Jump to content

Sukcesy, radości i wszystko co nas cieszy


soolash

Recommended Posts

Patrzę, w ręku trzyma logbook, no to mówię - o znalazłeś jakiegoś kesza, to daj się wpisać. No i dał. I się wpisałem. Nawet jeszcze nie sprawdziłem co to za kesz. Takie rzeczy to tylko w Krakowie :)

 

E tam tylko, w Pradze przy maszcie to nas było chyba z 10 osób, które gorączkowo przeszukiwały logbook w poszukiwaniu nazwy skrytki czy choćby GC-kodu. :)

Link to comment

Poznański geocacher leito76 miał dzisiaj sen, z którego się uśmiałem.

 

"Postanowiłem założyć we śnie skrytkę. Pomyliłem kolejność i najpierw wysłałem ją do publikacji. Skrytka została opublikowana i dzwoni do mnie dadoskawina krzycząc GDZIE MÓJ FTF? Wtedy się obudziłem."

 

:)))))

Link to comment

Poznański geocacher leito76 miał dzisiaj sen, z którego się uśmiałem.

 

"Postanowiłem założyć we śnie skrytkę. Pomyliłem kolejność i najpierw wysłałem ją do publikacji. Skrytka została opublikowana i dzwoni do mnie dadoskawina krzycząc GDZIE MÓJ FTF? Wtedy się obudziłem."

 

:)))))

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

już dawno się tak nie ubawiłem - bardzo dobre :lol:

Link to comment

 

E tam tylko, w Pradze przy maszcie to nas było chyba z 10 osób, które gorączkowo przeszukiwały logbook w poszukiwaniu nazwy skrytki czy choćby GC-kodu. :)

 

"Dobry mystery cache powinien być zabezpieczony przed przypadkowym znalezieniem"

 

W sumie dobry patent... :D

Link to comment

Cieszę się, albowiem znalazł się serwis elektroniczny króry podjął się wlutowania urwanego gniazda USB w mojej nawigacji, dzięki czemu zaoszczędziłem kilkaset złotych nie kupując nowej.

 

Cieszę się z tobą :) Ale może mimo wszystko warto pomysleć o kupnie tursytyka ? :anitongue:

Link to comment

No, nie wierzyłem, że mi się to uda w tym półroczu, ale jest! Zdołałem dojść do pierwszego z arcymistrzowskich pasów według kategorii BadgeGen-a. Czyli pozostały mi jeszcze tylko do zdobycia dwa "oficjalne" pasy, co nie powinno być zbyt trudne ani bardzo czasochłonne... A potem - się zobaczy.

 

belt33.png

Link to comment

No, nie wierzyłem, że mi się to uda w tym półroczu, ale jest! Zdołałem dojść do pierwszego z arcymistrzowskich pasów według kategorii BadgeGen-a. Czyli pozostały mi jeszcze tylko do zdobycia dwa "oficjalne" pasy, co nie powinno być zbyt trudne ani bardzo czasochłonne... A potem - się zobaczy.

 

belt33.png

Gratulacje!

Link to comment

Wprawdzie to nie mój sukces a dadoskawiny, ale chciałbym pogratulować koledze przejęcia żółtej koszulki w naszym kraju.

 

Jak to, przecież spośród polskich cacherów najwyżej wciąż jest niezagrożony lonely_wolf 9415, potem wilvot 4997 (?? wygląda na Holendra, ale przypisany do Polski), później Ty 4414, a dadoskawina czwarty 3757...

Link to comment

Chętnie też się podziele swoją radością. W maju poprosiłam o wypełnienie ankiety na temat Geocachingu. Zgłosiło się aż 250 osób !

 

Chciałam wszystkim serdecznie podziękować za odpowiedzi i poświęcony czas! Cieszy mnie bardzo, że zebrała się taka grupa ochotników :) !!!

Link to comment

Dzięki Soolash, ale to przecież kwestia tylko paru godzin, abyś znów przywrócił naturalny porządek w kraju :)

Ja chciałem się pochwalić dwoma innymi sukcesami. Pierwszy to w końcu diament za 300 FTF-ów, a drugi: 366 dni ciągłości. Mogę iść na geoemeryturę :)

Naturalny porządek będzie panował, gdy najwyższe pozycje zajmować będą ci, którzy poświęcają zabawie najwięcej czasu, mają dużo chęci i determinacji a z obserwacji wynika, że ja do takich nie należę,wiec spoko Maroko :-).

FTFowego diamencika też Ci gratuluję a jak zrobisz 366 to postawię flaszkę :-).

Link to comment

A ja mam szczególny powód do radości - nie planowałem dziś żadnego keszowania, a nieoczekiwanie miałem okazję podjąć keszyka ponad 200 km od domu. Ba... osoba, z którą podróżowałem, sama zaproponowała, że się zatrzyma gdzieś po drodze, abym mógł sobie podjąć skrzyneczkę :)

Link to comment

A mnie cieszy, że Zielony Team zmobilizowała Dziesięcioro szaleńców i udało mi się przejść na piechotę 20 km na evencie http://coord.info/GC56BCA

Dodatkowo cieszy mnie, że są osoby, które uczestniczą dzisiaj w publikacji kolejnego odcinka Wały Wiślane http://coord.info/GC56VV3

Cieszy mnie także, że są weseli ludzie, którzy potrafią się zmobilizować i tworzyć genialne projekty - i tu chodzi mi o wszystkie świetne GC akcje w PL

Link to comment

A ja się cieszę,że po 3 latach udało mmi sie wreszcie załozyć konto na gc.pl, do tej pory zawsze miałam problemy z hasłem itp. Ostatnio denerwowały mnie statystyki, trudno się akualizowały, według nich miała zebrane w Polsce tylko 903 skrytek, po aktualizacji okazało się,że 954, co pozwoliło przeskoczyć o kilka ładnych miejsc w górę! :rolleyes:

Poza tym całkiem fajnie zrobiony serwis,gratulacje, Spider !, imponujaco blado wygląda u mnie mapa powiatów- trochę koło Trójmiasta, Warszawa, Łódź, Poznań, Górzno, NML,Słubice, blady Kraków i sląsk, Opole i okolice Kielc, Słupsk i Koszalin a reszta całkiem biała, to straszne... niby 14/16 województw mam, ale z powiatami krucho :angry:

Link to comment

Ha! wczoraj spełniłem wymagania na odznake PTTK Geocaching Polska w stopniu popularnym!

Innymi słowy, pierwsza setka pękła :)

Teraz musze się zmobilizować i zacząć zakładać własne skrzynki.

 

Jest jeszcze kilka setek do zrobienia.

100 keszy poszczególnego typu (100 Mega:D), rozmiaru, 100 dziennie, 100 powiatów...

100 założonych, po 100 znalezień każdy...

 

No i pozageokeszingowo: 100 km dziennie np :D

Link to comment

Ha! wczoraj spełniłem wymagania na odznake PTTK Geocaching Polska w stopniu popularnym!

Innymi słowy, pierwsza setka pękła :)

Teraz musze się zmobilizować i zacząć zakładać własne skrzynki.

Gratulacje, poplarna najładniejsza...

A na skrytki czas najwyższy, dobrze, że poczekałeś do setuchny... :rolleyes:

Link to comment

Dziś po prawie 3 tygodniach odzyskałem mój pojemnik letterbox.

 

Po 2 tygodniach od zaginięcia napisał do mnie syn pana, który zabrał moją skrytkę do domu, nie wiedząc co to jest. Syn napisał, że sprawdził co to za link jest podany na pudełku. Założył konto i skontaktował się z 'założycielem' czyli ze mną. Wytłumaczyłem mniej więcej na czym to polega i poprosiłem o zwrot pojemnika. Dziś jak przejeżdzałem obok zajżałem do miejsca ukrycia - i JEST!

Strasznie mi się humor poprawił po tym odkryciu :-)

Przygotowanie tej skrytki kosztowało mnie ponad 70 zł, więc jakoś nie uśmiechało mi się reaktywowanie jej po zaledwie miesiącu od publikacji...

Link to comment

Dziś po prawie 3 tygodniach odzyskałem mój pojemnik letterbox.

 

Po 2 tygodniach od zaginięcia napisał do mnie syn pana, który zabrał moją skrytkę do domu, nie wiedząc co to jest. Syn napisał, że sprawdził co to za link jest podany na pudełku. Założył konto i skontaktował się z 'założycielem' czyli ze mną. Wytłumaczyłem mniej więcej na czym to polega i poprosiłem o zwrot pojemnika. Dziś jak przejeżdzałem obok zajżałem do miejsca ukrycia - i JEST!

 

No, no, no to się chwali :) miałeś szczęście, że komuś chciało się tak pofatygować :)

Link to comment

Udało mi się wymusić 64-tą multi! Jeszcze kolejne 64 i będę mógł exponential challenge logować ;)

Earth już niewiele do 64 brakuje.

 

Zrobiłem też letterboxa w którym stacja pośrednia zawierała zagadkę której nie byłem w stanie rozwiązać (dot. sterowania samolotem). Miałem odległość, a azymutu nie. Było 8 możliwości, przyszło sprawdzać wszystkie po kolei :D ale znalazłem :D

 

No i tego samego dnia zaliczony Challenge. Co prawda z tych takich-sobie bo alfabetyczny, czyli po zrobieniu odpowiedniej różnorodności keszy można takie logować na pęczki gdzie tylko sie pojawią ;)

Link to comment

A mnie cieszy że na GC, w moich rejonach (Kołobrzeg + Gdańsk) w ostatnim roku tak zwiększył się ruch polskojęzycznych użytkowników, że wczoraj zdecydowałem że angielskie nazwy keszy zmieniam na polskie, a dodatkowe angielskie lub niemieckie dokładam w nawiasach na końcu.

 

Nawet w Kołobrzegu GC przestał być już systemem dedykowanym dla zagranicznych turystów.

 

Pojawiły się również pierwsze dobre dusze na GC, które zaoferowały się z pomocą w serwisowaniu mojej daleko wysuniętej placówki zachodniopomorskiej. Wcześniej mogłem liczyć na pomoc wyłącznie ze strony użytkowników "lokalnego serwisu". To bardzo pozytywny sygnał.

 

:)

Link to comment

A mnie cieszy że na GC, w moich rejonach (Kołobrzeg + Gdańsk) w ostatnim roku tak zwiększył się ruch polskojęzycznych użytkowników, że wczoraj zdecydowałem że angielskie nazwy keszy zmieniam na polskie, a dodatkowe angielskie lub niemieckie dokładam w nawiasach na końcu.

 

 

A ja ostatnio mam więcej logów na moich warszawskich skrzynkach dwusystemowych z GC niż OC. A na początku było to 10 do 1 na korzyść OC :D A w mojej świętokrzyskiej to już i obcokrajowcy się zalogowali (ale szczudłak jest czadowy, więc warto podjechać nawet gdyby kesza nie było).

 

Szkoda tylko, że kesze w samym Busku mi lokalsi zmugolili. Miałem je wrzucić na GC jak przetrwają próbę czasu, ale niestety nie przetrwały :anibad:

Edited by GeoLog81
Link to comment

 

Pojawiły się również pierwsze dobre dusze na GC, które zaoferowały się z pomocą w serwisowaniu mojej daleko wysuniętej placówki zachodniopomorskiej. Wcześniej mogłem liczyć na pomoc wyłącznie ze strony użytkowników "lokalnego serwisu". To bardzo pozytywny sygnał.

 

:)

No ja się nie chwalę, ale raz Ci serwisowałam Kołobrzeg... :anicute:

Będzie ze 2 lata temu…we wrześniu... :blink:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...