Jump to content

Τα σαλιγγαρια !


Mimhs.gr

Recommended Posts

Τελικα με το που βγηκε ο ηλιος, αμολυθηκαμε ολοι να geocach-αρουμε ! Εχει γεμισει το e-mail μου απο ευρεσεις τις δυο τελευταιες μερες ! Σε λιγο θα πεφτουμε ο ενας πανω στον αλλο ! Και εμφανιζονται πολλα νεα προσωπα τελικα..

Πολυ ευχαριστο , αν αρχισουν και το φυτεμα νεων κουτιων, θα εχουμε δουλεια να κανουμε ολο το καλοκαιρι ! Αντε παιδια ορματε τωρα που ανοιξε ο καιρος!

Link to comment

Το θεμα (για μενα) ειναι ποσοι απ αυτους θα εχουν την ποιοτητα του R10N.

Ομολογουμενως ανεβασε τον πηχυ ο ανθρωπος ! Αλλα ποτε δεν ξερεις τι ξημερωνει...

Μπορει να υπαρξει και η εκπληξη. Απο την περιηγηση μου ανα τον κοσμο των puzzle caches εχω εντυπωσιαστει με την ποικιλια και την ευρηματικοτητα του ανθρωπινου ειδους ! Απλα θελει λιγο ποιο στενη επαφη μεταξυ μας για ανταλαγες αποψεων και ισως να βοηθουσε αν γραφαμε κατι παραπανω απο TFTC στα log και στο site. Για παραδειγμα η λυση που εδωσε στο προβλημα υγρασιας και το καμουφλαζ του κουτιου στο NTUA, η arklee ηταν στ'αληθεια πολυ ευρηματικα!

Ο θετικος λογος, μονο καλο μπορει να κανει.

Δεν ξερω πως θα μπορουσαν να ενημερωθουν οι νεοι συμπαικτες για αυτο το forum, ομως σκεφτειτε το λιγο. Μπορει να σας ερθει καμμια φαεινη ιδεα...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...