Jump to content

ciekawe znalezisko


toczygroszek

Recommended Posts

Ja w Gdansku, na tej samej miejscowce znalazlem dwa pojemniki jeden obok drugiego. Znalazlem pojemnik, wpisalem sie, ale cos mi nie pasowalo, sprawdzam dokladnie, a to jakas wedrujaca skrzynka cy cus, :) odlozylem siegnalem ponownie i tu niespodzianka skrzynka wlasciwa :) doslownie obydwie stykaly sie wieczkami (dobrze ze nie ogonkami, i po co tu jakies wojny systemowe, kiedy zimno to i skrzynki tula sie do siebie, natury nie oszukasz...). a ludzie i tak pewnie loguja sie zamiennie, w zaleznosci ktora ktos wczesniej znajdzie :)

Edited by lonely_wolf
Link to comment

Co prawda nie w tym roku, ale kiedys znalazlem metalowa puszke, z fantami i logbookiem w miejscu gdzie szukalem skrzynki ewentualnie skrytki bo w obu systemch zarejestrowana. Byla schowna na gorce wiec sie troche natrudzilem by do niej dotrzec. Tylko cos mi nie gralo. Po skontaktowaniu z autorem skrytki, tudziez skrzynki okazalo sie, ze znalazlem nie wiadomo co, a jego skrytko- skrzynka najwyrazniej zaginela. Mowi sie trudno. Po paru miesiacach na OC pojawila sie skrzynka z opisem wskazujacym na to, ze to ja wlasnie znalalezlem. Ktos sobie rychlo w czas przypomnial o zalozeniu skrzynki. :lol:

A w listopadzie 2011 szukajac miejsca na schowanie swojej skrytki znalazlem inna. Normalnie oznakowany pojemnik z fantami i logbookiem, calkiem przyzwoita. Do dzisiaj jest jeszcze nie opublikowana- szkoda, ze FTFa nie miala. :(

Link to comment

W Gdańsku na Starym Mieście kilka lat temu sporo osób zamiast odnaleźć właściwą skrzynkę odnajdowało ukryte w murze pudełko z różnymi rodzajami tabaki :) Było ono zapewne schowane tam przez miejscowych, a że oko geocachara jest wyczulone na każdą zakamuflowaną dziurę w ścianie to bez problemu sporo osób je znajdywało. W pudełku pojawiły się nawet wpisy na skrawkach papieru. Jako że sama skrzynka do łatwych nie należała to właściciel logi "od tabaki" kasował ;) Dziś już skrzynka znajduje się w innym miejscu (jakim nawet nie wiem), a co stało się z tabaką nie mam pojęcia :)

 

Tyle jeśli chodzi o znaleziska "skrzynek" spoza geocachingu.

 

Natomiast znalezienie czegoś geo przez przypadek najlepiej obrazuje log ze skrzynki: http://coord.info/GC3AZWN

Link to comment

To chyba jest jakiś sezon na takie ciekawe historie, bo my takową mieliśmy w niedzielę....

Szukając pewnej skrytki znaleźliśmy kesza "Tajemnica szyfru marabuta" z lokalnego serwisu - linka nie dajemy coby nie było :P

 

Wygląda na to, że szukacie tej samej skrytki co ja, bo dziś też dałem się złapać na tego "marabuta" :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...