Jump to content

Sukcesy, radości i wszystko co nas cieszy


soolash

Recommended Posts

Jeśli w temacie jest sukces to napiszę a może i pochwalę się o nowym rekordzie podejmowania skrytek w ciągu 24h.

Trzy traile:

DARK SIDE OF GEOCACHING

Je to jen power trail/Just Power Trail

VT

zdobyte w ciągu doby, znalezionych skrytek 754!

Oczywiście te 754 skrytki nie miały nic wspólnego z geocachingiem, największa trudność to zatrzymać się przy odpowiednim drzewie.

Edited by TolBoy
Link to comment

Chciałbym teraz ja się czymś pochwalić. Dawno już nie miałem czym, przyblokowały mnie sprawy osobiste i zawodowe. Udało mi się wszystko poogarniać i wygospodarować więcej czasu na geocaching. Pologowałem stare znalezienia, a od początku roku codziennie znajduję jakiegoś kesza - teraz to łatwe, mam ich mnóstwo w promieniu zaledwie kilku km :) Wprawdzie w logach jestem bezpardonowo krytyczny, ale muszę stwierdzić, że naprawdę niewiele jak do tej pory znalazłem bardzo kiepskich keszy, w sumie to chyba tylko jeden na ok. 50 - co pozwala mi stwierdzić, że wcale nie jest tak źle, jak czasem się słyszy, a może nawet wprost przeciwnie. Coraz częściej bywam na eventach, na których widzę coraz więcej nowych twarzy. Na początku stycznia uzyskałem najwyższy stopień Geo-pasa, czyli czarno-złoty pas. Podtrzymałem także tradycję zimowych eventów i po raz kolejny ogłosiłem spotkanie, na które serdecznie wszystkich zapraszam: http://coord.info/GC6ARY0 . Cieszę się, że znowu jestem w grze :)

Link to comment

Znów się cieszę, gdyż spędziłem niedzielę nad zalewem Chechło czyszcząc mapę z bardzo, ale to bardzo dobrze przygotowanych keszy karmati. Dodatkowo cieszę, się bo przy niewielkiej pomocy Dado udało się dzisiaj domknąć całość (dzięki raz jeszcze!). laughing.gif

 

Dziękuję serdeczne założycielowi, a wszystkim polecam, oby więcej takich keszy! :)

 

PS. Okolice Chrzanowa - http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?guid=fb5ffaa3-dfff-426a-a7f7-e79c8eaab69a

Link to comment

Na początek wekeendu coś co mnie cieszy.

https://spk.parkilodzkie.pl/inwentaryzacja-skrytek-geocache-w-pkmwiw,1483.html

Zwróćcie uwagę na ten fragment: "Jednocześnie informujemy, iż pracownicy Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego planują w 2016 roku umieszczenie własnych skrzynek geocache we wszystkich 7 parkach krajobrazowych."

Edited by ru.beus
Link to comment

 

Zwróćcie uwagę na ten fragment: "Jednocześnie informujemy, iż pracownicy Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego planują w 2016 roku umieszczenie własnych skrzynek geocache we wszystkich 7 parkach krajobrazowych."

Hmm, to chyba wiadomość na forum innego portalu: "ścieżki", "Skrzynki", co nam po tym?

poza tym jakos nie przemawiają do mnie masówki robione przez ( pół)mugoli nadaje się do statiskiken machen, ale geo- radości z tego niewiele.

Link to comment

Zwróćcie uwagę na ten fragment: "Jednocześnie informujemy, iż pracownicy Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego planują w 2016 roku umieszczenie własnych skrzynek geocache we wszystkich 7 parkach krajobrazowych."

Hmm, to chyba wiadomość na forum innego portalu: "ścieżki", "Skrzynki", co nam po tym?

poza tym jakos nie przemawiają do mnie masówki robione przez ( pół)mugoli nadaje się do statiskiken machen, ale geo- radości z tego niewiele.

Wiesiu nie marudź :-) Znając życie założą pojedyncze kesze w jakichś ciekawych widokowo-przyrodniczo miejscach. Czyli to o co chodzi w keszingu na łonie natury :-)

Edited by ru.beus
Link to comment

Jak widać ze zdjęć, znaleziono skrzynki zarejestrowane w obu wiodących w Polsce serwisach.

Cieszy też, że 'parkowcy' zaczęli od znalezień, i dopiero mając te znalezienia na koncie, planują zakładanie. Przykładów nieumiejętnego zakładania w ramach rozmaitych akcji i 'projektów' mieliśmy aż nadto, więc takiemu podejściu można jedynie przyklasnąć.

Link to comment

 

Cieszy też, że 'parkowcy' zaczęli od znalezień, i dopiero mając te znalezienia na koncie, planują zakładanie. Przykładów nieumiejętnego zakładania w ramach rozmaitych akcji i 'projektów' mieliśmy aż nadto, więc takiemu podejściu można jedynie przyklasnąć.

Wiodący może być tylko jeden, dla podpowiedzi: najstarszy i z największą liczbą pojemników ;)

Co do podejścia " parkowców'- zgoda, dobra wola i fundusze unijne to nie wszystko...;)

Link to comment

 

Cieszy też, że 'parkowcy' zaczęli od znalezień, i dopiero mając te znalezienia na koncie, planują zakładanie. Przykładów nieumiejętnego zakładania w ramach rozmaitych akcji i 'projektów' mieliśmy aż nadto, więc takiemu podejściu można jedynie przyklasnąć.

Wiodący może być tylko jeden, dla podpowiedzi: najstarszy i z największą liczbą pojemników ;)

Co do podejścia " parkowców'- zgoda, dobra wola i fundusze unijne to nie wszystko...;)

 

Załozyli już ponad 40 skrytek i strazakgorzno i Aldavar, ktorzy na nich byli mowia ze niektore naprawde fajne, reszta normalna.

Link to comment

Taka mała radość...

Bawię się w geocaching od miesiąca, mam 12 znalezionych skrytek i jestem na drugim miejscu w kraju gdzie mieszkam. Najlepszy ma 36 z tego 6 swoich zalogował....

A jednak są plusy mieszkania na zadupiu Europy :laughing:

No i napisałem pierwszego posta na forum :anibad:

Link to comment

Taka mała radość...

Bawię się w geocaching od miesiąca, mam 12 znalezionych skrytek i jestem na drugim miejscu w kraju gdzie mieszkam. Najlepszy ma 36 z tego 6 swoich zalogował....

A jednak są plusy mieszkania na zadupiu Europy :laughing:

No i napisałem pierwszego posta na forum :anibad:

Gratulacje :) Masz szanse teraz zostac pionierem w swoim kraju zamieszkania - patrzac na mape jest tam dosc pusto, a obstawiam ze jacys turysci "z zachodu" sie pojawiaja. Sami pewnie bysmy kiedys chcieli zwiedzic Moldawie, a im wiecej tam keszy, tym lepiej!

Link to comment

Gdy pojawi się nowa wersja profilu na gc, to pewnie pojawi się również nowy badge dla logujących dnf. Czy teraz zaleje nas fala dnf...? Czy po prostu ludzie nie będą uważali, że to wstyd logować dnf i zaczną to robić? :] Tak czy siak, pewnie zmobilizuje to ludzi do logowania tych dnf i szybciej będzie wiadomo, że coś niedobrego dzieje się ze skrytką.

Link to comment

Gdy pojawi się nowa wersja profilu na gc, to pewnie pojawi się również nowy badge dla logujących dnf.

To akurat będzie fajna zmiana. Brakowało mi informacji o liczbie DNF-ów. Niepokojące jest, że chcą skasować możliwość wysyłania maili. I to w sytuacji gdy "message center" bardziej nie działa niż działa.

Link to comment

Tak czy siak, pewnie zmobilizuje to ludzi do logowania tych dnf i szybciej będzie wiadomo, że coś niedobrego dzieje się ze skrytką.

 

Ja tam jestem pesymistą, gdy będzie widać, ile kto dał dnf-ów, ludzie tym mniej chętnie będą je zgłaszać. :ph34r:

Link to comment

Ja tam jestem pesymistą, gdy będzie widać, ile kto dał dnf-ów, ludzie tym mniej chętnie będą je zgłaszać. :ph34r:

To de facto zależy od tego czy będzie badż za DNFy, czy nie :)

W sumie mi by wystarczyła taka informacja na prywatnym profilu, nie musi być publicznie widoczna.

 

Dobra wiadomość jest taka, że wycofali się (przynajmniej na razie) z planów zlikwidowania możliwości wysyłania bezpośrednich emaili.

Link to comment

Ja tam jestem pesymistą, gdy będzie widać, ile kto dał dnf-ów, ludzie tym mniej chętnie będą je zgłaszać. :ph34r:

To de facto zależy od tego czy będzie badż za DNFy, czy nie :)

W sumie mi by wystarczyła taka informacja na prywatnym profilu, nie musi być publicznie widoczna.

 

Dobra wiadomość jest taka, że wycofali się (przynajmniej na razie) z planów zlikwidowania możliwości wysyłania bezpośrednich emaili.

 

A od kiedy te zmiany mają wejść w życie?

Link to comment

Ja tam jestem pesymistą, gdy będzie widać, ile kto dał dnf-ów, ludzie tym mniej chętnie będą je zgłaszać. :ph34r:

To de facto zależy od tego czy będzie badż za DNFy, czy nie :)

W sumie mi by wystarczyła taka informacja na prywatnym profilu, nie musi być publicznie widoczna.

 

Dobra wiadomość jest taka, że wycofali się (przynajmniej na razie) z planów zlikwidowania możliwości wysyłania bezpośrednich emaili.

 

A od kiedy te zmiany mają wejść w życie?

W przyszłym tygodniu. Chyba pisali coś o wtorku. Więcej informacji na forum ogólnym i na blogu. Podobnie jak nowy mechanizm logowania ma to być na razie faza testowa z możliwością przełączenia się do dotychczasowej wersji.

Link to comment

9 urodziny jednej z moich skrytek (GC2EC67) przyniosły tysięczne błękitne serce. Chciałem podziękować wszystkim, który się do tego dołożyli, bo mam z tego faktu kupę radości. Wiem, że w Polsce są skrytki dużo lepsze, bo sam je znajdywałem, ale FAVy nie są miarą jakości, a dobrych wspomnień związanych ze znalezieniem. Tym bardziej się cieszę, że aż tyle osób wywiozło z Głównego Miasta pozytywne wrażenia.

Dziękuję!

 

 

julian.jpg

  • Love 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...