Jump to content

Skrzynki blizniacze


chmiele

Recommended Posts

Witam

 

Mieszkam na stale we Francji i obecny tryb zycia nie pozwalal mi do tej pory zakladac wlasnych skrzynek.

Nadeszly zmiany i bede miec wiecej czasu zeby moc sie zajac rozsiewaniem pojemnikow. Pomysl to zalozyc skrzynke podobna do polskiej(blizniacza) i wpomniec o niej w opisie francuskiego kesza by przy okazji zrobic pormocje naszej ojczyzny.

Mam na mysli np. krakowska skrzynke "Massolit" ktora bardzo mi utkwila w pamieci i jest lubiana przez turystow (cache zalozony przez elales).

W moim miescie na poludniu Francji jest rowniez takie magiczne miejsce jak ta ksiegarenka i mogloby byc sympatycznie nawiazac w opisie do Massolitu i byc moze dac komus ochote odwiedzic kiedys Polske.

Mail z zapytaniem o pozwolenie stworzenia "klona Massolitu" do elales pozostal bez odpowiedzi...

 

Czy ktos juz zalozyl podobna skrzynke poza granicami kraju?

 

Pozdrowienia z Bordeaux

Link to comment

Pamiętam mail od keszerów z Francji z pytaniem o możliwość założenia bliźniaczego kesza we Francji i pamiętam, że odpowiedziałam, że to bardzo fajny pomysł i może będę miała szansę tam kiedyś wpaść. Widocznie moja odpowiedź przepadła gdzieś w otchłani sieci... ;-). Pomysł nadal wydaje mi się bardzo ciekawy. Pozdrawiam.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...