Jump to content

Lost places


swapgirly

Recommended Posts

Hejka,

 

nie wiem czy lubicie keszować albo choć oglądać tzw LP's?

Właśnie trafiłam na artykuł w GW, w którym przedstawiają kilka takich miejsc, nie wiem czy są już okeszowane, ale to może być inspiracja do założenia tam skrzynki:

http://podroze.gazeta.pl/podroze/56,114158,10463941,Urbex__Nowy_trend_w_turystyce_czy_sport_dla_dziwakow_.html

 

Ja niedawno byłam w legendarnym miejscu Beelitz-Heilstätten, wrażenia tak ogromne, ze dotąd mam obrazy stamtąd przed oczyma.

 

Pozdrowienia!

Link to comment

A zerkam czasami do takich obiektów - ma skrzyneczkę w byłej kopalni gipsu w Dzierżysławiu - http://coord.info/GC1Z98B

Ale z tego typu spraw to MRU wymiata - na GC w systemie podziemnym jest jedna skrzynka - zrobiona przez Thomasa z Berlina, którego miałem okazję spotkać podczas zakładania. I mam FTF-a :)http://coord.info/GC2VJK7

 

Wow, dzięki wszystkim za linki! Woytas gratuluję FTF w takim miejscu!

BTW Twoja skrzynka przy wiezy ciśnien w szpitalu w Rybniku też jest w magicznym miejscu - rewelacja!

Link to comment

Dzięki:)

Skrzynka w szpitalu jest moim kwiatuszkiem - planuję wsadzić tam coś większego ale teren jest za bardzo monitorowany ze względu na pacjentów oddziału dla niebezpiecznych osób :(

 

Muszę przynać, że profesonalnego monitoringu nie zauważyłam ale za to miałam "spotkanie" oko w oko z jednym z pacjentów, który wpatrywal się we mnie przez jedno z pięknych witrażowych okien - budynek w prawo od wiezy. Gdy wracałam po znalezieniu kesza, już go nie było. W razie jakiegoś spotkania mialam zamiar podac się za wielbicielkę wiez ćiśnieniowych:)

 

Obiecałeś wybrać się do żorskiego kościółka:) Kesz aktywowany i nic;)

Link to comment

Wybiorę się na sto procent w najblizszym czasie - mam mocne obciazenie czasowe na budowie domu i zero keszy od miesiaca :(

 

A pcjent patrzyl z okienka jakis warsztatow - ale tam przebywaja osoby nie grozne dla otoczenia - oddzial dla wilkolakow jest z 2 strony wiezy :>

Link to comment

Wybiorę się na sto procent w najblizszym czasie - mam mocne obciazenie czasowe na budowie domu i zero keszy od miesiaca :(

 

A pcjent patrzyl z okienka jakis warsztatow - ale tam przebywaja osoby nie grozne dla otoczenia - oddzial dla wilkolakow jest z 2 strony wiezy :>

 

Trzymam cię za słowo:) Niech się choć dla Ciebie opłacało kesza odnowic:)

 

Czyli gdy stoję przed wieżą i patrzę na nią, ten oddział jest w lewo? Ja przeprowadzałam obserwacje w prawo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...