Jump to content

Moderacja polskiego forum


Silesian Reviewer

Recommended Posts

Przepraszam wszystkich, niestety swoim wątkiem o ankiecie złamałam regulamin (nie wolno na forum przeprowadzać ankiet), i dlatego wątek został usunięty. Jeżeli ktoś jest zainteresowany rozmową ze mną albo wynikami, proszę pisać na PM, żeby nie drażnić adminów. Pozdrawiam wszystkich! :)

Edited by Annie00Hall
Link to comment

jest jeszcze wrzucona na FB także jeszcze nic straconego

Wedle informacji wrzuconej na zaprzyjaźnione forum, ankieta już zamknięta i w opracowaniu. Więc proszę się nie spinać :D

Co do moderacji - dziś dowiedziałem się, że kolega StrykerPL będzie chwilowo nieobecny. Ciekawe czy inny kolega ma swobodę wypowiedzi...

Link to comment

jest jeszcze wrzucona na FB także jeszcze nic straconego

Wedle informacji wrzuconej na zaprzyjaźnione forum, ankieta już zamknięta i w opracowaniu. Więc proszę się nie spinać :D

Co do moderacji - dziś dowiedziałem się, że kolega StrykerPL będzie chwilowo nieobecny. Ciekawe czy inny kolega ma swobodę wypowiedzi...

 

Trzeba powiedzieć iż moderator prężnie działa :laughing: (nie nie tu nie ma personalnych ataków !)

Link to comment

Techniczna uwaga do forumowiczów:

 

Co jakiś czas się zdarza, że ktoś przez pomyłkę czy z innej przyczyny opublikuje dwa (lub więcej) identyczne posty jeden po drugim. W takim wypadku proszę nie edytować te powtórzone posty wstawiając "..." albo "Do usunięcia", tylko zostawić te posty tak jak są i zgłosić za pomocą funkcji Report.

 

W ten sposób ja będę od razu się dowiadywał, że pojawił się taki problem i każdy moderator oglądający dany temat będzie widział od razu dlaczego ten post został skasowany.

 

Generalną zasadą forum określoną w pkt 12 regulaminu jest, że nie kasuje się postów na prośbę autora, poza wyjątkowymi sytuacjami. Chodzi o to aby forumowicze uważnie redagowali swoje wypowiedzi. Oczywiście zdublowany post może być skasowany, ale jeśli składa się z trzech kropek albo "Do usunięcia" to już nie jest to zdublowany post i jako taki nie powinien być usunięty.

 

Będę wdzięczny za dostosowanie się do tych zasad

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...