Jump to content

Pierwsze kurpiowskie topienie marzannny


lonely_wolf

Recommended Posts

Witam wszystkich,

Wiem, ze jest juz troche pozno i pierwszy dzien wiosny juz za niecaly miesiac, ale pomyslalem, ze mozna by zorganizowac pierwszy podlaski (chodzi mi o wojewodztwo, bo zaraz Ted mnie okrzyczy, ze to gdzie mieszkam to wcale nie podlasie historycznie itd :)) event, chcialbym go zrobic w oklolicach Łomzy pewnie Nowogrod (Kurpie), polączony z topieniem marzanny, mozemy ja topic w rzece taka slomiana (Narew czy Pisa), czy tez na patelni taka z sera czy jak tam kto chce, kazdy moze przywiesc swoja i cos tam uda nam sie utopic mam nadzieje:) Keszy u nas dostatek troche jeszcze zaloze. Termin weekend 24-25 marzec.

Moge zaproponowac chate kurpiowska, w nowogrodzie na nocleg, mozna by tam zrobic tez ognisko, niestety trzeba by ja bylo rezerwowac na dniach, sa tam 4 pokoje, 10 osob max moze spac za 300 zl za dobe. Pozatym jest tez hotel w Nowogrodzie albo noclegi w Lomzy.

Co wy na to?

Edited by lonely_wolf
Link to comment

Robienie marzanny zlecilem mojej szwagierce, ktora pracuje z dzieciakami, nie wiem czy cos z tego wyjdzie wiec pewnie bede musial sam cos stworzyc, albo, ze szwagrem cos zespawac, ale taka marzanne to tylko w hucie bedzie mozna topic.

Co do drog to postaram sie je posypac do samej Gdyni, a co do wodki to sprawa otwarta... :)

aha i co do keszy to mysle, ze bedziesz mial co szukac...

Edited by lonely_wolf
Link to comment

To ja może podam link do Eventu: http://coord.info/GC3D4AD :)

Spider, nie satysfakcjonuje mnie podanie przez Ciebie linku, zaledwie... Raz, dwa mi się tu zapisać proszę, to może nie tylko Marzannę utopimy :rolleyes: .

Niezdecydowanym donoszę, że pani Gessler w tej restauracji robiła jeden ze swoich odcinków "Kuchennych Rewolucji". Warto spróbować... A i keszy multum!

Edited by soolash
Link to comment

Bylem dzisiaj w okolicy aby rozpoznac teren, juz kilka nowych miejscowek, rzucilo mi sie w oczy, bylem tez w restauracji i rozmawialem z wlascicielka, nie wiem ile stolow rezerwowac :) i faktycznie zapomnialbym o pani Gessler, dzieki Soolash. Piwko, dobre jedzenie, mozliwosc ogniska wiec bedzie co robic po topieniu marzanny i keszowaniu...

Link to comment

8 nowych keszy juz prawie gotowych, kolejne powstana niebawem, mam nadzieje ze to przynajmniej zacheci tych ktorzy sie wachaja. Wiem ze to dla niektorych daleko, ze nie po drodze, ze paliwo drogie, lotniska nie ma a kolej to... wiadomo, nie jezdzi, ale zapewniam ze sa to ladne okolice z bardzo ciekawa historia i interesujacymi ludzmi i zwyczajami. W razie pytan prosze pisac na maila... aha i przypominam jeszcze raz ze data zostala zmieniona na 31 marca...

Link to comment

Jeśli będzie ponad 4000 to ja stanę, no na głowie stanę a przyjadę ;-)

Przysięgam

 

no to przygladaj sie co bedzie LWolf robil w tych dniach...

i stawaj na glowie!!

 

Kurcze tu jakies zaklady poszly szkoda, ze nie zabralem kasy przed wyjazdem moze by sie za bilet zwrocilo :)

Edited by lonely_wolf
Link to comment

Hah, no z wielką chęcią bym poszedł na te wagary, ale skoro zdecydowałem się bulić ciężkie miliony za przywilej uczęszczania do tego przybytku, to już wolę tych wagarów sobie nie robić...

Haha a ja wychodze z zalozenia "płace to wymagam" :) Szkoda myslalem ze bedziesz :(

 

No właśnie... bulę, to wymagam - sam od siebie. Taka marchewka, czy tam kijek. Szkoda :(

Link to comment

Jeśli będzie ponad 4000 to ja stanę, no na głowie stanę a przyjadę ;-)

Przysięgam

 

no to przygladaj sie co bedzie LWolf robil w tych dniach...

i stawaj na glowie!!

 

Kurcze tu jakies zaklady poszly szkoda, ze nie zabralem kasy przed wyjazdem moze by sie za bilet zwrocilo :)

 

Jednak mam fart, że nie idzie o kasę - przegrana na bank więc do zobaczenia na Kurpiach

Tak sobie myślę, że gdybym był LonelyBOX a nie box team to miałbym już troszę więcej owieczek na koncie ;-)

Nic to - team dorasta więc będzie kim gonić watahę, haha

 

Pzdr.

Link to comment

Ciesze sie z Box Team dotrze, przynajmniej bedzie kompania, bo juz myslalem, ze tylko z Soolashem bedziemy topic smutki w...

Nie tylko, nie tylko... Trójmiejski team będzie nieco liczniejszy :-). Marzanna zrobiona? Jeśli nie, to przywieź jakąś amerykańską :-).

Link to comment

Boxy to abstynenci. Stary box już nie pije a boxksiątka jeszcze nie piją...

Niniejeszym składam podanie o treści:

Poproszę o puszkę (po każdych 4000 keszy) prawdziwej amerykańskiej Coli lub Pepsi a smutki zatoną jak Tytanic.

I niech to będzie od momentu akceptacji podania taka mała tradycja panująca w geośrodowisku.

W końcu ci co nie piją też muszą wznieść toast na cześć lidera po bardzo poważnym kamieniu milowym.

 

Hawk, (miało być Wolf) do zobaczenia na Kurpiach :-)

Link to comment

Marzanna mam nadzieje sie produkuje, a jak nie to sam nie wiem, cos sam bede musial sklecic po powrocie, najwyzej przebierzemy soolasha, mam nadzieje ze nie umie plywac :)

Co do coli to proponuje polska bo kazdy polak ma polski organizm... i smakuje mu to co polskie... ja sam tam wole polska... bo po innych boli mnie glowa jak to mawail Nikos Dyzma.

Wzniesiemy toast za wszystkich, kazdy tym czym bedzie chial... :)

Link to comment

Niestety z przyczyn nie zaleznych ode mnie bede musial odwolac event, jutro bede wiedzial na 100% okazuje sie ze nie bedzie mnie w Polsce az do 15 kwietnia. Chcialbym przeprosic wszystkich ktorzy sie zdecydowali, i tych ktorzy porobili juz plany na eventowy weekend. Oczywiscie Łomza, Nowogrod zapraszaja. Nie chce zmieniac terminu, bo znowu okaze sie nie trafiony.

Jeszcze raz przepraszam, i dobrowolnie podaje sie karze...

Link to comment

Niestety z przyczyn nie zaleznych ode mnie bede musial odwolac event, jutro bede wiedzial na 100% okazuje sie ze nie bedzie mnie w Polsce az do 15 kwietnia. Chcialbym przeprosic wszystkich ktorzy sie zdecydowali, i tych ktorzy porobili juz plany na eventowy weekend. Oczywiscie Łomza, Nowogrod zapraszaja. Nie chce zmieniac terminu, bo znowu okaze sie nie trafiony.

Jeszcze raz przepraszam, i dobrowolnie podaje sie karze...

 

A co, bez Ciebie event się nie może odbyć? :)

Link to comment

Pewnie, że moze sie odbyc, nie mam nic przeciwko temu :) chociaz tez chcialbym w nim uczestniczyc :)

I kiedy my to powitanie wiosny zrobimy...???

Zawsze możemy pożegnać wiosnę, powitać lato, pożegnać lato, powitać jesień... Ciepliwie poczekamy. Spokojnie...

Link to comment

Pewnie, że moze sie odbyc, nie mam nic przeciwko temu :) chociaz tez chcialbym w nim uczestniczyc :)

I kiedy my to powitanie wiosny zrobimy...???

Zawsze możemy pożegnać wiosnę, powitać lato, pożegnać lato, powitać jesień... Ciepliwie poczekamy. Spokojnie...

Oczywiscie, ze tak, napeweno cos nam sie uda pozegnac czy tez powitac, albo po prosu sie spotkac, dzieki za wyrozumialosc...

Link to comment

W sobote i niedzielę wyszło szydło z worka... Teraz wiemy, że spotkanie zostało odwołane przez wilka w trosce o nasze zdrowie :rolleyes: . BOX był twardy i to co zrobił w weekend w tak paskudnych (zimowych jednak) warunkach budzi szacunek... Gratulujemy szczerze i podziwiamy. Wolimy jednak keszowanie bez deszczu, śnieżyc i pizgania :lol: .

Edited by soolash
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...