotkac w Gorznie lub okolicach jutor/pojutrze/czwartek rano??

jutro kiepsko - tylko wieczorem

pojutrze jak najbardziej

czwartek bez szans - no chyba że drogi w kierunku Gdańska zasypie

Link to comment

Chciałem się pożalić, że zaraz skończą mi się kesze GC w Warszawie :-(

Zostało mi ich na jakieś 3-4 wypady w teren. A potem już w okolicach podwarszawskich trzeba szukać - a i tego za dużo nie ma...

Wiosna idzie, czas ruszyć, zobaczyć prawdziwą POLSKĘ !

Na stolycy swiat sie nie konczy, wprost przeciwnie :laughing:

Zapraszamy do 3city, Małopolska czeka....

Link to comment

Wiesiu - chyba prędzej zawitam do Wrocławia :-) Tam mnie jeszcze nie było, a jakoś ciągnie...

Wrocław tyz pikny, tam zobaczysz jak miasto nie odwraca d... sie od wody...

Klimat cieplejszy niz w stolicy, i ogólnie fajne klimaciki, nie zapomnij o Spizu na rynku!

Dobre piwo w rozsądnej cenie- w częsci barowej...

Co prawda nie ma we Wrocku takiej serii jak w 3 city dotyczacej barów mlecznych, ale mam nadzieję,że to jest tylko kwestia czasu!

Skrytek troche złowisz przy okazji no i nowe województwo wpadnie do odznaki! :anicute:

Link to comment

Chciałem się pożalić, że zaraz skończą mi się kesze GC w Warszawie :-(

Zostało mi ich na jakieś 4 wypady w teren. A potem już w okolicach podwarszawskich trzeba szukać - a i tego za dużo nie ma...

 

Zaraz Ci założę jednego, będziesz miał zdobywania na tydzień :P

Link to comment

Chciałem się pożalić, że zaraz skończą mi się kesze GC w Warszawie :-(

Zostało mi ich na jakieś 4 wypady w teren. A potem już w okolicach podwarszawskich trzeba szukać - a i tego za dużo nie ma...

 

Abys nie plakal, to nowy Wherigo poszedl wlasnie do Reviewera :)

Generalnie potrzebny jest bardzo dobry odbior sygnalu GPS, bo gra moze sie zle skonczyc :P

 

Powodzenia!

Link to comment

Chciałem się pożalić, że zaraz skończą mi się kesze GC w Warszawie :-(

Zostało mi ich na jakieś 4 wypady w teren. A potem już w okolicach podwarszawskich trzeba szukać - a i tego za dużo nie ma...

 

Abys nie plakal, to nowy Wherigo poszedl wlasnie do Reviewera :)

Generalnie potrzebny jest bardzo dobry odbior sygnalu GPS, bo gra moze sie zle skonczyc :P

 

Powodzenia!

 

i duuużo cierpliwości ;)

Link to comment

Chciałem się pożalić, że zaraz skończą mi się kesze GC w Warszawie :-(

Zostało mi ich na jakieś 4 wypady w teren. A potem już w okolicach podwarszawskich trzeba szukać - a i tego za dużo nie ma...

Hahah, tjak, mnie na podlasiu skonczyly sie 2 lata temu :) gdyby nie Warszawa, Trojmiasto, i Krakow, z polskimi znalezienimi bylbym na szarym koncu :)

Link to comment

Chciałem się pożalić, że zaraz skończą mi się kesze GC w Warszawie :-(

Zostało mi ich na jakieś 4 wypady w teren. A potem już w okolicach podwarszawskich trzeba szukać - a i tego za dużo nie ma...

Hahah, tjak, mnie na podlasiu skonczyly sie 2 lata temu :) gdyby nie Warszawa, Trojmiasto, i Krakow, z polskimi znalezienimi bylbym na szarym koncu :)

Co raz jeszcze dowodzi, że ostatni bywają pierwszymi nie tylko od końca. :laughing:

Link to comment

Wkurzające jest to, że co poniektóre osoby nie mają za grosz szacunku dla pracy innych osób i jeszcze robią to w bezczelny sposób...

 

Ze zbiorku humoru żydowskiego "Przy szabasowych świecach, wieczór drugi":

 

Icek Majer Litman był działaczem społecznym, i to z powołania. Nic dziwnego zatem, że przez wiele lat piastował w naszym mieście godność prezesa kahału.

Ale oto zdarzyło się, że pewnego dnia zawitał do naszego grodu siostrzeniec czcigodnego prezesa. Ponieważ nie znał adresu wuja, zagadnął o to przechodzącego ulicą Żyda.

Ten zatrzymał się, splunął i jął wykrzykiwać:

- Co?! Reb Icek Majer? Uj, taki łotr, złodziej, grabieżca! On przywłaszczył sobie dary amerykańskie!

Zdetonowany młodzieniec oddalił się pośpiesznie i zwrócił się z tym samym pytaniem do kupca drzemiącego za ladą sklepową. Kupiec otrząsnął się ze snu, przetarł oczy i zaskrzeczał:

- Icek Majer?! Niech go szlag trafi! On zdziera z nas ostatnią koszulę na podatek wyznaniowy!

Wreszcie zmartwiony siostrzeniec dotarł do wuja. Gdy zjedli obiad, zagadnął go z głupia frant:

- Jesteś tu prezesem kahału?

- A jakże.

- Ile ci za to płacą?

- Płacą? - obruszył się wuj. - Przecież to praca społeczna!

- Więc co masz z tej pracy społecznej?

- Jak to, co mam?... Mam szacunek i poważanie u ludzi!

Link to comment

Wkurzające jest to, że co poniektóre osoby nie mają za grosz szacunku dla pracy innych osób i jeszcze robią to w bezczelny sposób...

Albo to było ogólne pierdnięcie (w co wątpię, bo "co poniektóre osoby" zazwyczaj odnosiło się do mnie :rolleyes: ), albo kolegę poniosło...

Chciałem zaznaczyć, że co by kolegi nie poirytowało, to nie mam z tym nic wspólnego! W ostatnim czasie nawet terenowo jestem mało aktywny (a w necie, to praktycznie mnie nie ma - i nie jest, to efekt działań moderatora!!!).

Link to comment

Mam zal do mojego tel :( ze nie chce zeskanowac tych 3 obrazkow, czy ktos ma moze tel z lepsza aplikacja do skanowania i moglby to dla mnie zrobic, z gory dziekuje. Przy skanowaniu powinny pokazac sie kordy, kilka duzych liter i ewentualnie hint.

 

http://img.geocaching.com/cache/large/088c4345-b06f-4dfd-83fa-f7ce3b4b7f2d.jpg

 

http://img.geocaching.com/cache/large/15cbc20f-20d7-434f-b9c2-f3d13c8b626a.jpg

 

http://img.geocaching.com/cache/large/af8c28fd-41b9-4100-9ef4-b0b8e9b0439e.jpg

Edited by lonely_wolf
Link to comment

Mam zal do mojego tel :( ze nie chce zeskanowac tych 3 obrazkow, czy ktos ma moze tel z lepsza aplikacja do skanowania i moglby to dla mnie zrobic, z gory dziekuje. Przy skanowaniu powinny pokazac sie kordy, kilka duzych liter i ewentualnie hint.

 

http://img.geocaching.com/cache/large/088c4345-b06f-4dfd-83fa-f7ce3b4b7f2d.jpg

 

http://img.geocaching.com/cache/large/15cbc20f-20d7-434f-b9c2-f3d13c8b626a.jpg

 

http://img.geocaching.com/cache/large/af8c28fd-41b9-4100-9ef4-b0b8e9b0439e.jpg

Ja mam żal do swojego telefonu tylko za drugi kod bo nie chce dać się zeskanować.

Pierwszy i trzeci wysłałem Ci na maila :D

 

I jeszcze mam żal do pogody że tak się klasycznie na weekend schrzaniła :(

Edited by sadekgorzno
Link to comment

Mam zal do mojego tel :( ze nie chce zeskanowac tych 3 obrazkow, czy ktos ma moze tel z lepsza aplikacja do skanowania i moglby to dla mnie zrobic, z gory dziekuje. Przy skanowaniu powinny pokazac sie kordy, kilka duzych liter i ewentualnie hint.

 

http://img.geocaching.com/cache/large/088c4345-b06f-4dfd-83fa-f7ce3b4b7f2d.jpg

 

http://img.geocaching.com/cache/large/15cbc20f-20d7-434f-b9c2-f3d13c8b626a.jpg

 

http://img.geocaching.com/cache/large/af8c28fd-41b9-4100-9ef4-b0b8e9b0439e.jpg

Ja mam żal do swojego telefonu tylko za drugi kod bo nie chce dać się zeskanować.

Pierwszy i trzeci wysłałem Ci na maila :D

 

I jeszcze mam żal do pogody że tak się klasycznie na weekend schrzaniła :(

Bardzo dzekuje

ps

Pogoda to faktycznie masakra...

I kody polegly, wielkie dzieki raz jeszcze...

Edited by lonely_wolf
Link to comment

Świetnie, tylko zabawnie brzmi gościu perrorujący o właściwym odziewku, trzesący się z zimna i bez czapki.... :laughing:

A poza tym- co stało sie z gnieźnieńskimi skrytkami, zdaje się,że po Waszej inspekcji właściciel je usunął z GC!?

Coś z nimi nie tak było?

 

chyba rev czegoś nie puścił.

Edited by r00t7
Link to comment

chyba rev czegoś nie puścił.

 

Podobno. A kolega się obraził i zabrał zabawki mając w czterech literach dwóch gości, którzy przejechali 300 km po to, żeby jego skrytki znaleźć i kontaktowali się z nim niejednokrotnie telefonicznie. Przykre.

 

zrobił co zrobił i to o nim tylko wystawia świadectwo.

Link to comment

Przykre.

Dziecinne

Jak określisz zachowanie polegajce na obgadywaniu na forum kogoś, kto na tymże forum jest nieobecny i nie może się bronić?

Dalibyście wszyscy pokój takim przepychankom, bo się wchodzenia na fora odechciewa... Z obu stron dzieją się takie rzeczy. Jak Spider "utopił" swoje skrzynki (czyli zrobił to samo tylko w drugą stronę - jego działanie nie było przykre i dziecinne?) to na lokalnym forum też było obgadywanie, a bronić się nie mógł...
Link to comment

Przykre.

Dziecinne

Jak określisz zachowanie polegajce na obgadywaniu na forum kogoś, kto na tymże forum jest nieobecny i nie może się bronić?

Dalibyście wszyscy pokój takim przepychankom, bo się wchodzenia na fora odechciewa... Z obu stron dzieją się takie rzeczy. Jak Spider "utopił" swoje skrzynki (czyli zrobił to samo tylko w drugą stronę - jego działanie nie było przykre i dziecinne?) to na lokalnym forum też było obgadywanie, a bronić się nie mógł...

 

to co zrobił Spider było tak samo dziecinne i tak samo wystawia o nim świadectwo :) ot co, ale wszak po co się kłócić, lepiej szukać i zakładać.

Link to comment

Znowu sypie... :(

 

Nie ten temat. To zdecydowanie do "Sukcesy, radości i wszystko co nas cieszy" :)

No moze i cieszy :) przynajmniej jeszcze nie musze ogladac tego co pozostawili nasi milusinscy i ich wlasciciele na trawach, chodnikach, skwerach...

Nie no masakra od wczoraj nie przestalo padac..., jak tu keszowac w takich warunkach... :) Spadlo juz pewnie z 20 cm swiezego, mokrego sniegu...

Link to comment

Chciałem się pożalić, że komunikacja miejska w Krakowie stosuje monopolistyczne praktyki. Wozi jedynie użytkowników premium, którzy muszą wykupić specjalne bilety. Kilka miesięcy temu znowu wprowadzili podwyżki. Użytkownicy nie posiadający konta premium potwierdzonego biletem, mogą jedynie stać na przystankach, lub biec za tramwajem/autobusem. W dodatku MPK Nie da się normalnie funkcjonować, ludność jest oburzona...

Link to comment

Trzy razy w życiu jechałem komunikacją miejska w Krakowie.

- raz się popsuł

- raz wykoleił

- za trzecim razem udało się dojechać po tym, jak kierowca profesjonalnie puknął w niechcące się zamknąć drzwi.

Edited by u810
Link to comment

To ja w tematyce wątku. Ostatnio się cieszyłem, że mogłem sobie zmienić nicka na właściwego (Żywcu), okazało się że w serwisie działa ale na forum nie mogę się zalogować. Po trzech tygodniach nieobecności, stwierdziłem że brakuje mi Was - więc powróciłem do starego "zywcu" :(

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...