Jump to content

Jak zdobyć diamentowe odznaki mając 1 znalezienie


toczygroszek

Recommended Posts

Tak sobie oglądałem odznaki generowane przez skrytpt BadgeGen w GSAK i obliczyłem jak można zdobyć sporo odznak, w tym kilka diamentowych, logując się tylko do jednej skrytki. Skrytka taka musi spełniać następujące warunki:

 

- musi być ona założonym przez nas megaeventem (1 brązowa The Event Host)

- musi byc ona przez nas znaleziona (1 brązowa The Mega Social Cacher)

- musi mieć trudność 5/5 (1 brązowa The Adventurous Cacher)

- musi ona wymagać nurkowania (1 brązowa The Scuba Cacher)

- musi ona znajdować się w kraju, gdzie jest wydzielonych nie więcej niż 10 prowincji (nie wiem jaki kraj ma ich najmniej, ale np znajdująć jedną skrytkę w Irlandii autoamatycznie spełniamy wymogi już na złota odznakę)

No i wymogi na diamenciki:

- musi ona znajdowac się ponad 10000km od naszego domu (1 diamentowa The Long-Distance Cacher)

- musi ona się znajdować albo na wysokości 4500 m albo -400, z racji wymogu nurkowania, to drugie jest bardziej prawdopodobne (1 diamentowa The Head-In-The-Clouds Award lub The Head-In-The-Ground Award)

- nasz wpis o znalezieniu musio zawierać conajmniej 100 słów (1 diamentowa The Author)

- do naszego wpisu musimy dołączyć conajmniej 2500 zdjęć (1 diamentowa The Shutterbug)

- musimy zalogowac tam znalezienie conajmniej 1800 Travelbugów (1 diamentowa The Travel Bug)

- musimy zalogowac tam znalezienie conajmniej 1800 Geocoinów (1 diamentowa The Coin Collector)

- musimy za tego geocache otrzymać conajmniej 500 punktów ulubionych (1 diamentowa The Favourite Cacher)

 

W ten sposób znajdując jedną tylko skrytkę, zdobywamy 12 odznak w tym 7 diamentowych. Powodzenia :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...