Jump to content

Event karkonoski


QVIXOTE

Recommended Posts

Chyba dojrzałem do realizacji planu zorganizowania eventu.

 

Gdzie? Dolny Śląsk u stóp Karkonoszy - czyli okolice Jeleniej Góry (lub sama Jelenia Góra)

Kiedy? Długi weekend - czyli 11.11.2011 (wolny od pracy piątek)

 

Czy w tym okresie mogę liczyć na jakąś frekwencję ?

:unsure:

Link to comment

II Karkonoski event.

 

Spotkanie odbedzie sie 20 pazdziernika 2012 roku (sobota) o godzinie 17.00 w restauracji: Barok - ul.Jeleniogórska 1, 58-573 Piechowice k. Jeleniej Gory. (N50 51.021 E15 34.301) .

 

Informacja o szczgolach, spotkania, w ktorych jak wiadomo tkwi diabel, zostanie podana po 30 wrzesnia.

Serdecznie zapraszamy.

Link to comment

III Karkonoski event.

 

19- 10- 2013? Gdzies w Karkonoszach.

Albo jakos tak. B)

Fantastyczna wiadomość! Już zapisuję sobie datę w kalendarzu.

Byłem na II: kesze z najwyższej półki, ognisko i drinki udane, a na dobranoc był nocny kesz.

Link to comment

Juz wiadomo.

III Krakonoski event odbedzie sie w dniu

19 pazdziernika 2013 (sobota)

w miejscowosci BOROWICE (po niemiecku Baberhäuser, po czesku Borovice)

gmina Podgorzyn,

powiat jelenigorski,

wojewodztwo dolnoslaskie.

 

Program, atrakcje i szczegoly juz wkrotce.

Link to comment

Ja byłem zajęty organizacją geocachingu w innym regionie więc jestem usprawiedliwiony ;)

Świętokrzyskie ma swój potencjał, i z każdej części Polski jest tam blisko. Z Warszawy dużo bliżej niż w inne góry, Kraków o rzut beretem, a Poznań też nie na drugim końcu świata ;)

Ale muszę Was kiedyś koniecznie odwiedzić, tylko że ze skręconą nogą słabo sie po górkach łazi :(

Link to comment

Wiesia chyba coś mocno zajęta, bo nawet jeszcze nie zalogowała uczestnictwa...

A to prawda...

nawet nie na wszystkie lokalne eventy się łapię ;)

Poza tym tak już mam,ze nie wrzucam fotek prosto z karty tylko każda przygotowuję, zatem to potrwa, no takie zawodowe zboczenie.

Obiecuję w ten łykend obdarzyć zainteresowanych fotkami ze świetnego eventu , pełnego przystojniaków ...

Link to comment

Chcialbym podziekowac wszystkim, ktorzy przyczynili sie do zorganizowania naszego 5 eventu.

Przede wszystkim wlascicielce osrodka wypoczynkowego LOKIETEK, ktora nieodplatnie udzielila nam gosciny.

Wędrowcom BK, ktorzy w tym roku wymyslili LOKIETKA i dzieki nim tak dobrze tam moglismy sie bawic.

Krukom4 za przepyszne buleczki cynamonowe (czyzby nowa swiecka tradycja?) oraz pomoc w organizacji eventu.

QVIXOTEowi za przygotowanie quizu z nagrodami i wyzerki z kociolka.

Tradycyjnie juz FoxintheBox'owi za oprawe graficzna i pamiatkowe przypinki.

Geocachingowemu sklepowi geocacher.pl za przygotowanie pamiatkowych PWG i materialow wyjasniajacych zasady naszej zabawy.

Plombie za wystawe geocachigowych swiecidelek oraz, tradycyjne juz, popisy instrumentalno- wokalne. Z opisow w logach wnioskuje, ze "dal czadu". Zaczal pozno i niestety nie bylo mi dane podziwiac jego wirtuozerii (jak rozumiem pierwsze pol godziny stroil jedynie instrumenty?). S-Z-K-O-D-A! :D

Bardzo serdecznie dziekuje wszystkim tym, ktorzy sami i zupelnie nieoczekiwanie dla organizatorow uczynili nasz event jeszcze bardziej atrakcyjnym:

danwie, Kolibrowi i maji(pl) za rewelacyjny "dzem ze swini" serwowany z ogorkami kiszonymi- nie mniej rewelacyjnymi;

kolezance Bea12002 za niezorganizowanie konkursu strzelania z luku do sylwetki pedzacego reviewera.

Dziekuje za przybycie i ujawnienie sie Silesianowi Reviewerowi, ktory wbrew wszelkim oczekiwaniom, okazal sie bardzo sypatyczna i mila osoba.;)

Nie jestem w stanie wymienic wszystkich tych, ktorzy sprawili, ze nasz event w tym roku zaszczycilo swoja obecnoscia 147 osob (tyle wydalem identyfikatorow, nie liczac plakietki dla psa, ktora ten baran i tak zgubil w lesie). Im wszystkim skladam serdeczne podziekowania.

Link to comment

Siedem?

A czemu nie, na ten przykład, 21 października 2017?

I czy Karkonoski Event musi odbywać się w Karkonoszach?

A co gdy trzeba będzie się pofatygować 4 km per pedes?

 

Zapraszamy.

cool.gif

Co tam 4km...

Jak trzeba, to "Przejdziem Wisłę, przejdziem Wartę..."

 

Dodane do kalendarza.

Link to comment

7 !

W takim miejscu jeszcze nie byliśmy.

Stacja Turystyczna ORLE.

50°48'908"N 15°22'981" E

21- 10- 2017.

Gdyby ktoś nagle poczuł wewnętrzna potrzebę zostania współorganizatorem tego wydarzenia, gdyby ktoś miał jakikolwiek pomysł na cokolwiek co mogłoby uatrakcyjnić nasze spotkanie serdecznie zapraszam i proszę o kontakt.

Link to comment

Było minęło.
Chciałbym, bardzo gorąco podziękować wszystkim obecnym na naszym spotkaniu.
Szczególne podziękowania ślę:
1. krukom4 i Wędrowcom BK za kesze i tradycyjnie przepyszne babeczki cynamonowe (tu ukłon dla Doroty),
2. Dżemojadkowi za cudowne muffinki w ilościach hurtowych,
3. kubacom czyli Lenie, za smakowite babki,
4.Team- P.A.D. za przepyszne, nadziewane rogaliki,
5. Plombie. Trzeba przyznać, ze Wasz kociołek (Twój i plombi) był zachwycająco smaczny i rozgrzewający. Nawet późniejsze popisy instrumentalno- wokalne nie są wstanie tego przekreślić. :P
6. Szanownej małżonce, że mnie puściła i upiekła ciasto śliwkowo- orzechowe.

Stare przysłowie pszczół mówi: Mądry opowiada co widział, głupi co jadł...

Jeszcze raz wielkie dzięki.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...