Jump to content
Sign in to follow this  
Followers 1
u810

Korona Gór Polskich

Recommended Posts

Pdobijam temat, który jest już tak stary, że nie wiem czy to własciwy wątek. Super, że projekt żyje juz od jakiegoś czasu. Szczerze mówiąc z GC Polska to mój ulubiony projekt i szkoda, że u810 nie jest aktywny (chyba, że jest a kiedyś tam przypadkiem nie odpowiedział). Ogólnie super by było uzupełnić brakujące kesze, ale Spider raczej na ten temat milczy (pewnie jest zajęty). W związku z tym szukam szerszego popracia i propozycji rozwiązania dla następujących tematów

a) założono Turbacz. GC7KA3Y  i wygląda na to, że ma się dobrze. Czy Spider, u810 lub ktoś kto ma do nich dojście mógłby go dodać?

b) sam zamierzam uzupełnić trochę Koronę w przyszłym roku (Turbacz, Babia) chyba, ze ktoś zrobi to wcześniej, ale super by było gdyby była szansa na dodanie tych keszy do projektu

c) pewną trudnością dla mnie jest Śnieżka, która w tej chwili ma Eartha po czeskiej stronie ale nic polskiego na szczycie. Jest to jedyny w tej chwili bezkeszowy szczyt który w całości jest na terenie PN. Z kim gadać w sprawie kesza?

d) jest jeszcze sprawa Radziejowej ale tą próbuję załatwiać z Bieczaninem

Zupełnie niezależnie od powyższego wydaje mi się, że mechanizm udziału w jakimkolwiek projekcie powinien być taki, ze jak ktoś kesza znalazł, to ma go znalezionego nawet po jego archiwizacji. Ale to już pewnie tylko ze Spiderem i to może być nie takie łatwe.

Witojcie. Cały czas prosze o wskazówki i pomoc w remoncie Korony Gór Polski. u810 się wycofał i raczej nie odpowie. Do Spidera nie mam dojścia, choć strona się ruszyła, są też reklamy. Generalnie z zadań na tą chwilę możliwych jest dodanie Turbacza. Poza tym są jeszcze Babia, Mędralowa i Snieżka do założenia. Przy okazji należałoby też  już w mniejszym, ale podobnym stopniu uzupełnić Koronę Sudetów Polskich: Do uzupełnienia są Kalwaria, Wojkowa i z części wspólnej również Śnieżka. Komu drogie są te projekty prosze o informacje na forum (czyżby forum to był już taki anachronizm, że nikt go nie czyta?). Jesli jest jakiś pomysł jak to można załatwić to również prosze o informację. W przyszłym roku Turbacz, Babia i Mędralowa powinny być w moim zasięgu. Może byłoby łatwiej, gdyby ten wątek przenieść do nowych projektów, ale nie chcę mnożyć tematów. Pozdrawiam

1 hour ago, kawcia said:

Do Spidera nie mam dojścia

Nawet gdyby na forum nie zaglądał (a czasem zagląda) to powinien być osiągalny za pomocą wiadomości przez geocaching.com

Na geocaching.pl też jest opcja kontaktu... Próbowałeś którąś z tych opcji?

Ale tak serio to 10 razy te próby nie przekroczyły. Nie chciałem być za bardzo upierdliwy. Może znów spróbuję.

On 1/19/2019 at 10:40 PM, kawcia said:

Ale tak serio to 10 razy te próby nie przekroczyły. Nie chciałem być za bardzo upierdliwy. Może znów spróbuję.

Jesteś adminem.

Wielkie dzięki za powierzone mi zaufanie! Gdyby ktoś liczył na jakieś zmiany w projekcie proszę dawać mi znać. Dodałem Turbacz więc do załatwienia są jeszcze Babia, Mędralowa i Śnieżka. Te dwie pierwsze zamierzam reaktywować w tym roku w okresie urlopowym. Ze Śnieżką mam więcej problemów, ale postaram się ze sprawą coś ruszyć. Gdyby ktoś się wybierał/założył prędzej proszę o kontakt. Jeszcze raz dzięki Spider!

Przypomnę tylko, że Babia Góra i Śnieżka są w parku narodowym i potrzeba zgody parku na ukrycie skrytki

Wiem wiem. I właśnie dodałem Śnieżkę w postaci virtuala, który mam nadzieję powstał legalnie. Została już tylko Babia i Mędralowa. Wybieraliśmy się tam na początku sierpnia, ale małżonka dostała choróbska odkleszczowego i musi przejść terapię więc plany się nieco przesuwają. Pisałem do Babiogórskiego, ale zero odpowiedzi. Może tam zadzwonię.

Krótki ReCap choć chyba i tak mało kto to czyta

W Sudetach zniknęła Orlica a ze względów formalnych zdjęto również Sczeliniec - na razie zawieszony ale pójdzie do archiwizacji.

O Orlicę poprosiłem Filipiny 34 - ma tam zrobić letterboxa. PNGS ma się ze mną skontaktować do końca tygodnia w sprawie nowego Eartha na Sczelińcu - więc te sprawy powinno się udac załatwić na bieżąco.

Negocjuję z BgPN Eartha na Babiej Górze. Dziś wysłałem do akceptacji treść, zanim wyślę ją do recenzenta Earthów.

Została Mędralowa. Byłem tam ze dwa tygodnie temu i zostawiłem kesza. Po powrocie okazało się, że zahacza o jakiś widoczny etap ze Słowacji.

Szukam ludzi na pomoc do przeniesienia o 30m dalej bo sam przez jakiś czas w okolicy nie będę... Zresztą jak nikogo nie znajdę to się wybiorę.

On 1/24/2019 at 12:13 AM, nemrodek said:

Przypomnę tylko, że Babia Góra i Śnieżka są w parku narodowym i potrzeba zgody parku na ukrycie skrytki

Na Śnieżce jest Virtual. Taki kesz też potrzebuje zgody Parku? Nie ma przecież fizycznego pojemnika, to bez sensu.

2 hours ago, Kertoipp said:

Na Śnieżce jest Virtual. Taki kesz też potrzebuje zgody Parku? Nie ma przecież fizycznego pojemnika, to bez sensu.

ostatnio na evencie earthkeszowym dowiedziałem się, że jak chcesz założyć gdzieś earthcache, to też musisz dostać pozwolenie od właściciela terenu

Na  Śnieżce jest wirtual, przeszedł przez recenzję (nie wiem czy virtual reward przechodzi recenzję ale chyba tak) do nie pytałem i dodałem.

Negocjacje z BgPN ciągle trwają. Ostatnio zadzwoniłem i się okazało, że Pani zgubiła maila. W przyszłym tygodniu koło środy może będzie jakaś decyzja, ale na razie mimo powolności tych spraw wygląda to pozytywnie.

Sczeliniec już puszczony, Orlica ma być na dniach.

Na Mędralowej cały czas szukam ekipy do wsparcia, bo prędko nie pojadę.

Na Radziejowej podobno roboty przy wieży odcięły kesza - ciekawe czy przeżyje.

Edited by kawcia