Jump to content

Event w Pieninach - 02.06.2012


elales

Recommended Posts

W imieniu naszych słowackich kolegów zapraszam na event w Pieninach: Tulave Topanky 16 - PIENINY. W opisie także informacje po polsku. Zapowiada się całkiem przyjemna wycieczka na Trzy Korony. Organizatorzy planują założyć nowe kesze, ale byłoby miło, gdyby powstało coś więcej, więc zachęcam, jeśli ktoś ma blisko i ochotę coś założyć w pobliżu trasy.

Link to comment

O kurcze! To jest forma eventu o jakiej marzę od lat :-). Wędrówka pięknymi szlakami połączona ze zbieraniem skrzynek w towarzystwie podobnie zakręconych ludzi... Niestety, na przeszkodzie stanęło przygotowanie do EURO-2012 a i odległość do tego pięknego zakątka Polski nie jest bez znaczenia (autostrady pękają)...

Szkoda...

Link to comment

Kesze na trasie eventu mają być publikowane w dniu wydarzenia, więc gdyby ktoś planował założenie swojego kesza na tej trasie, to warto byłoby się skontaktować z organizatorami (mogę pośredniczyć), żeby nie doszło do konfliktu odległości. Co prawda, prawdopodobieństwo zdublowania miejscówek jest niewielkie, ale nigdy nic nie wiadomo ;-).

Link to comment

No i po evencie. Chciałabym się podzielić wrażeniami, bo muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem. Świetnie przygotowane wydarzenie, począwszy od opisu - warto zobaczyć (http://coord.info/GC3G1XT), przez sprawne pokierowanie działaniami w terenie, po kesze w ładnych miejscach. Organizatorzy przeszli wcześniej całą trasę, zebrali potrzebne informacje, zadbali o zorientowanie się zawczasu w GOPR jakie są warunki ubezpieczenia turystów zagranicznych i na przykład o to, czy wolno wprowadzać psy do Parku Narodowego, żeby nikt nie był zaskoczony. Przyjechało kilkadziesiąt osób, nie potrafię ocenić ile, ale na teraz już jest ponad 40 logów attended, ale nie miałam wrażenia, że to przeszkadzało w wędrówce i cieszeniu się urokami Pienin. Przy pierwszym keszu zrobił się mały tłok (zamieściłam zdjęcie w opisie: http://coord.info/GC3HPDF), ale potem już mniejsze grupki szły w różnym tempie. Ja po raz pierwszy byłam na Trzech Koronach i Sokolicy, więc dodatkowo przeżyłam kilka zachwytów widokami. Bardzo mi się podobało. Z Polski była nas czwórka (bogobig, TomPL, beales i ja), w każdym razie nie spotkaliśmy innych polskich keszerów.

 

I jeszcze taka mała obserwacja. Następnego dnia poszłam sprawdzić oba moje nowe kesze, żeby ewentualnie przeserwisować i wymienić logbooki i zwróciło moją uwagę to, że wszyscy bardzo oszczędnie robili wpisy, jeden pod drugim, ewentualnie małe pieczątki, mimo że w jednej ze skrzynek był całkiem spory notes, więc właściwie nie było potrzeby wymiany logbooków.

Link to comment

Ela, dziękuję bardzo za pomoc w przygotowaniu wydarzenia.

Wszystko było doskonałe, wszyscy cacheri byli super.

Do zobaczenia następnym razem.

Happy Caching.

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

Ela, veľmi ďakujem za pomoc pri príprave eventu.

Všetko bolo perfektné, všetci kešeri boli super.

Dovidenia niekedy nabudúce.

Happy Caching.

Link to comment

Oj, było ludzisków, było. Przypadkiem jeden mój kesz znalazł się w zasięgu. Pechowo była to skrzynka spontaniczna, z kombinowanym logbookiem, na pewno nie na 50 znalezień w jeden weekend... kur... czę. W Pieninach ktoś z "moich" będzie najwcześniej jesienią... mam nadzieję, że kolejni znalazcy poratują kawałkami papieru...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...