Jump to content

Budapest MegaEvent


heroj_ulice

Recommended Posts

pozdrav ekipa :D

 

bilo je zabavno sreli smo i dr. zagyja i mishicu, a s nama su bili i pajdo i nicky :) sam mega me malo razocarao - cini mi se da je bilo svega 200njak ljudi, atmosfera mi je bila li la... ni s organizacijske strane me nisu odusevili, bio je svega jedan shop, kotizaciaj od 5 € nisam siguran za sto... doduse bilo je 236 novih cacheva, ali... najzabavniji su bili eventi vecer prije gdej smo upoznali zanimljivu ekipu i isli u nocni lov na 4+1 cache...

ovo nam je bio drugi i moram priznati da je prvi (pinzgau 2011) bio nekoliko kopalja iznad...

Link to comment

Bio sam i ja. Meni je ovo prvi mega event tako da ne bih mogao uspoređivati sa nekim drugim. Ja sam sasvim zadovoljan iako bi vjerojatno moglo biti još bolje. Naročito su mi se svidjeli noćni event kad smo tražili noćne keševe po mrklom mraku usred šume. Također mi se svidio Cave Hunting event gdje smo u grupama išli po 5/5 cache u pećinama. Uprljao sam i leđa i trbuh, zapravno nema što nisam uprljao, ali bilo mi je super jer sam nikad ne bih išao na takav cache. Ovo zahtijeva timski rad.

Upoznao sam mnogo kešera iz cijelog svijeta. Čak je došao Nate-lackey, zaposlenik Groundspeaka iz Seattlea, da prisustvuje ovom mega eventu. Sreo sam i neke stare face iz Debrecena.

Sve u svemu- ocjena odličan.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...