Jump to content

Zmiany w wytycznych dotyczących Eventów


Spider

Recommended Posts

Ostatnio do wymagań dotyczących publikacji eventów dodano następujący paragraf:

 

Additionally, Groundspeak reserves the right to deny or retract publication of events sponsored by other commercial geocache listing services unless written permission has been granted by Groundspeak.

Zapis ten dotyczy skrytek typu event, megaevent, cito.

 

Źródło: http://support.Groundspeak.com/index.php?pg=kb.page&id=308#event

Edited by Spider
Link to comment
Additionally, Groundspeak reserves the right to deny or retract publication of events sponsored by other commercial geocache listing services unless written permission has been granted by Groundspeak.

Zapis ten dotyczy skrytek typu event, megaevent, cito.

To może uprzejmie przeloguj się na konto SR i odpowiedz oficjalnie na proste pytanie: czy event opublikowany na GC ( który nie zawiera w opisie żadnych informacji o innych serwisach)

będzie usunięty tylko z tego powodu, że w tym samym miejscu i czasie inny serwis geokeszowy też ogłosił swój event ?:rolleyes:

No i jeszcze jakie są kryteria uznawania serwisu za "commercial"... B)

Edited by miklobit
Link to comment

Hehe :) Wiedziałem, że będziesz pierwszą osobą, która się odezwie :D

 

Niestety ja Ci nie odpowiem co to oznacza, gdyż co najwyżej mogę się przelogować na konto Geocaching Polska :)

 

Ale dużej straty dla Ciebie nie ma, bo sądzę, że nie interesują Cię odpowiedzi na te pytania, tylko chęć wywołania kolejnej kłótni. Wydaje mi się, że najsensowniej będzie jak zapytasz bezpośrednio Groundspeaka.

Edited by Spider
Link to comment
Additionally, Groundspeak reserves the right to deny or retract publication of events sponsored by other commercial geocache listing services unless written permission has been granted by Groundspeak.

 

W sumie zgodne z ogólną polityką Groundspeaka, zaś z pogrubionych słów wynika, że wielosystemowość GC/OC, czy GC/OP problemu stanowić nie będzie.

Link to comment

Chyba kazdy mega-event jest sponsorowany.

Tu typowy cennik dla (mega)eventowych sponsorów :rolleyes:

 

Nano Sponsor - 50,00€

Micro Sponsor - 100,00 €

Small Sponsor - 200,00 €

Regular Sponsor - 450,00 €

Large Sponsor - 950,00 €

Not Chosen Sponsor - 1500,00 €

 

Firma płaci organizatorom eventu za prawo do reklamy (np gps'ów) a potem Groundspeak usuwa event bo tą firmą jest Garmin ?

Edited by miklobit
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...