Jump to content

Google Street View


Spider

Recommended Posts

A ja znalazłem przy swoim keszu szczęśliwych znalazców :) Skrzynka jest w tym drugim serwisie, więc nie podlinkuję, bo pogoda ładna i kwasy niepotrzebne. Jak ktoś chce, to Poznań, róg Browarnej i Sędziwoja - trzeba sobie w "streecie" podjechać od strony Antoninka (Warszawskiej) aż do figurki Św.Jana Nepomucena.

Link to comment

czyli nie byłem jedynym, który sprawdzał, czy keszyki widać na zdjęciach :)

 

PS. polecam okolice kościoła św. krzyża w warszawie (krakowskie przedmieście)... obrazek tego, jak polska przywitała google'a! proponuję przemieszczać się od bramy uw w stronę świętokrzyskiej :)

Link to comment

Mówisz o tym http://g.co/maps/8xg37 ?

Tak, tam jest zakaz ruchu dla pojazdow innych niz sluzby miejskie i mieszkancy. "Straznicy" kochaja to miejsce, zwlaszcza teraz, gdy okoliczne ulice sa rozkopane i wszedzie sa zakazy ruchu/wjazdu/wykopki. Jest nawet takie miejsce, gdzie musisz zlamac ktorys z zakazow, bo nagle jestes otoczony zakazami, a gdzies pojechac musisz... ....a to Polska wlasnie! :(

Link to comment

Hehe, nie dość że Cię złapało, to jeszcze w kilku ujęciach widać jak penetrujesz konstrukcję. Bezcenne :laughing:

A swoją drogą, niedawno skorzystałem z Google Street View przy poszukiwaniu pewnej skrytki. Tym razem GPS przestał być potrzebny.

Link to comment

A swoją drogą, niedawno skorzystałem z Google Street View przy poszukiwaniu pewnej skrytki. Tym razem GPS przestał być potrzebny.

Kontynuujac Twoja mysl nalezy obecnie zalozyc, ze w przypadku keszy przy ulicach istnieje mozliwosc wczesniejszej analizy przed-wizytowej. Dlatego chyba bede sie musial przestawic na kesze polozone z dala od ulic, aby nie bylo szans na znaleziska bez fizycznej wizyty na miejscu (szczegolnie chodzi tu o offsety).

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...