Jump to content

LEAP DAYS 366 coin


PaLEOL

Recommended Posts

Frissítés 2012.04.11-ei állapot szerint:

 

KIAX - 2 db.

Paleo.team - 2 db.

Sinus90 - 3 db.

RGuszty - 1 db

V.Alíz - 1 db.

Ramgab - 1 db.

Lcsoka - 2 db.

Halászkirály - 1 db.

Gyoma - 1 db.

Városi - 1 db.

Placc - 1 db.

aPPle29 - 1 db.

Zsotie/Reggel - 14 db.

Pkis - 2 db.

Strombus - 2 db.

Zferke - 1 db.

Taska - 1 db.

Balazs80 - 1 db.

Hepur - 3 db.

Zoltanus - 1 db.

Sunboy - 2 db.

BiharyG - 2 db.

fattila - 5 db.

Robogo - 1 db.

Pakot - 1 db.

Zolilu - 1 db.

fa-peti - 1 db.

brokev7 - 2 db.

tekan - 2 db.

CDNWhiteHawk - 2 db.

Apexsek - 1 db.

kectam - 1 db.

pistikata - 1 db.

Link to comment

Sziasztok!

 

Van két friss hírem, egy rossz és egy jó!

 

A jó hírem az, hogy elkészültek az érméink és húsvét előtt már meg is érkeztek KIAX Pista New York-i címére.

 

A rossz hírem pedig az, hogy - az érmék ellenőrzése során kiderült, miszerint - a gyártó által vállalt HU-s kezdetű követőkódok helyett, nekünk DC kezdetű érméket gyártottak le az általunk külön és kiemelten kért, illetve általuk e megrendelés alapján vállalt HU-s követőkódok helyett.

 

A gyártónál történt azonnalos reklamációkat követően - kérésüknek megfelelően - postafordultával visszaküldtük az összes érmét.

 

A reklamált hiba kiküszöbölése céljából a gyártó vállalta, hogy 18 napon belül legyártja, majd ismét postázza Pistának a megrendelésben szereplő HU-s követőkóddal rendelkező érméinket.

A reklamációt követő gyártási folyamatra már csak két hetük maradt!

 

Mindezek következtében láthatjátok, hogy csúszik az egész project, ráadásul ezzel az oltári nagy bakival lecsúsztunk az érméink hazaszállításban résztvevő futár ingyenes segítségéről, így ennek következtében az érmék mégiscsak postai úton fognak megérkezni kis hazánkba az USA-ból.

 

Szóval, halad a project, bár - rajtunk kívülálló okokból kifolyólag - kissé döcögősen!

Elnézéseteket és türelmeteket kérjük!!!

 

Üdvözlettel:

 

Paleo.team Laci

Link to comment

Sziasztok!

 

Van két friss hírem, egy rossz és egy jó!

 

A jó hírem az, hogy elkészültek az érméink és húsvét előtt már meg is érkeztek KIAX Pista New York-i címére.

 

A rossz hírem pedig az, hogy - az érmék ellenőrzése során kiderült, miszerint - a gyártó által vállalt HU-s kezdetű követőkódok helyett, nekünk DC kezdetű érméket gyártottak le az általunk külön és kiemelten kért, illetve általuk e megrendelés alapján vállalt HU-s követőkódok helyett.

 

A gyártónál történt azonnalos reklamációkat követően - kérésüknek megfelelően - postafordultával visszaküldtük az összes érmét.

 

A reklamált hiba kiküszöbölése céljából a gyártó vállalta, hogy 18 napon belül legyártja, majd ismét postázza Pistának a megrendelésben szereplő HU-s követőkóddal rendelkező érméinket.

A reklamációt követő gyártási folyamatra már csak két hetük maradt!

 

Mindezek következtében láthatjátok, hogy csúszik az egész project, ráadásul ezzel az oltári nagy bakival lecsúsztunk az érméink hazaszállításban résztvevő futár ingyenes segítségéről, így ennek következtében az érmék mégiscsak postai úton fognak megérkezni kis hazánkba az USA-ból.

 

Szóval, halad a project, bár - rajtunk kívülálló okokból kifolyólag - kissé döcögősen!

Elnézéseteket és türelmeteket kérjük!!!

 

Üdvözlettel:

 

Paleo.team Laci

 

Ki fogja postára adni, ha a gyártó akkor valószínűleg lesz rajta értékmegjelülés és fenn akad a VÁM-on.

Ha meg magánlevélként jön akkor is sanszos a tömege miatt.

A postát ki fizeti ?

Link to comment

Helló Laci,

elnézést, teljesen megfeledkeztem a dologról, :unsure: ugyan húsvét táján próbáltalak hivni, de aztán elég gyorsan el kellett utaznom és csak most olvasom, hogy tartozom. Szégyellem magam, de rám szólhattál volna, nemcsak amikor egy tipp kell a FTF-hoz. B)

O.k. 1, a pénzt én bárhova át tudom utalni, ha kapok cimet, 2, forintban meg lehet beszélni egy átadást Budapesten a barátnöm által, 3, beletetetem a pénzt az egyik dobozomba Szentendrén, pl.Ex TB Motel, na ez csak vicc volt!!! :D

Tehát kérnék szépen egy választ, mit tegyek? Mostanában sajnos nem valószinü hogy személyesen arra járok.

Üdv. Simon

Link to comment

...a pénzt én bárhova át tudom utalni, ha kapok cimet...

Üdv. Simon

 

Szia Laci!

Én is ezt említettem még április elején itt a fórumon - azóta sajnos nem találkoztonk személyesen - lehet, hogy csak figyelmetlen voltam, és már valahol megadtad a számlaszámot ahova mehet az utalás? :unsure: Sajnos most se tudtam ott lenni a MűPa-ban... Nem tudom mikor tudnánk személyesen találkozni - egyszerűbb lenne az utalás...

 

Köszi, akár privátban is.

 

Szia: Iván

Link to comment

Sziasztok!

 

Nagyszerű híreim vannak! :lol:

Végre elkészültek, illetve KIAX Pista USA címére már meg is érkeztek a korrigált érméink.

Pista három csomagra bontva biztosítással együtt adta fel őket, így mindhárom kis csomag úton van kis hazánk felé. :D:)

Amint megérkeznek, jelezni fogom a fórumon!

 

http://img.geocaching.com/cache/large/704323ac-dcbc-4f67-91f4-5168563a7742.jpg

http://img.geocaching.com/cache/large/e96faa62-aaa7-4136-ba35-ec6376b8055d.jpg

http://img.geocaching.com/cache/large/a659ff54-9dba-4038-b910-52cfa9bac509.jpg

http://img.geocaching.com/cache/large/6f0344ed-7802-44b6-aaef-a12bb092aa11.jpg

 

Mindenkinek további kellenes hétvégét kívánok!

 

Paleo Laci

Link to comment

Frissítés 2012.06.03-ei állapot szerint:

 

KIAX - 2 db.

Paleo.team - 2 db.

Sinus90 - 3 db.

RGuszty - 1 db

V.Alíz - 1 db.

Ramgab - 1 db.

Lcsoka - 2 db.

Halászkirály - 1 db.

Gyoma - 1 db.

Városi - 1 db.

Placc - 1 db.

aPPle29 - 1 db.

Zsotie/Reggel - 14 db.

Pkis - 2 db.

Strombus - 2 db.

Zferke - 1 db.

Taska - 1 db.

Balazs80 - 1 db.

Hepur - 3 db.

Zoltanus - 1 db.

Sunboy - 2 db.

BiharyG - 2 db.

fattila - 5 db.

Robogo - 1 db.

Pakot - 1 db.

Zolilu - 1 db.

fa-peti - 1 db.

brokev7 - 2 db.

tekan - 2 db.

CDNWhiteHawk - 2 db.

Apexsek - 1 db.

kectam - 1 db.

pistikata - 1 db.

 

Halászkirály, CDNWhiteHawk és Strombus valamint Zferke érméit rendezem, majd személyes találkozásunk/átvétel során elszámolunk.

Link to comment

Igen, megérkezett az összes érme és időközben befejeződött mindegyik csomag vámeljárása is. :mad:

Az érmék legkorábban Budapesten, a 2012.08.17-től 20-ig, a mostani hétvégén megrendezésre kerülő "Budapest 2012 - MEGA Ride & Find" http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?guid=e3af3a6d-7206-4d4d-98b0-edfd8607ecf4 rendezvénysorozaton vagy valamelyik a MEGA eseményhez kapcsolódó mini event alkalmával tőlem átvehetőek. :D

Mondjuk akár itt is: Budapest 2012 - Geosör http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?guid=54608349-2150-4aed-9a7f-5ab256d1a36d

 

80f6f72c-1578-4296-8df0-053885a3bd3c.jpg?rnd=0.5866772

f33af126-f88b-4808-b61a-fc209bd24aaf.jpg?rnd=0.8048016

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...