Jump to content

c:geo


BiharyG

Recommended Posts

Jó estét!

 

Régóta megelégedéssel használom a címbéli progit Androidos telefonon, de az utóbbi időben (talán az utolsó frissítés óta, de biztos nem vagyok benne) az "Élő térkép" funkció nem működik. Nem jeleníti meg a ládákat a térképen, de ugyanakkor "A közelben" listát szépen mutatja. Nálam van a hiba, vagy másnál is előfordult esetleg?

Egyébként nagyon bevált a program, a "gyári" com-os alkalmazásnál szerintem sokkal jobb.

Link to comment

Jó estét!

 

Régóta megelégedéssel használom a címbéli progit Androidos telefonon, de az utóbbi időben (talán az utolsó frissítés óta, de biztos nem vagyok benne) az "Élő térkép" funkció nem működik. Nem jeleníti meg a ládákat a térképen, de ugyanakkor "A közelben" listát szépen mutatja. Nálam van a hiba, vagy másnál is előfordult esetleg?

Egyébként nagyon bevált a program, a "gyári" com-os alkalmazásnál szerintem sokkal jobb.

A legutóbbi .com-os update óta nem megy. Valahol ki is írta a program, hogy emiatt nem megy a térkép. Gondolom azzal van összefüggésben. hogy a Google térkép fizetős lett.

Link to comment

A legutóbbi .com-os update óta nem megy. Valahol ki is írta a program, hogy emiatt nem megy a térkép. Gondolom azzal van összefüggésben. hogy a Google térkép fizetős lett.

Köszi! Ezzel az elmélettel csak annyi bajom van, hogy pont a térkép jelenik meg, ládák nélkül... :(

Link to comment

Jó estét!

 

Nekem már megint rendetlenkedik a program: hihetetlen lassan tölti le a ládalistát, és ha nagynehezen mégis, akkor sem hajlandó távolság szerint sorba rendezni... Újratelepítés megvolt, eredmény nélkül. Itt keressem a hibát, vagy másnak is előfordul ilyen probléma?

Link to comment

Nekem sajnos nem teljesen használható a program.

Ha a térképre váltok, kilép a program. Jobb esetben csak a menübe lép vissza.

Offline térképeknél csak, mondjuk online-t nem is nagyon használnék.

Írtam a fejlesztőknek, elküdtem a logokat is.

Most a nightly verziókat fríssitem, de eddig nem jött megoldás.

Valószínűleg az én készülékemben van a gond (4.2.2).

Nincs valakinek öttlete?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...