Jump to content

Souvenirs dla polskich województw


GeoDarco

Recommended Posts

W związku z pojawieniem sie Odznakę Geocaching Polska, może ma sens stworzenia Souvenirów dla każdego województwa? Będzie łatwiej liczyć ile zostało do mithrilowej.

Tylko proszę nie takie artystyczne jak ta całej Polski :) Wawel jest ok, ale orzeł jest dużo lepszy, szczególnie na tle szachownicy...

Może tradycjne herby poszczególnych województw takie jakie są na wikipedia.pl?

wikipedia

 

Owocnych łowów...

dap

Link to comment

W związku z pojawieniem sie Odznakę Geocaching Polska, może ma sens stworzenia Souvenirów dla każdego województwa? Będzie łatwiej liczyć ile zostało do mithrilowej.

Tylko proszę nie takie artystyczne jak ta całej Polski :) Wawel jest ok, ale orzeł jest dużo lepszy, szczególnie na tle szachownicy...

Może tradycjne herby poszczególnych województw takie jakie są na wikipedia.pl?

wikipedia

 

Owocnych łowów...

dap

 

Suweniry póki co są projektowane przez Groundspeaka, obecnie temat jakoś ucichł, nawet nie wszystkie kraje się dorobiły...

Link to comment

W związku z pojawieniem sie Odznakę Geocaching Polska, może ma sens stworzenia Souvenirów dla każdego województwa? Będzie łatwiej liczyć ile zostało do mithrilowej.

Tylko proszę nie takie artystyczne jak ta całej Polski :) Wawel jest ok, ale orzeł jest dużo lepszy, szczególnie na tle szachownicy...

Może tradycjne herby poszczególnych województw takie jakie są na wikipedia.pl?

wikipedia

 

Owocnych łowów...

dap

 

Suweniry póki co są projektowane przez Groundspeaka, obecnie temat jakoś ucichł, nawet nie wszystkie kraje się dorobiły...

 

Ok znalazłem semi-oficjalne stanowisko.

http://forums.Groundspeak.com/GC/index.php?showtopic=285113&st=0&p=4888729&hl=souvenirs%20uservoice&fromsearch=1entry4888729

 

W skrócie

Posted 09 November 2011 - 02:45 PM

Unfortunately, souvenirs are a feature that have met with mixed success, and development of them is currently on hold. As such, now is not the time to open a new subforum devoted to them.

 

daaap

Edited by daaap
Link to comment

Jezeli czekasz na souvenir'a to idz na keszowanie w srode 29go i zaloguj znalezienia - wedlug zapowiedzi "cos" otrzymasz.

 

Szczerze mówiąc to nie za bardzo, wolałbym mieć ładne polskie wojewódzctwa. Ale skoro wspomniałeś to się wybiorę.

 

 

Jak podaje link i cytat - temat rozwoju souvenirów został wstrzymany przez Groundspeak.

Pisz do Groundspeaka jeśli masz na to jakiś konkretny pomysł.

Link to comment
Jezeli czekasz na souvenir'a to idz na keszowanie w srode 29go i zaloguj znalezienia - wedlug zapowiedzi "cos" otrzymasz.

Przypominam, że dzisiaj jest 29 ;)

 

Tak, tak, tak - 3 skrzynki już się grzeją/chłodzą w GPS. Jak to dobrze, że zostawiłem sobie kilka blisko leżących celów na potem :D

 

Z drugiej strony, GS mówi, że nie wspiera aktywnie więcej Souvenirs, a tu proszę dla 29.02 da się.

 

dap

Link to comment

No ja już miąłem 29.02 sprzed 4 lat, ale teraz i tak zgarnąłem 3 pieczenie przy jednym ogniu:

- suwenira

- FTFa

- 500ne znalezienie na terenie Polski

 

A swoją drogą szkoda, że temat suwenirów upadł, bo była to fajna inicjatywa.

 

Gratulacje!

 

Ja znalazłem, ale na GC.com zaloguje później. Mam nadzieję, że liczy się data wpisana w log, a nie zalogowania na GC?

 

Odnośnie Souvenirs myślałem, że na fali polskiej odznaki geocechera (jako środka popularyzacji), można by było spróbować przepchnać godła dla poszczególnych województw.

 

Pomyślnych łowów...

daaap

Link to comment

U mnie ryzyko nie załapania się na suwenirę też było wysokie... dwa strzały niecelne, z poważnymi dolegliwościami zdrowotnymi nie było łatwo, ale ostatecznie udało się zdobyć keszyka.

Plany były zacne, przy liczniku 238 i dość dużej ilości wolnego czasu, postanowiłem, że 29 lutego znajdę 12 sztuk - wykonalne w jeden wieczór. Niestety, zdrowie się istotnie zepsuło... A miało być tak pięknie!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...