Jump to content

GeoCacheEvent Maribor 2012


Dr Zagy

Recommended Posts

9.6.2012. (subota) u Mariboru se održava event. Planira se objaviti oko 150 novih cacheva. Znači, dobra prilika za biti FTF. Kod nas će vjerojatno biti produžen vikend (ako vlada ne ukine blagdane u lipnju) pa se može spojiti nekoliko dana za hunt.

Ja sam zainteresiran da idem. Ima li još netko tko bi išao?

http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?guid=6bfc6227-714a-4801-bb40-82c0bb51e77a

Link to comment

Na prvi pogled to izgleda zanimljivo, ali mi se cini da ce biti skoro pa identicno MEGA eventu u Budimpesti od 9. mjeseca prosle godine. Objavili su preko 400 novih cacheva, no na kraju je ispalo da su pratili geografsku granicu grada (znaci teska periferija), i postavljali trail od skoro pa istih cacheva svakih 200m. U svakom cacheu je bio FTF papiric, pa tko skupi najvise papirica na kraju, dobije nagradu. To se pretvorilo u bjesomucno jurenje sumom i trazenje papirica, a ako imas nesrecu da je netko 10 min prije tebe u istom smjeru, ne nadjes nijedan papiric.

Sve u svemu je bilo OK, ali samo zato jer smo Bosko i ja otpilili jurcanje po sumi, i bacili laganini po gradu (i tamo je bilo nesto novih). Uglavnom, opsirnije ti ispricam sutra na eventu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...