Jump to content

Csoportosan kijelölt Cash-ek letöltése GPX-be


Feri_1

Recommended Posts

Sziasztok.

 

1. Tudnátok segíteni, hogyha több cash-t szeretnék letölteni gpx-be az hol kell beállítanom? Egyenként ha behívom megy, de a csoportosnál csak loc fájlba tudom lementeni. (amikor rányomok a download waypoints-ra nem kérdez rá a fileformátumra)

 

Prémium membership-em van.

 

2. A kiegészítő infót (additional hint) is letölti?

 

Előre is kösz, Feri

Link to comment

Több cash-t én is szeretnék letölteni, de az Istennek sem sikerül... :)

 

De ha a geoládákra (cache) gondolsz, abból egyszerre többet a Pocket Query-vel tudsz letölteni. Saját profil, jobb oldalon a Premium Features alatt "Build Pocket Queries", majd "Create a new query". Beállítod, hogy mit szeretnél, és jön mailben.

Link to comment

Sziasztok.

 

1. Tudnátok segíteni, hogyha több cash-t szeretnék letölteni gpx-be az hol kell beállítanom? Egyenként ha behívom megy, de a csoportosnál csak loc fájlba tudom lementeni. (amikor rányomok a download waypoints-ra nem kérdez rá a fileformátumra)

 

Prémium membership-em van.

 

2. A kiegészítő infót (additional hint) is letölti?

 

Előre is kösz, Feri

 

Hello,

 

-Jobb fönt klikk a nicknevedre

-Bekerülsz a profilodba

-jobb oldalon kilikk erre "egyéni szűrők létrehozása"

-klikk ide "Create a new query"

Kis próbálkozás után sikerülni fog beállítani amit akarsz.

Létrehozol egy Pocket Query-t, nem azopnnal kapod meg, ha 500 láda alatti mennyiséget állítassz be gyorsan el szokott készülni. Levelet kapsz majd ha készen van.

 

Amíg csak próbálkozol ezt jelölde be: Run this query every week on the days checked

és ne jelölj ki napokat.

 

Meg tudod nézni a beállításokkal érintett ládáka a térképen is.

 

Számtalan Pocket Querit csinálhatsz, de egy nap asszem csak hármat tudsz letölteni.

 

Igen benne vannak a hintek is, ha megfelelő készülékbe töltöd látszani is fog.

 

Ill ezzel a programmal a spoilerképek is leszedhetőek és gps-be tölthetőek egyszerűen: RCH65 Spoiler Downloader

Link to comment

Sziasztok.

 

1. Tudnátok segíteni, hogyha több cash-t szeretnék letölteni gpx-be az hol kell beállítanom? Egyenként ha behívom megy, de a csoportosnál csak loc fájlba tudom lementeni. (amikor rányomok a download waypoints-ra nem kérdez rá a fileformátumra)

 

Prémium membership-em van.

 

2. A kiegészítő infót (additional hint) is letölti?

 

Előre is kösz, Feri

 

Szia!

Én tudom ajánlani a geotoad nevű programot, ami parancssorból működik és sokféle szűrés alapján tud keresni, majd a talált ládákat egy gpx-be menti le. Igen hasznos tud lenni. Nekem sajna még pocket queryvel nem sikerült gpx-et kapnom, de lehet csak béna voltam és nem érdekelt annyira, mert volt másik megoldásom.

Hajrá! :)

Link to comment

Másik lehetőség, hogy listát hozol létre könyvjelzőbe (bookmark) rakással. Itt egyesével tudod a téged érdeklő ládákat megjelölni, majd ebből tudsz létrehozni egyéni szűrőt (pocket query-t), amit aztán letölthetsz.

A lista készítés azért is jó, mert a térképen a ládaoldal megnyitása nélkül, már a felugró ablakban be tudod rakni a téed érdeklő ládát a listába. A létrehozott egyéni szűrőket pedi a térképen is meg tudod nézni.

Link to comment

A listákat én is csak ajánlani tudom! Ha konkrét ládákat szeretnél lementeni akkor praktikusabb. Én pl nyaraláshoz használtam legutóbb, hogy csak az előre kiszemelt ládák kerüljenek fel a gps-re. Vagy pl egy hosszabb trail ládáit is le tudod így mentegetni, anélkül hogy a környező ládák bezavarnának. Minden másra a pocket querry tökéletes!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...