Jump to content

Euro 2012


lonely_wolf

Recommended Posts

Z moich skrzynek pod Euro podchodzą teoretycznie dwie, ale nie wygląda by szukali kibice. Ledwo parę logów z których to wynika. Powiedziałabym, że wręcz jest mniej znalezień niż w zeszłym roku. Trochę się obawiałam, że zbyt dużo ludzi może szukać i poginą, a tu okazuje się - przeciwnie. :)

 

edit: Doszedł kolejny wpis, to już chyba będzie czterech kibiców od początku czerwca (w tym jeden Irlandczyk) :)

Edited by lavinka
Link to comment

Moje podsumowanie z Gdańska. Myślę,że nieliczni koledzy mający skrytki w centrum Gdańska zgodzą się

ze mną. A zatem- w czasie Euro były wpisy od geo- kibiców, ale nieliczne. PO Euro zjawili się normalni geo- turyści

i liczba logów zwiększyła się znacząco. Z moich zginęły 2 skrytki, zdołałam reaktywować jedną , druga poczeka na mój powrót

z kolejnej delegacji...

A jak w "stolycy", Poznaniu i Wrocku?

Link to comment

Ano, w centrum Warszawy w czasie Euro było znacznie mniej znalezień niż normalnie... bardziej ta impreza geocacherów odstraszyła niż ściągnęła. Praktycznie też nie było geocacherów, którzy deklarowali że przyjechali tutaj w związku z Euro, zidentyfikowałem dwóch geocacherów z Niemiec, ale oni tu służbowo na Euro przyjechali a nie jako kibice ;-)

 

Natomiast jako ciekawostke dodam, że teraz jest jakaś ekipa Czechów pracująca przy dokończeniu odcinka C autostrady A2 i przy okazji skrzynkują po okolicach Żyrardowa.

Link to comment

Natomiast jako ciekawostke dodam, że teraz jest jakaś ekipa Czechów pracująca przy dokończeniu odcinka C autostrady A2 i przy okazji skrzynkują po okolicach Żyrardowa.

... i nie tylko. Ostatnio wpadli do moich keszykow w Raszynie :)

Sa bardziej skrupulatni niz inni (Ty tez, Meteorze :) ), bo udalo im sie znalezc zaginiony kesz, ktorego ani inni poszukiwacze, ani sam autor (ja) nie znalezlismy!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...