Jump to content

Stare kesze


woytas

Recommended Posts

Ech... Zerknąłem dzisiaj na kesze odkryte przez starych znajomych - kesze sprzed 5-6 lat.. Aż łezka się w oku zakręciła - wiadomo było, że jak się jechało do Wrocławia to coś od Ilneptuno trzeba było zaliczyć albo Ebercharda Mocka w parku południowym....

A teraz gdzie się człowiek nie spojrzy to kesz na keszu... :)

Link to comment

Kesz na keszu? no co ty.... U mnie wpisała się Amerykanka z Michigan, ponad 2800 znalezień, zerknąłem dzisiaj na jej statystyki i co mnie uderzyło? Ponad tysiąc znalezień ma w odległości do 10 km od domu. Wyobraź to sobie... :rolleyes:

 

taaa... u mnie takie ujecie wypada ciut komicznie - mam mniej znalezien <10km niz w zakresach pomiedzy 100km a 500km.

Nie dziwie sie wiec, ze u nas "zlota odznaka" jest juz przy 1000 znalezien (vide case wspomnianej Amerykanki - mialaby u nas zloto ledwie wychodzac z domu)

Link to comment

Idziesz po bułki do sklepu - kilka wpisów - wracasz inną droga następne kilka...

E wole tak jak jest :)

Ale miło powspominać stare dzieje - a najlepsze jest to, że kilkadziesiąt "staruchów" nadal jest a nowe kesze pojawiają się i znikają.

Link to comment

 

taaa... u mnie takie ujecie wypada ciut komicznie - mam mniej znalezien <10km niz w zakresach pomiedzy 100km a 500km.

 

a ja <10km mam ZERO znalezień :lol:

ale jak jesteśmy przy wspomnieniach, to do pierwszego, najblizszego kesza w Polsce jechałem ponad 60km...

Link to comment

Ale miło powspominać stare dzieje - a najlepsze jest to, że kilkadziesiąt "staruchów" nadal jest a nowe kesze pojawiają się i znikają.

 

Nigdy nie zapomnę jak się cieszyłem z pierwszego znalezienia mojej skrytki.

Po dwóch tygodniach od publikacji niejaki woytas wpisał: "Yes Yes Yes :)"

 

to już ponad 5 lat :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...