Jump to content

Geocaching jako forma aktywności?


X2_Team

Recommended Posts

Takie tam rozważania.

 

Czy zastanawialiście się może ile kalorii spala się podczas cachowania? Zapewne inaczej jest w górach inaczej w mieście a jeszcze inaczej w lesie. Z drugiej strony raczej trudno to traktować jako spacer bo tu się człowiek schyli a tam podskoczy.

 

stwórz apkę na Androida i iPhone'a, zarobisz miliony :)

Link to comment

Takie tam rozważania.

 

Czy zastanawialiście się może ile kalorii spala się podczas cachowania? Zapewne inaczej jest w górach inaczej w mieście a jeszcze inaczej w lesie. Z drugiej strony raczej trudno to traktować jako spacer bo tu się człowiek schyli a tam podskoczy.

 

stwórz apkę na Androida i iPhone'a, zarobisz miliony :)

 

www.endomondo.com

...i juz wiesz.

Link to comment

 

ale wiesz, taka, że wpisujesz kod GC, czyta wszystko, wybierasz sposób dotarcia (pieszo, na wrotkach, nartach, czołgając się, skacząc żabkami itp) i pokazuje Ci się ile kalorii spalisz, jak długo to potrwa i w ogóle wszystko ;)

 

Brzmi to nawet nawet :D Niestety na programowaniu nie znam się w ząb :D

Edited by gzres
Link to comment

www.endomondo.com

...i juz wiesz.

 

ale wiesz, taka, że wpisujesz kod GC, czyta wszystko, wybierasz sposób dotarcia (pieszo, na wrotkach, nartach, czołgając się, skacząc żabkami itp) i pokazuje Ci się ile kalorii spalisz, jak długo to potrwa i w ogóle wszystko ;)

 

Endo dokladnie tak dziala. Wybierasz sposob ruchu (wrotki, kon, pieszo, biegiem...) i masz odpowiednio policzone. Dziala z Androidem, Symbianem, iOS, Garmin i wszystkim, co potrafi zrobic .gpx'a lub .toc'a

Warto - licze sobie juz od kolo roku i ladnie dziala.

Link to comment

A czy jest jakiś program do szukania cachy który automatycznie zapisywałby .gpx'a z naszej trasy?

 

Tu bardziej chodzi o sprzet. Jak masz komorke, to wlasciwie kazda z gpxem obsluzy endomondo.

Jak masz Garmina lub inna nawigacje turystyczna - to tez sobie mozesz wlaczyc sledzenie trasy i nastepnie ja eksportowac/modyfikowac etc.

Link to comment

Tu bardziej chodzi o sprzet. Jak masz komorke, to wlasciwie kazda z gpxem obsluzy endomondo.

Jak masz Garmina lub inna nawigacje turystyczna - to tez sobie mozesz wlaczyc sledzenie trasy i nastepnie ja eksportowac/modyfikowac etc.

 

To że telefon mi obsłuży endomondo to wiem. Tylko mam kilka wątpliwości.

 

c:geo nie potrafi zapisywać gpx'ów (chyba) a endomondo nie nadaje się do szukania cachy bo nie ma prowdzenia do współrzędnych.

 

Czy da się odpalić równocześnie dwie aplikacje korzystające z gps'a na androidzie?

Czy odpalenie dwóch aplikacji nie zeżre baterii w jeszcze szybszym tempie?

Uważam że o wiele lepszym rozwiązaniem byłaby jedna aplikacja, coś na kształt c:geo która miała by możliwość jednoczesnego zapisana gpx'a z naszej podróży.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...